• NitkoBitan
    13.3k
    "[INFORMACIJE O GORICA - HAJDUK]
    Sve ulaznice za gostujuću tribinu (sektori C1 i C2) za utakmicu 26. kola prodavat će se isključivo preko Hajduka."

    Dva presedana? Da se za Goricu karte mogu kupit preko gostujuceg kluba i da su oba sektora na istoku dostupna za goste? Ajde nadam se da je stvarno tako da ce kompletna istocna tribina bit dostupna za gostujuce navijace a ne samo polovica.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Da se za Goricu karte mogu kupit preko gostujuceg klubaNitkoBitan

    pa sve gostujuce karte se prodaju preko gostujuceg kluba, gdje je problem?
  • NitkoBitan
    13.3k
    Pa nigdje nije problem, samo kazem. Zar nije da su se karte za gostujucu tribinu Gorice prodavale iskljucivo online preko ulaznica.hr ? Bilo bi lijepo kad bi i mi mogli uzet karte na nasoj karatani.
  • SjevernaStrana
    1.1k
    Zar nije da su se karte za gostujucu tribinu Gorice prodavale iskljucivo online preko ulaznica.hr ?NitkoBitan

    Da, tako je bilo dosad...
  • jedan u nizu
    6.7k

    Mislio sam da si mislio presedan opcenito, a ne za Goricu. Moj bed
  • Kruno
    210
    Coric prvenac za Rudes.
  • Georg Koch
    3.9k
    Matavz 1:1.
    Iskusni killer koji mozda moze raditi nereda tovarima, bez Uremovica to je druga prica...
  • ElektricnaInfluencija
    215
    Rudeš izdržao čak 13 minuta s vodstvom... ko bi reko
  • Bosskovitz
    8.2k
    Jedna zanimljivost: najmanje pobjeda u jednoj sezoni HNL-a u povijesti ostvario je Varaždin u sezoni 2011./12., kada je uspio pobijediti u samo dvije utakmice. Jednako toliko pobjeda imali su i Dubrovnik i Šibenik u prvoj sezoni, no u njoj su odigrana samo 22 kola.

    Rudeš je trenutno, nakon 24 odigrana kola, i dalje bez pobjede.
  • NORTE
    9.7k
    za Goricu karte mogu kupit preko gostujuceg kluba i da su oba sektora na istoku dostupna za goste?NitkoBitan
    Ako je tako nadam se da ćemo barem do Gorice biti u ozbiljnoj igri za titulu.
  • hardek
    1.6k
    Šteta da Rukavina nije već prije 1,2 godine otišao na posudbu, danas bi već bio odličan za HNL prilike.
    Ovako se vidi da je neodlučan i donošenje odluka mu je malo upitno ali opet nekako sa lakoćom dolazi do dobrih situacija. Tehnika i brzina dosta dobri, samo bi volio da je nekad odlučniji i češće ulazi u rizik 1 na 1 jer mi se ponekad čini da već slomi protivnika i onda vrati loptu nazad.
  • plavac173
    2.6k
    Sljedeci put kad se budemo zalili na cijene karata: :grin:

    IMG-5358.jpg
  • mlinchica
    1.2k
    Pitala sam kolegu kapetana na kojeg pavijana misli, ali pošto se nadovezao na tvoj post, pretpostavljam da misli isto kao i ti, na bivšeg trenera Bišćana.
    Ne znam di ste pokupili te informacije, možda iz Podnarovog plakanja kod lesija?

    Ovo je intervju Tonija Fruka od prije nekoliko dana: https://www.24sata.hr/sport/fruk-za-24sata-bio-sam-golman-i-uzor-mi-je-bio-filip-loncaric-a-ljetos-me-zvao-i-dinamo-966553

    A ovo je dio intervjua u kojem se spominje Dinamo i bivši trener Bišćan:
    “…. Međutim, vas je u Rijeku ljetos doveo Sergej Jakirović, iako se pisalo da vas je na dolazak u Dinamo vabio Igor Bišćan, tadašnji trener "modrih".
    - Nije tajna da je Dinamo u početku bio u prednosti da me dovede. Međutim,zakomplicirali su se pregovori Dinama i Fiorentine oko otkupa. Potom se javio Sergej Jakirović. Bio sam tih dana na Euru U-21. Baš sam na prvenstvu prelomio, rekao menadžeru da želim na Kvarner. Ne znam zašto, nešto me vuklo u Rijeku i nisam pogriješio.”

    Poznata situacija s komplikacijom pregovora s Fiorentinom :chin: .. sigurna sam da trener Bišćan nije vodio pregovore s Fiorentinom.
    A vidjeli smo kako je to naša vrla uprava napravila prije nekog vremena s istim klubom.
  • bbb medimurje
    3k
    Sasvim solidan rukavina danas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.