• plavac173
    2.6k
    Boze dragi, sram me dok obrazlozavam to sta sam napisao hahaha pa ni necu
  • Mihaljević
    8.2k
    Ronael po meni u prvih 11 u Osijeku, a Rile za Paok.
  • Paggini
    7.2k
    Spikic da igra kao Cristiano Ronaldo bi igrao u Real Madridu, evo rekao sam to pa me osudite
  • plavac173
    2.6k
    Covjece Boziji nemam se sta pravdat vec ti analiziras svakog covjeka i svaku poruku koja se posalje na zoni i svaka mora bit maksimalno ozbiljna kao da smo ne znam gdje...
    Kad krenes citat malo sa razumijevanjem znat ces da sam time htio reci koliko ocajnu realizaciju ima s obzirom na odlicne igre u Dinamu koje je imao dok nije pao u formi... Boze dragi
  • Paggini
    7.2k
    I ova varijacija na kad igras ti, kad sjever pjeva bez bubnjeva pa se oni naknadno uključe je toliko jebeno nabrijavajuce
  • Maki2
    457
    Pierre puno ofenzivnije igra nego u svojem debiju. Izgleda da se dobro snasao i primio upute u ovih par tjedana sto je tu s nama. Palac gore.
  • Facke
    2k
    Mene se jedine Zivkovic ne svida. Ima dost rupi zbog njega. Otvara prostora el ide napadati igraca 30 metri od gola. Napusta iza liniju bez veze. Al tu mu jos fali utakmica da oseti kad mora ziti a kad je nepotrebne.
  • Praskaton
    1.8k

    Je bas momak jede,fizicki dominantan a vidi se da zna igrat.
    Bas mi je zao što nikako vidit Ogiwaru,trebat ce nam sirina u nastavku prvenstva.

    Volim Petka,doktor je nogometa al pravo je osvjezenje imat napadače koji su u 16m kad smo na krilu i u kontroli lopte a opet napadaju prostor kad treba.
    Zabit jos jedan a onda Vrba,Ademi,Šutalo.
    Cvetko moze igrat LB ako sam dobro upratio?
  • jedan u nizu
    6.2k
    ti analiziras svakog covjeka i svaku poruku koja se posalje na zoniplavac173

    ne, samo tvoje :heart:
  • Zagi
    5.2k
    Cvetko moze igrat LB ako sam dobro upratio?Božo0

    Može , u juniorima puno igrao beka.
    Meni je bolji na stoperu.
  • plavac173
    2.6k
    Eh, valjda cu i to docekat da budu samo moje :grin:
  • Maki2
    457
    Bernie kad se uznoji, tamo negdje od 20min. pocinje u licu izgledat ko da je na 4 red bulla i 2sata sna.
  • Krizy
    36.8k
    Bože moj, na svakoj drugoj temi moram pisat da forum nije jebeni whatsapp.
  • rioda
    2.6k
    RPG na prvu izgleda skroz nezgrapno, ali je top igrač, baš pun pogodak
  • Zagi
    5.2k
    Vrbi minute molim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.