• Ivdzo11
    3.2k
    Dobro je @Haza napisao jucer... Cipranin nece doci, a Max starta veceras
  • Sibirski plavac
    1.4k

    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/slucaj-jarni-drma-sevillu-bjelica-porucio-drag-mi-je-betis-ali-ja-cu-navijati-za-dinamo---828741.html
    :cool: Neno je večeras uz nas

    Također zanimljiv dio: "Dulje smo porazgovarali s dvojicom navijača Seville. Obojica tvrde da bi i u Španjolskoj izbio skandal da neki izbornik izjavi kako navija protiv, primjerice, Real Madrida u međunarodnoj utakmici, bez obzira na to što je jedan dio karijere proveo u tom inozemnom klubu.
    "Uh, mogu naši novinari pisati što hoće, ali da netko iz Saveza kaže da navija protiv Reala, nastala bi velika buka. A najviše bi galamili novinari iz Madrida. Nema veze je li netko igrao za taj klub. Ako obnaša dužnost izbornika i kaže da bi navijao protiv Reala, žestoko bi ga napali. Da, to bi i kod nas bio skandal", ispričao nam je mladi konobar ispred jednog restorana u srcu Seville."
  • Facke
    2.5k
    Nis osim pobjede ne dolazi u obzir. Dinamo Dinamo znaj da mi te volimoooo svi smo uz tebeeeeeeeee
  • Ivdzo11
    3.2k
    UŽIVO Čekamo službenu potvrdu: Jakirović na Betis s Nevistićem na golu i francuskim stoperima!

    Prvo, na vratima će umjesto Danijela Zagorca biti Ivan Nevistić, oporavljeni Ristovski na desnom, a Perković na lijevom boku. Stoperski par čine Francuzi, već pomalo zaboravljeni te neizostavni Theophile-Catherine. U veznom redu uz Mišića i Baturinu startat će Bulat, a ispred njih očekivani trojac Kaneko-Petković-Hoxha.
  • Deleted User
    0
    ne kužim te promjene vratara i neću nikad skužit. vratar treba sigurnost, kontinuitet, povjerenje. kakve jbn promjene vratara svakih par tekmi pa to nema ni u đurđenovcu
  • austrijanac
    2.8k
    A mogao si bez Misica bar jedni tekmu pocet.

    Muda manja nego u Ciganovića.
  • Mihaljević
    8.5k
    Brat Bernauer igra samo Europu ove sezone, zadnja mu je tekma bila protiv Viktorije... Kakav HNL, pa nije on seljačina... :grin:
  • Deleted User
    0
    naravno. palac gore za petka jer je rijedak primjer kako se priča .iskreno, u bebu i vređaona ako treba. to nam fali u društvu. mene je osvojio još kad je odje... imbex . cijelo nam je drutšvo nešto nitko ne bi rekao do kraja što misli, svi su nešto šatro kulturni, u rukavicama. nitko se ne bi nikom zamjerio. nedaj bože tzv medijima. je...i mu sve po spisku....uvijek se govorilo da je i noga u guzicu korak naprijed.
  • De Oliveira
    1k
    Konacno Nevistic sa pristojnom obranom ispred sebe
  • dmil
    150
    Sve je bilo okej dok nisam vidio vezni trojac Misic - Baturina - Bulat, dokazano vezni red koji ne funkcionira.
  • plavac173
    2.6k
    U veznom redu uz Mišića i Baturinu startat će BulatIvdzo11

    Mogao bi Baturina odigrat dobru utakmicu veceras
  • jedan u nizu
    6.7k
    Ako sad Nevistic ne dobije barem 5-6 utakmica u kontinuitetu, bez obzira na primljen broj golova onda stvarno netko treba na lijecenje.

    Ako nakon 2 tekme opet ne bude na golu, podupiat cu Nevistica ako zeli napustiti klub, pa i za 0 eura odstete.
  • manikk
    230
    A sta ako se sve poklopi i ako nas sve iznenade i odigraju taktički najsavršeniju utakmicu i dobiju večeras

    Moj pokojni deda (inače zakleti dinamovac) je uvijek znao reći: “Nas jedanaest, njih jedanaest, a lopta okrugla.”
  • Brusa
    952
    ko će se onda profi usuditi dat otkaz, nakon što razmontira betis....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.