• Shane
    165
    I meni je izgledalo kao ruka.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Dečki moji, sami smo se doveli u situaciju da čekamo kiks tovara na njihovom stadionu od Slaven Belupa, iskreno me boli kurac kako oni igraju sve dok mi tonemo sa našom trenerčinom i upravom.
  • Ivan0302
    265
    Ma dajte ljudi ako stvarno mislio da Belupo će ih pobijediti onda ne znam. To opet toliko ništa ne paše kad mi ne pobjeđujemo, umjesto da smo dobili jučer da se ovi useru odmah malo mi ništa.
  • Juznjak
    3k
    Zasluženo. Mi se nijednoj ekipi ne možemo nametnuti kako se oni nametnu velikoj većini ekipa u ligi.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ma nije ruka, u glavu ga je pogodio.
    Ovo je žalost od nogometa... ne vidim kako slaven može zabiti jer nisu sposobni spojiti tri dodavanja u kojima su im igrači slobodni.
  • Noel
    4k
    Nije se ni pregledavalo jel juda dirao rukom..
  • plavac173
    2.6k
    Ako ti mislis da Slaven moze ovdje gol dat ja ti cestitam jer ces sigurno uspijet u zivotu sa takvim optimizom
  • Juznjak
    3k
    ne vidim kako slaven može zabiti jer nisu sposobni spojiti tri dodavanja u kojima su im igrači slobodni.db-izbjeglica

    Isto su tako svi izgledali protiv nas ranijih sezona. Slaven igra točno onoliko koliko im Hajduk dopušta.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Zasluženo. Mi se nijednoj ekipi ne možemo nametnuti kako se oni nametnu velikoj većini ekipa u ligi.Juznjak

    U pm ispada da dobijaju sve sa par komada razlike, a zapravo su sredina HNL-a po zabijenim golovima
  • rioda
    2.6k
    Ako mislite na ovu povratnu nakon koje je Kalinić zabio, nije ruka, igrao je glavom
  • Juznjak
    3k

    Nisam komentirao koliko zabijaju ili stvaraju prilika nego samo kako stoje na terenu.
  • Krulek
    207
    Ako smo došli do toga da čekamo i nadamo se posrtaju ajduka, a naša igra i igrači nisu ni za onu stvar onda najbolje da odmah potpišemo gubitak prvenstva. Kako Dinamo igra i tko ih vodi ne zaslužuju ono " Nema predaje " na dresu.
  • DrawTube
    3k
    image.png

    Hvala Jakire što ovisimo o ovim amaterima da Hajduku izbiju bodove na Poljudu danas
  • wolfgang14
    1.1k
    Mislim događale su se već "nemoguće" stvari kao što je kad je gorica u zadnjih 5 minuta preokrenula protiv hajduka. Ali jednostavno slaven u napadu je totalni očaj ali ajde, možda neki penal ili nešto izvuku
  • Mlađi referent
    10.8k
    Počeli smo masovno kmečat, znači voda je do grla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.