• mali M
    3.4k
    Koliko krivih interpretacija... Momci moji puni ste predrasuda i pretpostavki... Nemate pojma tko su opće momci koji tamo mole, koji je njihov motiv i što žele postić dugoročno. Znate o cijeloj situaciji koliko vas je lijeva medijska mašinerija nahranila i koja pušta izjave likova koji uopće nisu tamo molili niti su relevantni za cijelu ideju. Stalno ista mantra o starim pohotnicima koji se sami ne mogu držati Biblije... To je istina i točno jednako kako su u medijima Boysi nacisti, ubojice i krezubi ćelavci... Al vi dalje stvarajte sliku o nekome/nečemu na temelju medijske slike.. ili možete uvijek popričati sa nekime od organizatora ili tko poznaje situaciju pa odlučiti kakav je vaš stav.. ovo "meni ne smetaju, ali..." jel vam se čini od nekuda poznato :chin:
    Ja sam vjernik i idem u crkvu, pa ne radim cirkus od sebe i svoje vjere.Mathiasovi Chageri
    :roll: hau jes nou...
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Uvijek se jave ovi sa rečenicama ''otkud im vrijeme da prosvjeduju'' i ''bolje da se neradnici uhvate lopate''. Živimo u najučmalijoj državi na svijetu sa politički nepismenim i neaktivnim ljudima, nismo u povijesti države imali 3 poštena prosvjeda, kontrolirana oporba u zadnjih 20 godina nijednom nije pozvala narod na ulice iako živimo u ''Cosa Nostra'' državi, politički život je dosadan i ništa se bitno ne događa već godinama.

    I onda kad netko počne prosvjedovati ili krene politički djelovati odmah se jave ovi ispijači kava sa ''otkud im vrijeme'' i ''treba ih u rudnik poslati jer nemaju pametnijeg posla''. Neka ljudi prosvjeduju i neka se politički aktiviraju sa svih strana političkog spektra. Sat vremena mjesečno za prosvjed nije nekakvo ogromno vrijeme zbog kojeg bi trebali zaključiti da su svi oni neradnici. Općenito ne razumijem taj stav pojedinaca koji misle da su svi koji se društveno angažiraju neradnici i zgubidani koji nemaju pametnijeg posla a pametniji posao je valjda gledanje utakmica, kladionica, šetnja po shopping centru, ispijanje kava na špici i skrolanje po mobitelu.
  • Jaro
    5.4k
    Kak je netko vec rekao, trgovi su nastali za okupljanja, a ne da bi, ne znam, Ivanisevic kupio stan blizu Trga pa da se kurci time... Ekipa koja se okuplja iz nekih svojih razloga, za to vrijeme ne stvaraju nered, ne ugrozavaju nikoga zapravo koriste Trg u svojoj osnovnoj namjeni.
  • Stihl
    3k
    Jebote kaj ste se uhvatili tih molitelja, nek se moliju koga briga. Ja samo ne volim bit javno pristran pa da me neko tu na forumu proglasi kao nacistu, fašistu, ustašu(a ima ih takvih) pa onda u isti koš denem i jedne i druge haha...ugl.ako neko nije do sad shvatio, meni ozbiljno na jetru idu ovi ljevičari, antifa debili, liberalno-zelena-crvena i ko zna koja jos boja, razno razne udruge baba, žena, pedera, ljubitelja životinja, dežurni i moralni dušebrižnici itd....kru' te dragi jebo tih debila je na svakom koraku, ak se ovi moliju, evo ih. Ak neko jede meso, evo ih. Ak je nova godina i ljudi bacaju petarde, evo ih. Ak se precrta mali princ, evo ih. Ak se vijori hrvatska zastava, evo ih. Ak Srbinu veliš da je Srbin, evo ih. Ak žena dobije otkaz jer je muljala i nije niš delala, ali je žena jebiga, evo ih. Ak neko priča ružno protiv migranata, evo ih. Isus ti mater....
    Eto, o takvim debilima pričam, za takve govorim "neka se prime lopate" jer za njih je nerad i visak vremena zlo. Jebi ga, nekome su oni društveno korisni jer se kao bore za nekaj, meni su mrtvi debili i kao takvi mi idu dobrano na živce.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Idu mi na kurac i jedni i drugi. I molitelji i protuprosvjednici. I jedni i drugi su zatucani i žele ti svoje stavove i svjetonazore gurati niz grlo i trljati o nos.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Molitelji me ne smetaju nimalo, ne podržavam to niti bih ikad sudjelovao u tome, ali pošto su oni svoj skup uredno prijavili i održavaju ga jednom mjesečno na mjestu predviđenom za to i pri tome nikoga ne ometaju niti su agresivni, ne vidim razloga da im se to onemogućava. S druge strane, ovi koji ih ometaju su sve suprotno od toga. Nametljivi su, iritantni i agresivni, s jedne strane proklamiraju neki liberalizam ali bi željeli ove druge onemogućiti u njihovom izričaju. Čega se boje ako tvrde da su ovi ionako zatucani i nazadni? Da će ih široke mase prihvatiti? Neće sigurno. Mene osobno smetaju gay parade i sve ono što se tamo događa pa ih svejedno nisam nikad išao ometati, prijetiti im ili fizički napadati.
  • masacusec
    3.1k
    Ovo je klasična ideološka rasprava, „crveno-crna“ rasprava i podjela na lijeve i desne. I jedni i drugi tvrde da ih ovi drugi užasno nerviraju….Javit će se i oni koji tvrdi da ih obje strane nerviraju, ali ih ipak jedna strana malčice više nervira….
    Nisam ni za kakve zabrane, jer mjesta za prosvjed uvijek mora biti! Ono kaj mene nervira jesu dvostruka mjerila, branili bi nekom nešto, a s druge strane kad ti nešto paše, ne bi branio….Zabranio bi okupljanje pederima, klečavcima, komunjarama, braniteljima (namjerno sam ih pomiješao da ne zauzmem nikakvu stranu), a s druge strane kad je nastupila ona covid karantena, svi su čudili: „Kakve jebene zabrane, propusnice i naci potvrde“?!
    Ne treba ništa zabranjivati, ali s druge pak strane potrebno je educirati ljude da je bitniji ljudski život od jedne ubijene lisice ili transrodnog medvjeda što bi bio novi okidač ljubiteljima navedenih za prosvjede, jer to je već za psihijatriju!!! Na kraju krajeva, takvi sami sebe sramote na velikoj javnoj površini…. Najbolji recept za neutralizaciju takvih ridikula jest…ignore!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Idu mi na kurac i jedni i drugi. I molitelji i protuprosvjednici. I jedni i drugi su zatucani i žele ti svoje stavove i svjetonazore gurati niz grlo i trljati o nos.Mali Zeus

    LOL pa naravno, to se podrazumijeva. Svako javno djelovanje neke organizacije ili pojedinca je usmjereno tome da nametne svoje stavove većinskoj populaciji. Svakoj političkoj stranci je to u cilju, svakoj udruzi je to u cilju, svakom javnom i nejavnom govorniku je to u cilju, svakom prosvjedniku na svijetu je to u cilju, na kraju krajeva je i svakom forumašu ovdje u cilju da nametne svoj stav i da pridobije nekoga na svoju stranu. Da ljudi ne žele nametati svoje stavove onda ne bi postojalo javno djelovanje, ne bi postojale države, udruge, javni govori, organizacije, prosvjedi i svi bi 24 sata dnevno šutjeli jer bi svoje stavove držali striktno za sebe.
  • Mali Zeus
    9.5k
    LOL pa naravno, to se podrazumijeva. Svako javno djelovanje neke organizacije ili pojedinca je usmjereno tome da nametne svoje stavove većinskoj populaciji. Svakoj političkoj stranci je to u cilju, svakoj udruzi je to u cilju, svakom javnom i nejavnom govorniku je to u cilju, svakom prosvjedniku na svijetu je to u cilju, na kraju krajeva je i svakom forumašu ovdje u cilju da nametne svoj stav i da pridobije nekoga na svoju stranu. Da ljudi ne žele nametati svoje stavove onda ne bi postojalo javno djelovanje, ne bi postojale države, udruge, javni govori, organizacije, prosvjedi i svi bi 24 sata dnevno šutjeli jer bi svoje stavove držali striktno za sebe.Maksim Maksimirski

    Sve si dobro rekao.

    I svejedno mi i dalje idu na kurac.
  • Bruh
    901
    https://www.vecernji.hr/zagreb/uzivo-zagreb-predstavlja-aplikaciju-za-pregled-trosenja-gradskog-proracuna-itransparentnost-1744281

    Zašto mi hrvateki stalno seremo po svemu čak i kad je dobra odluka. Komentari mi stvarno nisu jasni...
  • Dalmatinec
    578
    Ja sam molitelj. Katolički fundamentalist za neke. Nažalost, malom broju ljudi otvaram oči, ali što je, tu je. Bit će bolje. Božji blagoslov.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Zašto mi hrvateki stalno seremo po svemu čak i kad je dobra odluka. Komentari mi stvarno nisu jasni...Bruh

    Pohvalno.

    Nisu baš totalno niškoristi. :D
  • Rakovica1986
    537
    dobra ideja i inicijativa u konačnici. Eto malo dnovinarima dodatnih informacija pa neka prate trag novca, a ja mislim da ću se suzdržati od proučavanja tokova jer bi mi moglo pozliti od razno raznih nevladinih udruga.
    Možda danas sutra Možemovci i dobiju moj glas kada napuste agenture tipa paljenje Trnjanskih kresova i slično.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    populizam naš svagdašnji...
  • Patak
    2.2k
    Bio je tu netko stavio popis najčitanijih portala, a na prvom je mjestu izrazito antikatolički, huškački portal. I kako će ljudi koji se na dnevnoj bazi svojevoljno lobotomiraju mržnjom koja kipti iz tog portala reagirati na molitvu? Pa eto, vidimo kako. Nego, povedite drugi puta i nekog egzorcista sa sobom za ekipu hejtera koja dolazi ometati molitvu. Možda se ne radi samo o mržnji, a nožda nekome pomognete od te ekipe pa Vam se pridruži.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.