• superhik
    10.6k
    Tanka je linija od toga da te pljuju u komentarima da si propali član reprezentacije koji ne zna igrati nogomet i da ti isti ti par dana nakon toga plješću na centru svog stadiona
  • Markelo
    2.5k
    Da Brekalo nije propao i ostao bez opcija ne bi se vratio nikad u Dinamo što je ljetos i demonstrirao. Sad se njemu Dinamo istovario u čvalje i ostavio ga posranog sa kupljenom kartom. Neka, draže mi je to nego da je u nas došao
  • serbus
    3.7k
    Hrvatska već vidje dosta raznih čuda, ali ne nađe štrika za toliko Juda!
  • bbb medimurje
    3k
    Odmah pocinju s pritiscima prema kolaricu
    Stvarno su gadni
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Nadam se da se Brekalo top osjeca dok ovi pjevaju “i purgera i rijecana” :)
  • Nogo
    1.5k
    Kako se Brekalo smije gore šamar bi mu lupio čim ga vidim.
    Smrad jedan i on i Bara i Dalić.
    Strašno!
  • Nolifer
    7k
    Nikad mi nebu jasno kak netko ko je od rodenja dinamovac odgajan ko dinamovac moze pljeskati partizanima u srcu titabbb medimurje

    Ima ih posvuda nažalost takvih... Tak da ni meni nikad nebu jasno neke stvari...Al vratimo se na tekmu...
  • Tongo Doumbia
    2.7k
    E moj Brekalo, kad ti vidim tu neslano nasmijanu facu u loži, baš mi je drago što nisi došao. Što sam i napisao u komentaru prije nekih desetak dana.

    Radije ginemo s Hoxhom kojem smo bili jedina i prva opcija, nego nadurenim bivšim juniorom, kojem pola Fiorentine na zadnjoj utakmici nije dodavalo loptu na stranu, jer je nekarakterna pizda, što je i očigledno!
  • Nolifer
    7k
    Zato radimo na sebi i fokus samo na nas, a ove kmečavce dole ko ih jebe...
  • Noel
    4.2k
    Rijeka fino ušla u tekmu. Bez straha od ekipe koja im je 10 godina u leđa gledala..
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Volio bi više da ih se zgazi sa svih strana nego kruha jest.
  • Migliore
    0
    O Kranjči i hypeu za kojii ja mislim da će se stvoriti i biti odličan uvod u potražnju za Dinamovim tekmama kasnije na Maksimiru sam pisao više puta, a i još neke kolege.Neki tip

    Ovo pitanje nije upućeno samo Vama, već i ostalim forumašima. S obzirom na groznu financijsku situaciju u kojoj se klub nalazi, kako se i misli li se uopće financirati novi stadion u Maksimiru u slučaju realnog gubitka naslova ove godine? Klub bi bio na koljenima, uslijedila bi rasprodaja ekipe od koje se nećemo oporaviti godinama i kako se onda misli financirati najam od cca 2 milijuna € godišnje investitorima?
  • serbus
    3.7k
    Neki link za tekmu ?
  • Eduardo
    18k
    Bruno Goda baš nema sreće s ozljedama u posljednje vrijeme. U tekmi s Locosima mu je pukao nos pa je ozbiljno ozlijedio rame protiv Dinama i sad ovaj udarac u glavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.