• Neki tip
    19.6k


    Jebeš šank za kojim se ne raspravlja (i) o politici, ali ok, slažem se da će nas ljudi gađat kriglama ak nastavimo na ovaj način. :lol: :up:
  • bbbruxelles
    83


    da buraz, najebali smo... srecom pa je samo forum, uzivo mozemo o pickama i autima. :D
  • masacusec
    3.2k
    2009. godine poslije tekme Anderlecht – Dinamo, ušli smo u neki pub/klub u centru Bruxeillesa…Čitavu noć smo tam proveli i bilo nam je jebeno, da bi tek na kraju večeri skužili da smo bili u gay bircu.
    Ugl taj me se grad nimalo nije dojmio.
  • Droljo
    5.5k
    U svakom slucaju, da se vratim na temubbbruxelles

    Stari moj na šanku nema vraćanja na temu :lol:
  • Neki tip
    19.6k


    :rofl: :rofl:

    @Blaz, buš nam ti nekaj ispričao kak si nam stan izabrao u Sevilli na tu temu? :lol:
  • Eduardo
    17.8k
    Čitavu noć smo tam proveli i bilo nam je jebeno, da bi tek na kraju večeri skužili da smo bili u gay bircumasacusec

    Slikovito dočarano.
  • bbbruxelles
    83


    Dobrodosao u gay prijestolnicu hahah...

    Osobno ne znam da pederi imaju svoje ekskluzivne birceve ovdje, buduci da ih se moze vidjeti u svim i svakakvim bircevima te restacima. No, u drugu ruku, ja sam sve samo ne osoba koja bi mogla imati takve info... :D
  • javolimtebejako
    763
    prepostavljam da svaki tu zna barem jednu osobu ili ima ekipu koja ide na tekme, al jel ima ljudi koji idu solo na tekme?

    bas i nemam neke frendove koji ili prate domaci nogomet ili navijaju za dinamo, a nekad mi skoro i dode da odem sam do zg na tekmu ili evo recimo sad u pulu, al mi nekak glupo pa me bas zanima jel ima jos takvih ljudi ovdje
  • Riot
    1.8k
    Ja dok nisam imao ekipu bilo mi je najnormalnije otić solo, a znam još takvih ljudi. Još ako ideš na sjever na tribini ti na isto dođe, bolje ne čekaj da nađeš ekipu nego kreni a ostalo će doć usput. Čak npr neki dan na košarci gdje je bilo nešto sitno ljudi ima dio ljudi koji su došli sjest pogledat sami, što je nekom nezamislivo
  • Efes Pilsen
    7k
    Ja sam isto isao neke i vani i u ZG solo, isto ovo sto Riot kaze. Mozda cak si i nades ekipu iz svog grada..
  • NitkoBitan
    12.9k
    Otkud si ak nije neka tajna? Mozda je netko sa Zone iz istog grada/mjesta il ti se ovak javi da je isto solo a isao bi na utakmice. Sam je "glupo" ic iz konteksta cijelokupnog snosenja troskova prijevoza. Da si iz Zagreba druga prica, ide gro ljudi tu solo na tekme. Odem i ja ak nitko iz ekipe nemre.

    Kad sam zapocinjao svoje navijacke dane nisam imao prijatelje koje zanimaju utakmice pa sam se javio burazovom frendu koji je aktivno isao i eto dan danas 7-8 godina kasnije smo dio iste ekipe, a jos sam tako upoznao i dosta ljudi. Druzenja, poslovne veze... isplati se "probit led". Btw. neke prijatelje koje nisu zanimale utakmice sam uspio "prekrstit", odveo sam ih na par utakmica i jave mi se kad ih neka tekma zanima.
  • jedan u nizu
    6.4k
    ok sta je sad da tim pdf, us , ljes ... prosvjetlite me :D
  • javolimtebejako
    763
    nije tajna, u rijeci zivim, ak ima itko od tu, nek se javi u inbox :smile:

    da, ma da zivim u zg bez beda bi zapicio sam na maksimir..a ovak malo sjebano..mada i kontam kroz god dvije otic zivit u zg pa cu bit na miru po tom pitanju :smile:
  • Brusa
    847
    ako sam dobro skužio, us su usamljena srca, a ljes ljubav erotika sex, pod forumi na forum.hr
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.