• Neki tip
    19.4k


    Jasno mi je da je tvoj frend dobio, ali nije da mu je pisalo da nije dobio pa su se ipak predomislili i javili "čuj, evo našli jednu", nego on nije ni gledao portal, već čekao mail, tebi je stigao prije, njemu malo kasnije, ali na uefa ticket portalu piše ishod prije no što stigne mail.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    prijatelju,nisam ja rekao da on nije dobio nego da mu je kasnije stigao mail i da je dobio karte, ne znam sta tu nije jasno.
  • javolimtebejako
    724
    on govori da su svi gledali na portalu gdje ti odma pise jesi dobio ili ne...niko ne ceka mail
  • Neki tip
    19.4k
    Provjerite i kasnije jer tako je isto mom frendu doslo tek sad a meni prije sat i pol.dinamozivivjecno

    Pa gledamo svi na portalu, nemaš kaj prije ili kasnije provjerit ako ti piše da si odbijen. Nije da se ljudi žale ovdje da nemaju info, nego kukamo što smo odbijeni, dakle ishod znamo. :sad:Neki tip

    stvar je u tome sto je dobio, doduse za jednu tekmu al svejedno.dinamozivivjecno

    Jasno mi je da je tvoj frend dobio, ali nije da mu je pisalo da nije dobio pa su se ipak predomislili i javili "čuj, evo našli jednu", nego on nije ni gledao portal, već čekao mail, tebi je stigao prije, njemu malo kasnije, ali na uefa ticket portalu piše ishod prije no što stigne mail.Neki tip

    prijatelju,nisam ja rekao da on nije dobio nego da mu je kasnije stigao mail i da je dobio karte, ne znam sta tu nije jasno.dinamozivivjecno

    Svegami, ja ne znam što tu nije jasno, ali evo daj pročitaj još jednom prepisku pa vidi ima li čega takvog. :)

    Drago mi je i radi frenda i radi tebe, žao mi mene, ali neću poslije niš provjeravati jer mi neće naknadno stići nikakva obavijest da sam dobio. Jer mi već piše da nisam.

    I svakome kome piše da nije ne vrijedi poslije provjeravati na mail koji će, kao tvom frendu, javiti da je dobio. Jer nije dobio.

    Uglavnom, čestitke i tebi i frendu. :up:
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ima jos nade, bit ce preprodaja na uefinoj stranici u 3 mjesecu :up:
  • Neki tip
    19.4k


    Znajući koliko energije i emocija ulažem u praćenje reprezentacije, a znaju to i mnogi ovdje, muka mi bude od spoznaje da nemam nijednu ulaznicu i tko će je sve na jebenoj lutriji pokupiti.

    Ali, takav je život, negdje uzme, negdje da.

    Tak da računam na finu kamatu nekad ubuduće. :)
  • Petar86
    592
    bit ce na njuskalu po 15 puta vecoj cijeni, uvik ima profitera
  • Neki tip
    19.4k
    bit ce na njuskalu po 15 puta vecoj cijeni, uvik ima profiteraPetar86

    Za to bih samo mogao u zatvoru završiti, nakon susreta s tako nekim.

    Ne pada mi na pamet.

    Hvala na utješnim idejama i porukama, ali kako meni tako i tisućama drugih koji vole tu reprezentaciju, a isto ne mogu do karte.

    Preživjet ću. Gledat ću je i navijati za nju u kvalama i Ligi nacija, tad će biti ulaznica. :heart:
  • Miro93
    2.7k
    I kod mene ništa
  • BBB Sibenik
    4k
    Ništa :cry: , čekam pretprodaju na proljeće
  • BBBaranja
    1.9k
    Nista ni za mene,poslao sa svog i zeninog maila al dzaba..
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prošli Euro sam dobio karte za tekme sa Škotskom i Češkom, na kraju nisam išao zbog sranja s epidemijom itd. E sad bome ide makar se pojavila epidemija kuge.
  • reziser
    6.4k
    S par accounts... ništa :cry:
  • Neron53
    303
    Ako NETKO IMA koju nerasporedjenu ulaznicu, ponizno se biljezim sa stovanjem kao kandidat:)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.