• Pop corn
    4.4k
    U prodaji su godišnje ulaznica za Futsal Dinamo. Godišnja se može kupiti u Bad Blue Boys Fan Shopu u Ilici, a cijena je 200 kuna za članove kluba, a 250 kuna za one koji nisu članovi.

    Kupnja godišnje ulaznice je još jedan znak pripadnosti našem klubu i svake godine se bilježi rast prodaje.

    Ove sezone, od Šalate gdje je počela prodaja godišnjih, odaziv je vrlo dobar i svi zajedno možemo ovdje izvesti još jedan rekord.
    Attachment
    godisnje (228K)
  • Mr Blue
    3.2k
    Ovo je izgled nove godišnje ulaznice.
    Fotka je nastala u onom ludilu od tekme u četvrtinalu doigranja prošle sezone protiv Uspinjače. Meni je osobno odlična jer pokazuje sinergiju navijača i igrača. Jedan trenutak eksplozije emocija i osjećaja da smo svi zajedno tu loptu ugurali u mrežu.

    69552428_2470554993003171_6435214293473427456_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmeUcHRgaEHtjGsgGxN4a2_tjoz6jz0UxUz-AOgyBbNnVrZ7O2Kqre3vUbRFxTjwE8&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=be6f31448865cfcc30c0671e7d122327&oe=5E0301E3

    Podsjećam kako su godišnje još uvijek u prodaji i bit će u prodaji do 1.11. Naravno, čim prije ju kupite, tim ćete ju više iskoristiti! Godišnja vrijedi za sve tekme u ligi, kupu, kao i u doigravanju - što posebno naglašavam jer od ove sezone cijena pojedinačne ulaznice za vrijeme doigravanja će iznositi 35kn.
    Cijena za članove je 200kn, a za ostale 250kn. Godišnju možete preuzeti već danas u Bad Blue Boys Fan Shopu na adresi Ilica 37.

    Prodaja za sada ide dobro i imamo priliku srušiti još jedan rekord. Kupnja godišnje ulaznice je iznimno bitna za klub, ali ne samo zbog razvijanja osjećaja zajedništva tribina i igrača, već i zbog potencijalnih budućih sponzora. Što više ljudi posjeduje ovu ulaznicu i u jednu ruku se obvezuje doći na tekme, time je klub privlačniji za investiranje potencijalnim sponzorima. :wink:
  • hmoody
    128
    Ima neki info koliko je godišnjih prodano?
    Prošlih sezona čini mi se nije išlo više od 30-ak.
  • gh0c
    256
    Ima neki info koliko je godišnjih prodano?
    Prošlih sezona čini mi se nije išlo više od 30-ak
    hmoody

    Uzet sa dosta rezerve, ali dok sam kupovao ovogodišnju godišnju u Ilici, lik pored mene je pitao istu stvar, ako sam dobro načuo odgovor za lani je bio "110-120".
    BTW lik ispred mene je također kupovao godišnju, a bilo je negdje tjedan dana prije početka sezone, i imaš redne brojeve koji su za nas dvojicu bili "već" tad 32 i 33.
  • hmoody
    128
    Moja je ispisana nekim lošim flomasterom/kemijskom tako da mi se više ne vidi ni ime ni prezime ni redni broj :)
  • Tundra
    509
    Treba pričekati da se flomaster osuši :sweat:
  • Mr Blue
    3.2k
    Prošle godine prodano je ravno 75 godišnjih ulaznica.

    Ne znam točan broj na današnji dan, ali znam da smo imali preko 70 prodanih komada za ovu sezonu.

    Ukratko, prodaja godišnjih je ostala na razini od prošle godine.

    Godišnja će se moći kupiti još neko kraće vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.