• Rakovica1986
    537
    Dobro jutro Dinamovci. Lagano raniji dolazak na posao, odradit maksimalno što se da, sačekat taj Zoom call Fiorentine i naših vrsnih pregovarača, pa bombu Mire da je unatoč jeci koju su prouzročili naši jer se ne znaju koristit laptopima call dobro prošao i onda nadam se prva pivica/pelin negdje oko 4:25 u Dabi. Ajmo Dinamo! 3:0 Baturina x2, Kaneko, Petko 3 asista
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Šank definitivno jedna od dražih tema
    Dobro jutro svima, pogotovo igračima, dajte nam golove danas
  • Sajla
    3.8k
    Danas igra Dinamo! Minimalna produktivnost, ali zato idem ranije s posla. Vidimo se na Maksimiru!
  • Oluja
    3.8k
    Jutros sam u krevetu ženi šapnuo- Danas igra Dinamo.
    Ona je okrenula očima a ja sam se naježio. Ne mogu dočekati.
  • rakurs
    140
    Jutros sam u krevetu ženi šapnuo- Danas igra Dinamo.
    Ona je okrenula očima a ja sam se naježio. Ne mogu dočekati.
    Oluja

    Tako slično je i s mojom curom bilo, pitala me kreće li to opet Dinamo, duboko uzdahnula i rekla da joj je bilo lijepo ovih zadnjih mjesec dana. Nije im lako s nama, mora se priznati
  • Neki tip
    19.6k
    a ja sam se naježio.Oluja

    Pa malo i je creepy. :lol:
  • BBBaranja
    2.1k
    Danas je radni dan pa ne stignem na tekmu,ali za vikend vodim ženu i djecu u Pulu malo na izlet..prvo što je žena pitala Dinamo igra tamo jel? :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    .prvo što je žena pitala Dinamo igra tamo jel? :grin:BBBaranja

    Kako su mi poznate te situacije:rofl:
  • mali M
    3.6k
    ali za vikend vodim ženu i djecu u Pulu malo na izlet..prvo što je žena pitala Dinamo igra tamo jel? :grin:BBBaranja

    jesi se prvo sablaznio da misli da si toliko plitak, i da si to samo htio kao nagradu sinu ako bude dobar predložiti za iznaniđenje, ali da je sad i to pokvarila... i onda malo šutiš i glumiš da to kipi u tebi.. i na kraju protestno urlaš da ćeš sad iz inaaaata ići sa malim na tekmu!!!!
  • BBBaranja
    2.1k

    A sad kad sam otkazao rezervaciju na bookingu još je i ljuta na mene..
  • Nolifer
    6.9k


    Najbolje, prije me glava zaboli od trenutačnih loših upisa i negative, nego vina i hladne pive...
  • miro
    3.3k
    Ja si sve narihtam, dođem ranije na posao, prebacim sastanke za ranije, odradim duplim tempom da mogu u 3 van i onda ovo...sjebali mi tjedan u 2h kurcobolje i neznanja
  • reziser
    6.5k
    ,ali za vikend vodim ženu i djecu u Pulu malo na izletBBBaranja

    Ja sam mislio da sam jedini idiot.
    Sam kaj nebi vodio djecu. Velika su,hahaha
    Čim je žena čula da idemo u Puli,rekla je,dinamo je tam,jel?
    Jbg..volim dinamo.. :heart:
    Al ovo danas...nemam riječi..jebe me kad majmuna. Ali neka
    Daleko je kraj.
  • Neki tip
    19.6k

    Nemam pojma koliko ovih piko Jupilera smo riješili prije nego kaj sam skužio da smo od svih briselskih pivnica izabrali neki albanski birc, s 20ak mladih Albanaca i zgodnom konobaricom koju smo valjda pukom srećom dovoljno diskretno komentirali.. :lol:

    Jel ublažilo, je.. kakvo će biti jutro, iz više razloga.. a jebiga, na to ćemo ujutro mislit. :smirk:

    20240124-001451.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.