• Efes Pilsen
    6.8k
    Ili se jednostavno uzet kao promidzba za online uclanjenje. Sport vision npr. ima svako malo online popuste koji ne vrijede u trgovinama. Kako bilo, nisam ocekivao ovoliko price i polemike oko 20 eura
  • Mr Anderson
    5.3k

    Ne bude nitko propao, ja sam se pripremio dati 20, ali bilo bi lijepo da svi imamo iste uvjete.
  • Rakovica1986
    536
    Znam da je netko spominjao neki brojač članarina, ima li uopće među nama tko bi mogao doći do broja učlanjenih? Mislim da nebi bilo zgorega da se na dnevnoj bazi do 15.2. prati broj učlanjenih, čisto da možemo ispratit trendove koji će biti bitni za godine koje slijede.
    Što se tiče punoljetnih osoba i povezivanja članstava ne vidim zašto je to toliki problem. Time se gubi mogućnost manipulacije da dođu razno razni sumnjivi likovi, skupljaju osobne pa učlanjuju ljude i uplaćuju novac radi osobne koristi. Ovako uzmite članske od bližnjih i umjesto njih se registrirajte i produžite članstvo.

    Ajmo Dinamovci, došlo je naše vrijeme!
  • Dalmatinec
    562
    Ljudi, ima li još vas kojima se javlja ovakva greška?

    [img]http://a10751d4-3b44-46af-bc32-1fd948f1aee2.jpg
  • javolimtebejako
    644
    da, i jucer i danas i dalje
  • deda
    27.6k
    Moram pitati jeste li registrirani na ulazmice.hr?
  • javolimtebejako
    644
    da, online sam se uclanio 6.11.2023
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ja sam isao preko ovog linka i radilo je normalno..

    Screenshot-20240116-105537-Chrome.jpg
  • pencilneck
    635
    Produljio sam članstvo i stavio osobno preuzimanje u Fan shopu da se ne dogodi da pošta, namjerno ili nenamjerno, zapne po mjesec-dva. Jedino nisam dobio nikakvu obavijest hoće li mi javiti na mail kad iskaznica bude spremna ili ih moram zivkati.
  • nkdz
    829


    Tak i meni isto.
    A pise da vrijedi do 30.11.2024.
  • rioda
    2.1k
    Kako dogovoriti s klubom da mi ne šalju iskaznicu sa slikom iz djetinjstva otprije 20 godina? Stavio sam prije par godina da ne želim sliku, a poslali su mi s tom starom slikom na kojoj sam dijete. I sad uvijek iznova šalju s tom slikom
  • Efes Pilsen
    6.8k
    hahaha isti problem imam :lol:
  • Ivdzo11
    2.9k
    Mene zanima mogu li oni ocitati broj clanske onaj barkod sto ide kad se povezuje clanstvo, jer sam nekako zagubio clansku, pa me zanima mogu li oni kako u sustavu uz moje podatke iscitati taj broj clanske?

    Slao sam im mail vec 2 puta, ali ne odgovaraju... Pa evo ne znam šta ću, praviti novu ili?
  • Bruh
    888
    to ti je flashback hahahahH
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ja kao klinac nisam čuvao svoje iskaznice pa mi je ta slika jedini “podsjetnik” koliko dugo sam već član, neka stoji :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.