• Cosey
    429
    Jel se zna kad je izvlačenje četvrtfinala kupa?
  • ZGV
    3.1k
    Jel netko zna gdje se igra finale kupa 13.05.2020?
    Meni je netko rekao da se radi o Šibeniku, no nije nigdje potvrđeno.
  • Guinness
    1.9k
    Jel netko zna gdje se igra finale kupa 13.05.2020?
    Meni je netko rekao da se radi o Šibeniku, no nije nigdje potvrđeno.
    ZGV

    Mislim da nije još nigdje definirano, a da se špekulira o Šibeniku jer je mlađa repka igrala sad u par navrata tamo...
  • Cosey
    429
    Igramo protiv Rijeke na Rujevici u četvrtfinalu kupa.
  • deda
    27.3k
    U mjesec dana tri puta kontra Rijeke :gasp:
  • Ero
    927
    Polufinale Rijeka/Dinamo-Osijek
    Finale neće biti nešto zanimljivo
  • LovroZG
    1.3k
    Finale protiv Lokomotive bi itekako bilo zanimljivo. :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Šibenik potvrđen za finale
  • Hipo
    406
    jako upitno dal će dinamo uopće proć rijeku na rujevici.

    da dinamo nije odgodio tu tekmu i odigrao to nakon 0:5 dok je rijeka bila u krizi dinamo bi to prošao.

    ovako će bit bez olma i tko zna koga sve još.

    to je jedna utakmica, rijeka na svom terenu, rijeka u brobi za trofej.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Parovi u polufinalu su :
    Slaven Belupo - Lokomotiva Zagreb
    Rijeka -Osijek
  • Eduardo
    17.1k
    Nek Osijek uzme. Novi osvajač trofeja, a možda i zanimanje za klub u gradu poraste. Novi stadion, trofej, lijepa priča... :yum:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ako Rijeka ne uđe u finale,daj Bože da finale uživo odgleda 500 ljudi

    Ali ja bih ako moram bas birat onda da Osijek osvoji..jbg sta ddraži su mi od ovih "nedragih" Rijeke i Hajdka (ali iskreno volio bih nek Belupo osvoji :lol: )
  • Infinity
    15.1k
    Bilo bi zanimljivo da Belupo uzme i da poremeti planove ovim u borbi za petu poziciju. Ja sam prije pocetka smatrao da ce se Belupo boriti za tu petu poziciju. Od toga nema nista, al mozda i ovako izbore Europu. U ovom sad raspletu da moram birati izabrao bih njih kao ekipu za koju cu navijati. Imaju kuci tu Lokomotivu u jednoj utakmici u kojoj moze biti svasta. U zadnje 2-3 godine njihove utakmice su jako guste tako da bi i jedan gol mogao presuditi putnika u finale.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    samo da profiteri i razno razne dvorske lude ne umijesaju svoje prste pa da onda Lokomotiva mora uc u finale
    Oni ako osvoje trofej veca zalost nego srbi ili Osijek da osvoje
  • gh0c
    256
    Zvuči ko neki preventivni kmeč :groan:
    Kolko treba bit na terenu, jedno 5:0 da ne izvučeš dvorske lude i profitere kao glavni razlog (u ovom trenutku podjednako vjerojatnog koliko i nevjerojatnog) Lokomotivinog finala?!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.