• Krizy
    35.1k
    DATUM ROĐENJA: 02.06.2002.
    MJESTO ROĐENJA: Zadar
    VISINA: 181cm
    TEŽINA: 72kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Zadar, HNK Hajduk Split, NK Lokomotiva
    POZICIJA: Ofenzivni vezni
    BROJ: #92
    UGOVOR: 19.01.2026.
    bppfadglyjx3jjkq.jpeg
  • Maki17
    174
    Ozlijedio koljeno na prošlim pripremama, jel se zna šta je sa njim, vjerojatno neka posudba bi trebala biti samo da igra. Slabo ga se spominje a mislim da ima potencijal.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa krizne ligamente pokido, out je jos par mjeseci
  • austrijanac
    2.6k
    Nazalost vec druga teža ozljeda.

    Inače kroz mlađe uzraste, ništa lošiji talent od Baturine.
    Kad te neće...
  • serbus
    3.5k


    Za njega je stara kineska mudrost:

    "Bolje se roditi bez kurca nego bez sreće, jer ako imaš sreće i on naraste."
  • Nevo7
    570
    U Lokomotivi prošle godine dok nije dobio bruh je bio prvotimac! Jako dobar igrač, ima glavu za razmišljanje, ali nema sreće sa ozljedama.
    Samo mi nije jasno zakaj ne radi rehabilitaciju zajedno sa druga dva Lokomotivina (hm-hm-hm :chin: ) igrača u Dinamu, sa Stojkovićem i Kačavendom koji se jako dobro pod Marinom oporavljaju od ozljede. Ili možda radi, ali ispod radara bez ikakvih storyja, ili oporavak ne ide po planu? :chin:
  • Maki17
    174
    Da evo i danas u germanijaku pišu o Stojkoviću i Kačavendi a o njemu nitko ništa ni iz kluba. Mogao je i on ići na pripreme pa tamo raditi rehabilitaciju. On bi se sigurno bolje osjećao i znao da ga cijene. On je strgao ligamente u 6 mjesecu i oporavak bi mogao biti pri kraju
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Nebih se slozio. U tom vremenu bilo je boljih i perspektivnih igraca. Duvnjak je igro za B ekipu, Baturina najbolji strijelac na polusezoni i odma ga digli za B ekipu. I meni osobno mali Tomek je bil bolji. Nisam fan statistke ali usporedbe radi Baturina 13 golova a Vasilj 5 (jedan i drugi su 8-ice igrali) i jos Baturina igro za starije.
  • miro
    3.1k
    Duvnjak je bio top, ne znam kam je on nestao. Tomek isto
  • Ivdzo11
    2.9k
    Istra je bas objavila jucer da ostavljaju Duvnjaka na posudbi u Sesvetama
  • austrijanac
    2.6k

    Svako svoje mišljenje Mirek, govorim o talentu, a on je imao i dobre fizičke predispozicije.
  • Nevo7
    570
    Jakov-Antuna Vasilj odlazi na dvojnu registraciju u Dubravu TK, sretno! :smile:

    Želim mu svu sreću, jako je dobro igrao prošle godine u Lokomotivi dok nije bruh dobio, radio je razliku na terenu. Stvarno užasna šteta zbog prokletih ligamenta na običnoj glupoj tekmi protiv Dugog Sela na pripremama, stvarno nema sreće.
    Iskreno, ova dvojna registracija mi nema smisla jer tamo već imamo igrača na njegovoj poziciji kojeg guramo, našeg Vrbančića.
    Ja bih ga najradije besplatno dao u Lokomotivu uz pravo na postotak, prvo prvokupa, buy-back opciju za pola milijuna itd.
  • Olmic
    2.7k
    Na posudbu/dvojnu u Dubravi do kraja sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions