• Krizy
    38.2k
    Ovo sad uopće ne razumijem, zakaj je maknuto? "Žićbo" smeta? Obična dobronamjerna zagrebačka zafrkancijamiro

    Razumijem ali ne volim izvrtanje određenih riječi. Nije samo zagrebačka nego je popularno u svim krajevima. Vjerojatno sam jedan od 0.05% onih kojima to smeta.



    Ja baš rijetko baniram. Dobio si tjedan dana zbog ovoga:

    Hahaaaaa. Ja moram uzvratit uslugu jednom Hajdukovcu. Dečko mi je zašio ranu odmah nakon udarca tijekom fuce u svom stanu. Pitao me za kartu.. Al ništa još nije dogovoreno.Majki2111

    Budi sretan da nisi dobio dva tjedna. I nije samo zbog ovoga, već si skupio dosta trolerskih upisa u zadnje vrijeme pa si zaslužio sedmodnevni odmor.
  • GZomanid
    580
    Ovo sad uopće ne razumijem, zakaj je maknuto? "Žićbo" smeta? Obična dobronamjerna zagrebačka zafrkancijamiro

    Eh baš si na forumu našao širiti zagrebačku spiku..
    Mi se ovdije ne uvažavamo i međusobno ne surađujemo :broken:
  • Majki2111
    2.7k
    Suzdržat ću se komentara ako misliš da trolam. Ništa ovdje što pišem nije trolanje. Sve je istina i iskreno.
  • Mihaljević
    8.5k
    Mišljenja sam kako je Majki zaslužio visoku poziciju moderatora foruma, te kako bi on uveo reda među pobunjenom četom.
  • deda
    29k
    Dečki danas je badnje veče, malo duha dajte, a ne sad izvlačit dlake jedni drugima.
  • Deleted User
    0
    cire buraz ? popij frende jednu dvije danas .btw tansre žićBo :)
  • serbus
    3.7k
    Manolić primio sakramente, jednostavno je nevjerojatno kako svi ti agnostici, ateisti i njima slični pred smrt osjete poziv vjere... Đava je straj....
  • Brotnjo
    482
    Na dobro Vam došla Badnja večer i sutrašnje sveto porođenje Isusovo.
  • Droljo
    5.8k
    ateisti i njima slični pred smrt osjete poziv vjereserbus

    Ne bih se složio. I bez svih sakramenata se može u raju završiti. Valjda bog gleda kako si živio i kaj si radio a ne jel te neki svećenik krstio ili ne...
  • serbus
    3.7k


    Danas nikak na zelenu granu nas dva :) , pa čega se onda boje da nakon 103 godine poricanja ideš ipak po sakramente ? Ja mu čestitam samo mi nisu jasni da cijeli život potkopavaš a na kraju bi bio katolik.
  • Droljo
    5.8k
    Taj je lud ko noć. I ko zna šta je sve radio kroz tajne službe i slično pa ide probat se grijeha riješiti.. da ga jebeš manolić ima putra na glavi...
    I to što bi on bio katolik, za to znamo. Možda ništa ne prepušta slučaju pa je već obavio budizam, muslimane itd
  • mali M
    3.8k
    . I bez svih sakramenata se može u raju završiti. Valjda bog gleda kako si živio i kaj si radio a ne jel te neki svećenik krstio ili ne...Droljo

    Droljoce naš, nebi se složio... kajanje je preduvjet... P.s.- i ispovijed je sakrament. Ovo opravdanje koje ti govoriš je za one koji su rođeni u Zambeziji i nisu vjerojatno nit čuli za Isuseka. Njima će bit suđeno po ljubavi, mi ostali koji sve znamo, a dalje odbijamo ćemo si sami presuditi... Neka je nama Jožica došao pa i zadnju uru, sve se broji!
    Momci, veseli me što s vama mogu iščekivati dolazak Kralja! :strong:
  • Droljo
    5.8k
    kajanje je preduvjetmali M

    Slažem se
  • Tom Hanks
    2.7k
    Neka je nama Jožica došao pa i zadnju uru, sve se broji!mali M

    Bude Paravinja i ekipa isto kad dođe vrijeme da dobiju vječni mir
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.