• Nolifer
    6.6k
    Nadam se da za Božić neće biti, Ho Ho Ho stiže nam Hoxha. Za sad ništa posebno
  • Filip 91
    510
    Ovaj komentator na Maxsportu 'baca' glupe komentare na svaki start Dinama. Npr. Moharammi odnese loptu, a on komentira 'Moharammi ga pokosio', teški debil...
  • Droljo
    4.9k
    A ovaj njihov tamnoputi crnac izgleda dobro u defanzivi. Sto lopti nam je uzeo, jedino što jadan ne zna igrati prema naprijed. Kruno Jurčić style
  • Mali dioničar
    14.1k
    A ovaj njihov tamnoputi crnac izgleda dobro u defanzivi.Droljo



    Jbg kad su bijeloputog Crnca koji izgleda dobro u ofanzivi prodali.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Još jedan i da riješimo to i kući pišat pa leć.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    S obzirom na sve ja zadovoljan prvim poluvremenom.
    Treba zabit jos jednog, zalutali metci su nam zastitni znak ove sezone.
  • austrijanac
    2.7k
    Di je raketa Hoxha, jel ga vidio tko?

    Moharrami ga zatvorio.
  • Mlađi referent
    10.5k
    mi bi ovdje komentarima i od De Bruynea i Brune napravili loše igračeNavijač Dinama

    Žalimo se tjednima da smo statični s Bulatom i Mišićem, da nema te izgradnje i kontrole lopte, tražimo od Jakira promjene.

    Stavi se Tibor bez kontinuiteta, čovjek u pola sata nema krivo dodavanje, daje ritam tekmi, najveći postotak točnih na terenu, mi ga pokopamo kažemo nema ga, alibi. :lol: :lol:
  • Time
    532
    Kako ide pjesma sto su sad boysi pjevali...ni zabrane, ni celije zbog tebe osvajamo tude gradove ?
  • Ludovic IX
    5.3k
    tibor je igrač manje..a moha si umišlja da je bolji nego što je pa umjesto da doda kad može ide u dribling ne zna..

    Vidović opet igra 50% slabije nego da je u sredini. samo da jakir ima internet na mobitelu pa da napokon pročita da vidović nije krilo.. jebiga, kriza pa mu dali paket samo za 1gb
  • Sportskifanatik
    360
    Kad igras ti ja pratim zbog tebe osvajamo tude gradove
    Ni zabrane ni celije razdvojiti me nece od tebe
    Ale aleeee
  • emilperska
    3.1k
    Solidna igra zasad. Iskoristili ponuđeno..
    Ne smijemo stati na 1 golu jer nam je obrana košarkaški propusna i znamo kako to moze zavrsiti s Perićem ove godine..

    Sreća za Štrkaljevu neopreznost. Mrvicu jači napadač ne bi u zaleđu zavrsio..
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Skužio sam da KTC ima bolesnu naviku ovih dugih lopti. Mislio sam da je to do veznjaka koji ne prilaze, ali on je ovo radio i u eri kad su ispred njega bili Ademi u primeu, Moro i Olmo.

    KTC volimo te, ali daj ostavi se te nabijačine nekonvekcionalnih dugih lopti. Udaraj, pljuj, gazi i iza radi sve što najbolje znaš, ali ovo prestani.
  • Lukas87
    52
    Kaneko zvijer!
  • Time
    532

    Hvala..pjesma je vrhunska
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.