• OsamŠest
    2.6k
    Kaj onda - Deki, Krama, ko bi se još mogao vratit? :grin:
  • Captain America
    14k
    Kaj onda - Deki, Krama, ko bi se još mogao vratit? :grin:OsamŠest

    Dinamo je nedavno na Facebooku objavio nešto vezano za Luku Modrića uz hashtag #ImaloBiSmisla. Koliko je realno da Modrić možda završi karijeru u Dinamu?

    U zadnjoj je godini ugovora, ja ću ga nazvati ove zime, naravno. Pa kako Dinamo ne bi želio vratiti Luku Modrića? Ne mogu reći da sam s njim u stalnom kontaktu, ali poznajem članove njegove obitelji. Imalo bi smisla da se vrati u Dinamo na kraju karijere, zašto ne? Dinamo će sigurno napraviti sve što je u njegovoj moći da to ostvari. E sad, hoće li to biti dovoljno, to ćemo vidjeti.

    Long live the queen!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Ovaj vako ovaj nako. Profa ne ide nigdje, a mi možemo laprdati koliko nam je volja. On je the special one, I rekord koji pravi nikad niko neće dostići. Žalosno ali istina. Ne pamtim kad je neki trener bio tema ovdje nakon toliko poraza i loših rezultata. Zbog onih izmjena sam kritizirao Bišćana, rekao da očigledno nema muda i da nije taj. Igore oprosti mi, ti si zweistein za ovog blefera
  • Noel
    4k
    Ni slova ni A ni B o njegovoj smjeni. Niti u jednom mediju. Nevjerojatno.
  • Mali dioničar
    14.3k
    ako nwdaj Boze Lovren dodje - smijemo li ga vrijedjati ili dobija punopravni status dinamovog igraca?Jaro

    Staviti ga u tijela upravljanja kluba, ima iskustva s ugovorima.
  • Droljo
    5.1k
    Nek dovedu modrića, petko se oporavi i mi smo na +10 do kraja
  • Mali Zeus
    9.8k
    Teta tajnica pusti spin i odmah sve super. Dobro je njoj.
  • bongo
    674
    Zamislite da se Jakiru na proljeće posloži "dream-team" tipa Lovren, Modrić, Kramarić i slično

    Poslije može u svakom klubu reći "pa vodio sam jednog Modrića i ostale reprezentativce"
  • Sajla
    3.5k
    Zamislite da se Jakiru na proljeće posloži "dream-team" tipa Lovren, Modrić, Kramarić i sličnobongo

    zamišljam upravo to. i dodatno kako je sredina travnja 2024., imamo finu prednost na tablici, a Jakir novinarima priča nešto kao "taman sam vozio bicikl oko Jaruna oko 11 kad mi je zvonio mobitel i par sati kasnije sam bio u [ubaci grad po želji] i potpisivao ugovor".
    dolazi neki novi trener koji je osvajao trofeje u ligama petice pripremati uzvratnu utakmicu 1/4-finala KL, Maksimir pun do zadnjeg mjesta, bageri punom parom rade po Kranjči, pripremaju se izbori za Skupštinu, ja dobijam eurojackpot treći tjedan zaredom, hrvatski film je nedavno osvojio Oscara, Dalić je razgovjetno izgovorio "reprezentacija".... khm. pardon, ponijelo me
  • Mlađi referent
    10.8k
    Mamićevci šute i ne traže ostavku jer su svjesni da bi im i glava servirao istog ovog trenera.
  • Vrdjuka
    46
    Jesmo sigurni da Jakir nije ljubavnik Vlatkice? Drugog objasnjenja nema :chin:
  • OsamŠest
    2.6k


    Tog se i bojim.. Da nema opet prste u svemu ovome..
  • masacusec
    3.1k
    Jesmo sigurni da Jakir nije ljubavnik Vlatkice?Vrdjuka

    Očito zna njene najprljavije tajne....
  • Beli
    149
    Mozda je ljubavnik Bozice, to je jos gore.

    I uz to ispod stola pusi Nicoti i Olivariju.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Možda ima njene gole slike
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.