• mosad
    333
    Sergej dosta je
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Dozivao sam poraz samo da te se rijesimo , agonija se nastavlja sve mi se cini
  • Noel
    3.9k
    Kaj rec..
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ide anketa večeras na preko 50 posto za Jakira, poput američkih izbora u zadnji tren dolaze poštanski glasovi i slijedi preokret.
  • Mihaljević
    7.9k
    Puna podrška treneru Jakiroviću.
  • jp23
    2.2k
    Puna podrška njemu, da ode na biro, nema tu šta više tražiti. Ima se naklonit i zahvalit Japancu, gospodinu Takuru Kaneku za svaki dodatni kupljeni dan
  • diebalo77
    164
    Jedna lasta ne čini proljeće..
  • San Lorenzo
    11k
    Jako dobro drugo poluvrijeme, ali mi se Jakirović čini kao preslika Dalića, nakon svake utakmice najave promjena, onda vidiš početni sastav koji ima još manje smisla nego onaj iz prethodne utakmice...robovanje imenima i formaciji, tvrdoglavost zbog koje sam uvjeren da će i protiv Varaždina Perić startati na stoperu, a Miško trčati za cijeli vezni red.
  • Jaro
    5.4k
    pa on to i je - Dalic za siromasne. Fliskuke, tlapnje, populizam i demagogija... i tu je prilicno uspjesan, posto je eto uvjerio dosta ekipe da je dinamo igracki na razini (ili ispod) kosovske lige i da samo on moze dovesti i odabrati igrace koji su dostojni njegovog vodstva. Upravi super, jer tako prolazi prica o uzasnim Simicu i Biscanu - grobarima jakog dinama. Sad su tu iskljucivo tatina djeca koja ce to vratiti na pravi kolosjek...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jako dobro drugo poluvrijeme, ali mi se Jakirović čini kao preslika Dalića, nakon svake utakmice najave promjena, onda vidiš početni sastav koji ima još manje smisla nego onaj iz prethodne utakmice...robovanje imenima i formaciji, tvrdoglavost zbog koje sam uvjeren da će i protiv Varaždina Perić startati na stoperu, a Miško trčati za cijeli vezni red.San Lorenzo

    Gotovo sigurno. Protiv Istre je zarotirao momčad, izgledali smo bolje i već u sljedećoj utakmici protiv Gorice sve opet bilo isto.
  • Patak
    2.2k
    Dalić i Jakirović dva svijeta. Da se razumijemo jedan sam od onih koji nije za smjenu Jakirovića, nisam bio ni za smjenu Krznara ni Čačića ni Biščana. Trenere treba pustiti da radi dugoročno, stalno mijenjanje ne donosi ništa, samo kaos. Ali Dalić i Jakirović?!? Jedan izbaci Brazil sa svjetskog prvenstva, drugi izgubi od Balkanija, u biti i sa Zrinjskim nije prošao ni u KL.
  • NORTE
    8.9k
    jedan sam od onih koji nije za smjenu Jakirovića, nisam bio ni za smjenu Krznara ni Čačića ni Biščana. Trenere treba pustiti da radi dugoročno, stalno mijenjanje ne donosi ništa, samo kaos.Patak
    Da je tako Bjelica nikad ne bi došao i Jurčević bi izgubio sve moguće trofeje.
  • Patak
    2.2k
    Ok, trener treba biti stručan, ali evo par primjera dugoročnih trenera, Ferguson Manutd, Wenger Arsenal, pa onaj koji je vodio Auxerrea. Kaj je točno falilo tim klubovima svih tih godina?
  • Krizy
    35.1k
    Sve si s tim rekao, par dugoročnih trenera, koji su jedni od najvećih trenera ikad :rofl:
    Kakva usporedba Bože moj..

    Trebali smo i Kastratija ostaviti 8 godina u klubu, Ronaldo je bio godinama u Realu, Messi još više u Barceloni :cool:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ok, trener treba biti stručan, ali evo par primjera dugoročnih trenera, Ferguson Manutd, Wenger Arsenal, pa onaj koji je vodio Auxerrea. Kaj je točno falilo tim klubovima svih tih godina?Patak

    Takve priče su iznimka, a ne pravilo, osobito što se tiče Fergusona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.