• zagr
    505
    Oriolik - Dinamo 1.11 14h, kakav moron moraš bit da staviš tekmu na Svi Svete!?
  • Guinness
    2k
    Oriolik - Dinamo 1.11 14hzagr

    Nije to još službeno baš, pričekaj malo
  • BornaPŽ1986
    1k
    Oriolik - Dinamo 1.11 14h, kakav moron moraš bit da staviš tekmu na Svi Svete!?zagr

    Moja neka pretpostavka da ce biti tjedan kasnije ili mozda i prije, mada zasad stoji 1.11. pa tko zna
  • zagr
    505
    tjedan kasnije je tekma u Plzenu
  • BornaPŽ1986
    1k
    tjedan kasnije je tekma u Plzenuzagr

    Prevrtio sam malo mislim da se nikad nije igralo na Svi Svete, ne znam hoce ovo biti prvi put ili ce pomaknuti tjedan ranije ili poslije, a za nas opet lako nadju termin, ne bi bio prvi put da igramo kasnije, uz to armada ide u Vk sto znaci da lako moguce da dobijemo poseban termin (zbog sigurnosti mislim)
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Dan prije ili kasnije eventualno, nema se previse slobodnih termina zbog nastupa u europi plis dvije zaostale utakmice.
  • Miro93
    2.7k


    Igralo se prvenstvo 2014 na dan Svih svetih u Splitu na Parku mladeži. Za kup mislim da se nije igralo.
  • NORTE
    9.3k
    Taj kup se igra na kojem stadionu, u Oriovcu ili u Brodu?
    A prijateljska s Oriolikom je isto tad negdje u Oriovcu?
  • Guinness
    2k
    Taj kup se igra na kojem stadionu, u Oriovcu ili u Brodu?NORTE

    U Oriovcu
    A prijateljska s Oriolikom je isto tad negdje u Oriovcu?NORTE

    Prijateljska je 14.10.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Mozda odgode prijateljsku, ipak ce nas protivnik imati priliku bolje skautirati i spremiti se za kup okrsaj :rofl:
  • Kepec
    4.8k
    Vidim da je hajduk objavio da oni igraju 31.10. u 14h s Jadranom. Mi 26.10. igramo s Viktorijom, a tekma s Lokomotivom će pretpostavljam biti u nedjelju 29.10. Ili će ostati taj 1.11. s Oriolikom ili moraju prebacivati puno prije ili puno kasnije s obzirom na Europu. Teško da ćemo u 6 dana igrati 3 utakmice.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Za ocekivati je da cemo odgoditi kup utakmicu kao sto je bio slucaj i prosle godine pa smo mi zadnji igrali osminu finala i to 3 mjeseca nakon datuma kad se trebala igrat. Ovaj put bi trebali odgodit ali da odigraju ili na kraju polusezone (zadnja tekma u godini je 16.12. protiv tovara na maksimiru) pa onda par dana nakon toga odigrati kup utakmicu protiv oriolika ili odigrati prije pocetka drugog dijela sezone, nekako mi je vise logicnije da bude ovo prvo,naravno ako cemo odgodit utakmicu a i treba odigrati jos 2 odgodene sa Lokosima i Varazdinom.
  • Kepec
    4.8k
    https://ibb.co/zffRhxK

    Nas se očito zbog Europe i repke nije moglo ugurat u neki drugi datum, a 5.12. nas neće staviti jer Rijeka igra u Vinkovcima.
    Mogli su nas jedino nakon zadnjeg kola staviti, ali čini mi se da na svetkovinu igramo.
  • Paggini
    7.1k
    O jebeno, taman sam u Slavoniji kod svojih pa skoknem podržat dečke
  • zagr
    505
    na kog idemo ak prođemo Oriolik?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.