• Smotanihaker
    620
    Ovo sam i ja primijetio. Znači nikakva kritika niti pitanje se njima ne postavlja. Oni samo kažu što imaju i to je to. I svi vole Dinamo i Dinamo im je iznad svega osim možda od poziva i susjedne države.
  • Crle
    394
    Partija, goli otok... da li ti mutavci znaju išta drugo od tih klasičnih sranja?

    Drugo, lik kaže da je "problem za koga glasa". E ne, problem je jer nisi uopće došao glasati i time si namjerno klub (i svoje radno mjesto) htio dovesti do upravljačke krize.
  • vjeko1701
    5.9k
    Naravno, Ljudi na čiju podršku računaju su ljudi koji dan danas padaju na tu retoriku. Koji se još uvijek svađaju oko komunista, ustaša i četnika..
  • Jaro
    5.9k
    jebiga, puna ih je drzava...
    S tim da dosta ekipe neselektivno slusa te "domoljubne" pizdarije, a ne vide divljenje prema zvezdi i slicno u isto vrijeme...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Evo ja čitam ovo i plačem.
  • vjeko1701
    5.9k
    Manje nego kaj misliš, samo je u višim interesima pokazati kao da ih je puno.
  • kibic
    1.1k
    Ma da dnovinar pita neko logično pitanje ili krene preispitivat odgovor na vrbi bi rodilo grožđe.
  • mali M
    3.8k
    problem je jer nisi uopće došao glasati i time si namjerno klub (i svoje radno mjesto) htio dovesti do upravljačke krize.Crle

    vidio sam što pišete i opet kliknem na članak i uzrujam se :rofl: Crle ti si sa ovime sve rekao.. kakva izvrnuta retorika.. kao problem je za koga glasa, a nije uopće glasao! ma ovo je plaćeni članak da ga neki Hrvatski dragovoljac sad spasi da ne umre od tuge i zaposli u svojoj školi.. Baš mi je tužno ovo gledati, nije uvijek on bio loš, kako se tako polakome za lovom i zamuti im se pogled i jednostavno postanu sami u svojim očima žrtve.. Vjerujem da su svi nekad bili baš pravi Dinamovci, kaj je s glavom da tako odeš...
  • The Undertaker
    4.4k
    Kao prvo, za ovakav Statut i nered oko osiguravanja ili neosiguravanja kvoruma na skupštini su puno "krivlji" Mirko Barišić i Vlatka Peras nego Vlak i Bandić. Sa moralne strane nemaju oni šta kome predbacivati i dijeliti lekcije što bi tko trebao ili ne.
    Kao drugo, za nedolazak na skupštinu kazna bi trebala biti eliminacija iz Skupštine a ne otkaz na poslu.
    Kao treće, Vlak i Bandić su dugogodišnji zaposlenici kluba. Ako je klub procijenio da mu više nisu potrebni jer svoj posao ne rade dobro, otkaz je u redu. Ali, s obzirom da je Bandiću nedavno produžen ugovor, očito je da to nije razlog. S obzirom na to a i na godine koje imaju ovo se ne radi, pogotovo ne na takav način.
    Kao četvrto, Vlak je istinska legenda kluba. Prvi golman u prvenstvu 82., trener u pobjedi nad Partizanom, važan klupski djelatnik zadnjih 10 godina koje su među najboljim u povijesti. Više je Vlak donio Dinamu do sada nego što će svi vi (mi) pridonijeti do kraja života. Prema tome, kad se priča o Vlaku treba stajati u stavu mirno.
    Za Poldrugača koga briga.
  • mali M
    3.8k
    S obzirom na to i na godine koje imaju ovo se ne radi, pogotovo ne na takav način.The Undertaker
    profesionalni sportski klub nije jednako kao i zaposlenje u administrativnim zanimanjima. Onda možeš to reć i za Čačića kojem su u skoro penzionerskim godinama uništili mir i nedozvolili da dočeka penziju u miru na mjestu trenera
    za nedolazak na skupštinu kazna bi trebala biti eliminacija iz Skupštine a ne otkaz na poslu.The Undertaker
    djelomično se slažem, ali što kada tvoj postupak ugrožava opstanak kluba? nemoram pojašnajvati zašto znam da znaš
    Više je Vlak donio Dinamu do sada nego što će svi vi (mi) pridonijeti do kraja života.The Undertaker
    vraćamo se na onu staru, da li što je nekad nešto dobro učinio daje dozvolu da sad postane rušitelj i uništavač svega dobrog... Isto tako, više je Vlak i odnio Dinamu u zadnjih par godina nego što će itko od nas za života...
  • vjeko1701
    5.9k
    Oprosti ali ništa u životu nije fiksno pa tako ni status legende. Ako si ti dao jako puno nečemu, ne znači da te to amnestira svega i da tvoje akcije ne mogu utjecati na taj status.

    Direktnom podrškom kriminalcu pravomoćno osuđenom za krađu stotine milijuna iz kluba sa aktivnim procesima koji tu brojku mogu mnogostruko povećati ne možeš očekivati da takav status legende održiš.

    Svaka čast na igračkoj karijeri, svaka čast na trenerskim uspjesima ali to ti ne daje na pravo da sudjeluješ u radnjama kojima je cilj daljnje izvlačenje novaca iz kluba u svrhu punjenja računa Mamića niti ti daje na pravo da ugrožavaš budućnost kluba pokušajem potpune paralize njegovog vodstva.

    Dalje, sve nabrojano apsolutno je dovoljno za otkaz na radnom mjestu. Sam si pričao o Dinamu kao tvrtki. Sad zamisli jedan T-Com. Recimo da je tamo jedan od vodećih ljudi dobio otkaz radi presude na sudu. Neki zaposlenik smatra da je unatoč tome on i dalje najbolja osoba za tu poziciju i namjernim nedjelovanjem ugrozi funkcionalnost IT sustava firme kako bi joj onemogućo daljni rad radi tog neslaganja.

    Ako se netko htio izuzeti iz trenutnih procesa, nitko mu nije branio da zatraži razrješenje dužnosti na mjestu skupštinara kako je to recimo napravio Krznar.
  • Crusades1986
    10k
    Meni je najjače ovaj dio "nego što ćete svi pridonjeti Dinamu do kraja života" a sebe sakrije u zagradu i drugi plan. Kak te to nije sramota napisat uopće? Al dobro, od tebe ne treba čudit ova marginalizacija značaja navijača.

    Pa više je za Dinamo dao deda (i puno drugih) svojeg vremena, novaca i energije nego ovaj šta je držao lojtre kriminalcu.
  • NORTE
    9.7k
    Vlak je istinska legenda kluba. Prvi golman u prvenstvu 82., trener u pobjedi nad Partizanom, važan klupski djelatnik zadnjih 10 godina koje su među najboljim u povijesti. Više je Vlak donio Dinamu do sada nego što će svi vi (mi) pridonijeti do kraja života. Prema tome, kad se priča o Vlaku treba stajati u stavu mirno.The Undertaker
    Onda i za Zdravka možemo reći da je važan klupski djelatnik u zadnjih 20 godina, bez da smetnemo činjenicu da je ujedno i teško oštetio klub što je legendarni golman svesrdno podržavao nakon pravomoćne presude i 5 godina nakon bijega.
  • 77
    62

    Napokon da neko napise nesto realno, puna nam usta demokracije a metode iz sjeverne koreje. Sve pet, mamic mora nestat iz kluba, al nas ulazak u klub podsjeca na mamicev nacin samo sto mi imamo druge partnere pa onda mozemo prodavat pricu koju hocemo...Građanski ili koji je nas identitet?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.