• Blueshadow86
    1k
    Kad vidim kakav si komentar ostavio i potkrijepio nešto s činjenicama, samo sam se za glavu uhvatio i ne znam zbog čega si zavrijedio da se osvrćem. A kao šlag na kraju je ovaj dio "On baš ima sve što krilo treba imati". Ovdje sam se s obje ruke uhvatio za glavu.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    samo sam se za glavu uhvatioBlueshadow86

    Bravo care, neka si. Vidim jako pratiš Špiku, pa mi reci vidiš li ti koliko puta po utakmici on ima dobra utrčavanja u prostor samo ih uspije ne iskoristiti ili požuri za doslovno milimetar? Može li to jedan spor igrač?
  • reziser
    6.5k
    I opet...vezano uz broj gledatelja..
    Ne znam od kud vade te brojke,jer loza ne ide kroz brojace , godišnjaci isto svakako ulaze....
  • Sunja86
    1k
    Štefulj nisi sam i Mensah kojeg smo željeli za lijevog beka je također danas pogodio u svoju mrežu hehehe
  • SAS1987
    13.7k
    Špika ima intelektualni problem. Jednostavno odabere kriva rješenja.
  • Blueshadow86
    1k
    S izjavom da Špika ima sve ono što krilo treba imati si zabetonirao svoje nogometno znanje, odnosno neznanje. Nećemo dalje, vidim da ne vrijedi. A i nećemo šiljiti temu sa Špikićem. Sve je jasno. Uživaj.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    S izjavom da Špika ima sve ono što krilo treba imati si zabetonirao svoje nogometno znanje, odnosno neznanje.Blueshadow86

    Nemojte tako gospon Guardiola, prosvijetlite me.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Barem 3 razlike uz 6.780 gledatelja.NORTE

    :clap:
  • San Lorenzo
    12.1k
    Bravo care, neka si. Vidim jako pratiš Špiku, pa mi reci vidiš li ti koliko puta po utakmici on ima dobra utrčavanja u prostor samo ih uspije ne iskoristiti ili požuri za doslovno milimetar? Može li to jedan spor igrač?Imamo Dinamo

    I šta napravi kad utrči u prostor?
    Okrene se i pošalje loptu nazad, ako i prođe, pošalje loptu napamet u 16erac...danas je uspio dva dodavanja na pet metara promašiti...i Jakir je imao par nezadovoljnih reakcija na klupi, a s obzirom da Špika nije istrčao u drugo poluvrijeme, nadam se da novi trener neće ovoga trpiti kao Čač ili Bišćan.

    Edit:
    Špika ipak izašao zbog neke sitne ozljede.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    To ne sporim. Ali to nije problem njegovih mogućnosti nego njegove ograničenosti i sporog donošenja odluke/donošenja krive odluke. Ali on ima sve, ali baš sve za bit kvalitetno krilo.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ali on ima sve, ali baš sve za bit kvalitetno krilo.Imamo Dinamo

    Ovo slušam još od ere Željka Kopića...dečko još uvijek igra isti nogomet kakav je igrao u Gorici...eventualno je odgovorniji u obrani.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Koji dio igre njemu fali da bi postao bolje krilo? Jeli brzina u pitanju? Jeli defanzivna igra? Jeli ubačaj? Šut? Koji dio?
    On ima mentalnu barijeru, ali je iznimno tehnički potkovan igrač
  • Blueshadow86
    1k
    Špikiću, jesi to ti? Priznaj!
  • Captain America
    14.6k
    Najvažnija vijest dana nakon povratka Akija je Gražev povratak :strong:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Jesam. Ja sam Dario Špikić, igrač koji se odlučio prijavit na forum i sam sebe izvrijeđat da sam mentalno slab.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.