• 000
    941
    4Q4E0J.gif

    Zasto je Kujtim jbni kralj, i zasto je njegov transparent jos ziv?
    Doslovno je krvario za klub, a ako bi bilo frke sa murijom na tribini, prvi je skakao na ogradu.
    Mi imamo svoga kralja...!
    Koja bi se pickica danas digla nakon prvog starta?!
  • BluePhone67
    3k
    Jos ova prva dvojica gledaju prema sucu, daj sviraj neki kontra faul, vidis da ga mi tucemo, a on se dize.
  • Hipo
    406
    neka glupa prijateljska tekma, koliko se sjećam u Sigetu. Pojma nemam koje godineStihl

    2010. Protiv hd-a
  • Stihl
    3k

    Tu smo već bili malo pod dopingom kad smo dolazili, cak mislim da je vec bilo drugo poluvrijeme.
    Da, HD je u pitanju, a godine se ne bi sjetio, hvala na pomoći.
  • Stihl
    3k
    c204iesdoqusx4ld.jpg
    8r9pcu893df1y1hh.jpg
    9yz1r3c55usbosar.jpg
    g3a4e02mdavm1e3j.jpg
    tp6rick24u7zzwot.jpg
    cyu0rzfgkate7ntj.jpg
    n9pdd0cvys5dk18h.jpg
    2ssqyqylpvr3qc43.jpg
    elh3b03ubp2lc0od.jpg
    i1un4khx73l5n56f.jpg
    5xsu91qvthi9wwji.jpg
    btskdkzkgeyb2ykp.jpg
    tqxfywainal5tbg0.jpg
    Dinamo - Auxerre ,2006 godina
  • Nino Bule
    10.7k
    Vidis ti kako se na istoku i zapadu pazi na prohodnost prolaza :lol:
  • Bosna86
    11.1k
    35ptz8mlxbtaf2x5.jpg
    Dokazni materijal predati djecjoj pravobraniteljici
  • Stihl
    3k
    :rofl: :rofl:
    Fotka je baš vrh
  • Stihl
    3k
    50vemroe2xtkvwb0.jpg
    dgw7qjwupk11cjlv.jpg
    60npao8qr0i9fzay.jpg
    ch7f5asn2l4hsql4.jpg
    tqkgnhhcv9q6rcbu.jpg
    z8crl1yco2d5bo6p.jpg
    2wqkuom829jy421t.jpg
    f5425je61rxfaa2s.jpg
    s1ttqqytnnl711cd.jpg
    Slaven Belupo - Dinamo, 2006 godina
  • Majki2111
    2.5k
    Odkud slikanja na sjeveru??
  • Stihl
    3k

    Pogledaj godinu, 2005-2006. Tada je to bilo normalno. Tek krajem 2006 je pocela akcija o zabrani slikanja po tribini. Tako da nakon 2006 vise ni nemam slika sa tribine.
  • The Undertaker
    3.7k
    U čemu je problem sa slikanjem na Sjeveru? Identifikacija ljudi?
  • Stihl
    3k
    Krajem 2006.se dosta ljude upozoravalo na to da se ne slika po tribini, cak i zabranjivalo. Prvenstveno zbog toga kaj je taman krenula i ona represija pa u slucaju da te murija zaustavi mogu nac neki dokazni materijal, a druga stvar je bila ta da je grupa imala svoje sluzbene fotografe i da je taj posao samo za njih. Kako kod bilo ja jesam za to da se po tribini nema kaj slikat. Ali evo iz tih godina mi je ostalo nekaj materijala i drago mi je da to imam za uspomenu.
  • superSantos
    2.5k
    U čemu je problem sa slikanjem na Sjeveru? Identifikacija ljudi?The Undertaker

    Problem je u tome da živimo u vremenu facebooku i instagrama i nema potrebe da netko s drugog kraja svijeta ima live snimku/sliku s tribine iz puno razloga koje sad neću pisati tu.

    I nema tribine (navijačke) na kojoj je normalno da se snima, svagdje se to zabranjuje (a i sankcionira).
  • The Undertaker
    3.7k

    Dobar si. Ja pitam koji je razlog a ti mi odgovaraš da ih ima puno ali mi nećeš reći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.