• Maksim Maksimirski
    4.5k
    ''Nemojte dirat dicu'' je parola koja kruži a realno 90 posto ''splitske dice'' je sa 18,19, 20 godina (koliko sada imaju hajdukovi juniori) već konzumiralo travu, pilo alkohol, probalo prostitutke, kamenovalo dinamov autobus itd.

    Bio je i Alen Halilović 18-godišnje prekrasno plavokoso dijete sa dugom kosicom ala Mozart pa su ga vrijeđali te su omalovažavali njegov talent gdje god su stigli. Ne sjećam se tad povika ''ne dirajte djecu''.

    Ja ne kažem da treba vrijeđat hajdukove juniore, samo treba imati ista mjerila. Mediji to nemaju, hajdukovi navijači to nemaju, šira javnost izdresirana mainstream medijima to nema jer da ima onda bi i dinamovi juniori prije 6-7 godina imali isti tretman. Znali bismo imena majki tadašnjih dinamovih juniora, sve medijske kuće bi slale svoje novinare i kamere na mjesto igranja dinamovih utakmica, na portalima bi juniori Dinama imali naslovnice uzastopno 5 dana, dinamov trener juniora bi konkurirao za mjesto izbornika svih mogućih omladinskih selekcija itd.
  • Keyser Soze
    8.1k


    može mi netko pojasniti kaj je tu nadrealno?
  • ksapi
    2.1k
    Mislim da ova brojka ljudi na doceku dokazuje da je cak i njima bilo koja HNL tekma puno bitnija od juniora. Tu cijela prica staje :smile:
  • Patak
    2.2k
    Dali bi oni 10 UEFA liga prvaka juniora za jednog prvaka HNLa u seniorima
  • NORTE
    9.3k
    Tovari vs

    Manchester city, udarci 8(5)-16(4), posjed 23-77
    BVB, udarci 10(4)-14(4), posjed 34-66
    Milan, udarci 6(3)-21(7), posjed 31-69
    AZ, udarci 5(2)-16(11), posjed 34-66
    deda
    Čak su izbjegli gostovanje kod puno jačeg Psg-a, jer je trener Psg-a naivac ostao s igračem manje protiv Borussije, pratio sam tu utakmicu.
    Nijemci s igračem više izborili penale i prošli Psg-a, a bili tići poslije toga Borussiju na penale.

    Voditelj Boro je nakon Milana izjavio da je pitanje hoće li se ovakvo što ikad ponovit, čovjek realan.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    više ljudi bude na splitskom gej prajdu
  • Krizy
    36.2k
    Ista ekipa bude :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Vidim da se po SN čude kako su juniore AZ-a dočekali samo članovi obitelji, prijatelji, treneri i druga djeca iz omladinske škole.

    Čudno je biti normalan, umjeren i ne pretjerivati, barem po sportskim novostima...
  • Infinity
    15.2k
    Uspjesi omladinskih selekcija su navijacima bitni tamo gdje izostaju uspjesi seniorske selekcije. AZ igra polufinale Konferencijske lige, naravno da ih ovo ne zanima. I u Srbiji su docekali omladinsku selekciju koja je bila prvak svijeta. Mislite da bi se to dogodilo u Hrvatskoj? Isto tako Srbi ne bi docekali mlade kosarkase kao sto su docekani u BiH nakon sto su postali prvaci Europe.

    Neuspjeh te tjera da se hvatas za bilo sto. Lijepi su to uspjesi, ja bi volio da sam sa 16-17 godina bio prvak bilo cega, ali je to daleko od neke profesionalne razine i s navijacke strane je potpuno nebitno. Puno je bitnije da iz te generacije dobijes sto veci broj igraca koji ce igrati seniorski nogomet na visokoj razini.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Nova tv i dalje o juniorima...
  • Droljo
    5k
    hkrrj8royg26i96j.jpg
    Ne znam jel bilo sli nabasao danas. Realno dosta.
    Neam pojma tko je to ili dali je sarkazam al eto nek postam :chin:
  • Oluja
    3.7k
    procitao sam taj komentar na stranici "Doli udruga nas Hajduk"
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ajd da je rekao ne znam treba ih mlatiti, neku prijetnju, nešto stvarno grozno, lik stavi fritule što je zajebancija već dugo (glupa, al zajebancija) i portali par dana samo o tome pišu.. E to je nadrealno, ne onaj video na večernjem. S druge strane javljanje u kojem mulci i baba viču gazi purgere je prošlo skoro pa neopaženo a gospođa koja se za RTL javljala je rekla nešto tipa slavlje spaja generacije itd.
  • NORTE
    9.3k
    U utorak je ždrijeb u kojem su juniori dinama kao prvaci Hrvatske.
  • NORTE
    9.3k
    4.10. dinamo - Basaksehir
    25.10. Basaksehir - dinamo

    U slučaju prolaska dalje:

    8.11. Basel/Gent - dinamo
    29.11. dinamo - Basel/Gent
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.