• Dinamosaur
    963
    I za kraj:Maksim Maksimirski


    I za kraj.
    Čista petica
    :monkey:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Jbt oni organiziraju doček na rivi :monkey:
    Meni nije jasno kako netko uopće može pomisliti da je to normalno. Koji k...c je tim ljudima, jesu oni iole pri zdravoj pameti? Ìskreno, ja sam osjetio susramlje kad sam maloprije vidio ovu vijest, baš onaj osjećaj kad ti je neugodno zbog nekog jer se sramoti, iako nemaš ama baš nikakve veze s tim.


    PoremećenoST na jako puno razina...
    Doslovno bi htio da se iz znanstvenih razloga izmjeri IQ ljudima koji će doći na taj doček.
  • Droljo
    5k
    Pa kaj, nek se vesele.
  • Bruh
    901
    su to pjevali za tekmu jer je 6-3 il za hajduk jer vidim da zlobnici već prenose
  • superhik
    10.3k
    Emocije su super stvar, ali rekao je onaj njihov Gibbo "Na poljima od snova ne pušta se korijenje"
    I opet su se nakon poraza išli obračunati s kritičarima, ovaj put su suci malo izostali, a nisu se zapitali zašto im je igrač koji je trebao dati sigurnost, razjebao momčad.
    I zato jesu tu gdje jesu. Nikad spremni obračunati se sami sa sobom.
    Dobro je rekao onaj jedan kad se dogodila plava riva i "Povuci za Hajduka": "Lijepo su nam metnuli i neka su. Čim netko spomene Hajduk mi odmah moramo skakati, kupovati i mahati rukama bez ikakvog pitanja"
  • deda
    28k
    Ja sam davnih dana rekao da netko uz Splita pobijedi u prvenstvu gađanja komarca u lijevo jaje da bi se oni skupili na Rivi masovno. Ja to respektiram. Takvi su. No, oni žive na hypeovima, fali im dosljwdnosti i racija. Zato nas nikad neće stići.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Da se naši dečki plasiraju u finale iskreno i njima bi trebalo organizirati doček.

    Al kako kaže i deda oni vječno žive na euforiji, ili je sve katastrofa ili su najbolji na svijetu u svemu.
  • deda
    28k
    Pa ovo i zaslužuje doček, slažem se. Realno ovo je lijep uspjeh. Ali tek sad to treba pretočiti u nešto konkretno.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Pa ovo i zaslužuje doček, slažem se. Realno ovo je lijep uspjeh. Ali tek sad to treba pretočiti u nešto konkretno.deda

    Apsolutno. Najlakše je sada pričati od ovog će biti ovaj, ovaj će sigurno uspjeti, oni će igrati seniorsku LP itd. Realnost će biti puno gora ako budu vjerovali u hype a vjerovat će.
    Evo malog Vuškovića će brzo potrošiti koliki hype je nastao oko njega, a svaku tekmu napravi jednu grešku minimalno.
  • deda
    28k
    Mali Vuško je napravio više gluposti u zadnjih mjesec dana nego Gvardiol u cijeloj karijeri do sad.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Al bolji je od Joška u njegovim godinama kuiš.

    :lol:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nisam pratio, ikone stvarno nisu spomenule Ademija?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ovo je velik uspjeh bez obzira na petardu u finalu. Raspali su se što za juniore nije čudo. AZ odličan. Vidim da je AZ na penale prošao Sporting i C.Zvezdu što znači da su i oni odlični. Jebe mi se za Hajduk ali, po pogledanom ove godine, mi nismo ni blizu, ni individualno a pogotovo taktički.The Undertaker

    A sad. Mislim naši juniori zaostaju 2 boda za velikim Bilim tićima tako da ne znam otkud komentari da nismo ni blizu.

    Ovo jednostavno nije tocno. Jedna druga momcad je igrala finale UEFA takmicenja, a ne bih da im toliko olaksavam, neka sami potraze. Molim i ostale da ne napisu informaciju :lol:Infinity

    Pitao sam Uefu u vezi Segeste, čekam odgovor.
  • The Undertaker
    4.1k
    A sad. Mislim naši juniori zaostaju 2 boda za velikim Bilim tićimMali Zeus

    Mislio sam na AZ.
  • Jurki
    8.7k
    AZ je cisti dokaz debilnosti i gluposti naseg saveza kaj je maknul druge momcadi nasih prvoligasa iz drugog ranga takmicenja.
    Nizozemci fino igraju drugu ligu, razvijaju svoje mlade igrace pod nadzorom svojih trenera i nitko se ne buni.
    A kod nas rđavom k...u svaka dlaka smeta.
    Mogli su slozit koncept ko oni.. igra se regularni dio i play off.
    I da npr Dinamo II ne moze u taj play off. I onda nebi mogel nitko srati da je bio zakinut ili kaj.
    Bitno da seremo kak su nam mlade selekcije bitne a ne mogu se razvijati i igrati na pravi nacin.
    Sve se moze kad se hoce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.