• Captain America
    14.6k
    Previše se zamarate s njima kraj svih problema koje mi imamo, a bez rješenja na vidiku.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    ili kao što je jučer netko napisao, ljudi koji zvižde svojim bivšim igračima, jer konkretno, nitko ne smije nigdje više zaigrati nogomet i zaraditi za kruh nakon njihovog kluba.
  • LovroZG
    1.3k
    Dajte ne pišite gluposti. Zviždali bi i vi Ercegu da ste mu dali nagradu navijača, a on mjesec dana kasnije odbio igrat za klub "iz djetinjstva u kojem može igrati do kraja karijere" i zahtijevao transfer zbog ponude Arapa.
  • Infinity
    15.3k
    Da li bi mi zvizdali Orsicu?
  • LovroZG
    1.3k
    Po tome šta mu se pisalo kad je otišo, nisam siguran da je odgovor na ovo pitanje negativan. A i on, kolko znam, nije odbio igrat za klub.
  • Zagi
    5.6k
    Velika je razlika između razočarenja s odlaskom i onim kaj Erceg doživljava dole.
  • Fanboy
    2.2k
    Po meni bi Rijeka mogla biti čak daleko veći protivnik tijekom sezone, imaju sa Pjacom, Pašalićem, Ivanovićem, Jankovićem zaista sjajan napad i jako dobru vezu. Obranu isto imaju kombinaciju mladih Smolčića i Galešića te iskusnih Mitrovića i Dilavera...Golman možda najbolji u ligi.
    Dok se sve to uigra i posloži osobito druga polusezona to bi moglo izgledati jako dobro.
  • NORTE
    9.5k
    Sigurno ste primjetili u medijima kako su iz Hajduka isticali da bi im to bila rekordna deseta ligaška pobjeda u nizu, oni su stvarno zbrajali prošlu i ovu sezonu...čemu? Nije moglo bolje završit.
  • Jaro
    5.9k
    pjaca se tek mora uklopit, a realno imaju i novog trenera koji je po svemu suprotnost u odnosu na prethodnika koji je slozio momcad. S tim, da i tako "poslozeni" imaju poraze i od Hajduka i od Dinama - oba gotovo bez ispaljenog metka ili bilo kakve natruhe otpora...
  • Fanboy
    2.2k


    Imaju, ali su jako mlada momčad koja se tek mora uigrati i protiv Hajduka je tek Ivanović ulazio sa klupe, pola tih igrača se tek tražilo. Kako će sezona odmicati oni će definitivno rasti i dobivati na iskustvu. Dinamo je također jači na osovini Mišić-Baturina i posebice Petković koji je valjda najbolji playmaker lige na tih 30-ak metara gdje podvali čisti gol kada treba.

    Protiv Lilla su izgledali baš odlično, pali junački i dobili na samopouzdanju. Rijeka radi ono što je nekad Dinamo, samo je OPG Mišković. Nemaju jedino jaku akademiju, no uzimaju mlade talentirane klince iz inozemstva te "nekadašnje" talente te im rehabilitiraju karijere. Onda to prodaju...
  • Facke
    2.3k


    a te mi je bas glupe. Pune sam na terenu i bas bi mi dobre dosel Maxxsport itd da imaju takav paket. A svaki paket koji zadrzi Maxxsport 1 je vezan uz internet. Bas bezveze.
  • San Lorenzo
    12.1k

    Istraži si malo MaxTv to go, koristio sam ga prije par godina, plaćao sms-om nekih 70ak kn...imaš i max sport 1 tamo.
  • Facke
    2.3k


    Pa problem je kaj ga vise nema.
  • Fanboy
    2.2k


    Na koji način funkcionira, mislim nije za mene već sestrin muž traži nešto pošto je na A1...Već sam čuo nešto pomalo o tome, dosta programa ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.