• San Lorenzo
    11.7k
    Japanci su dugovječni, Miura igra nogomet i sa 60 godina, što znači da za Kaneka ima vremena da procvate kao trešnja u proljeće.
  • NORTE
    9.3k
    Evo jedna moja teorija zavjere:
    Pjacu u Rijeci je dogovorio Mamić.
  • calcaneus
    45


    Štuke izbacile pjesmu, jako lijepa produkcija.
  • Blue 67
    212
    Na jednu jedinu stvar u klubu mi kao navijači trenutno imamo utjecaj. To je posjeta. I u tom djelu smo nikakvi. Prosječni igrač Istre u životu nije igrao pred vise od 10 000 ljudi možda sam puno i rekao. Danas će na poljud istrčati pred 30ak tisuća ljudi i sad razmislite koliko se ionako male šanse za pobjedom tim pritiskom još umanjuju.
    Nemojte umanjivati naš dio odgovornosti jer itekako postoji. Za sutra je nas sektor rasprodan što je bilo i za očekivati jer grupa većinom odradi svoj dio posla.
    Prije nego krenu priče o komforu, udaljenosti terena, penjanju na mont everest da bi došli do tribine... Sjetite se da 16.9 igramo na stadiončiću koji se nalazi nekoliko stotina metara od centra grada. Prima pišljivih 5-6 tisuća ljudi. Obe tribine su od terena udaljene toliko da bez problema pljuneš igrača, za uspet se na tribinu treba pregrmit nekih 7-8 stepenica, u slučaju kiše il prejakog sunca ne navijačka tribina je zamisli natkrivena u slučaju tih strašnih vremenskih nepogoda. Situacija u klubu je znamo kakva, na tablici također. Nazivamo se velikim klubom i sve osim pune kranjče 16og bez obzira na sutrašnji pa i današnji ishod bi bila sramota.
    Ali zašto bi prosječni dinamovac gledao svoj veliki klub u svome gradu na solidnom stadionu protiv nekog kvarta. U isto vrijeme je sramota igrati sve osim lige prvaka jer dinamo jedno tamo pripada, a gdje pripada prosječan dinamovac? Kažu da navijači čine klub, a ako je suditi po nama i ova konferencijska nam je previše. Dakle po nama konf liga i nova kranjča od nekih 10k su negdje po mjeri. Odbijam vjerovati u te puke činjenice i odbijao sam sve do ove sezone, ali ako se ove sezone uza sve što se događa nešto u tom dijelu značajno ne promijeni apsolutno nas svatko ima pravo nazivati sendvičarima, kobasičarima, event navijačima. Žalosno je što ćemo pod te nazive spasti i nas manjina redovnih, ali baš zato što smo manjina. Toliko od mene.
  • Džudžan86
    242

    Kranjca je najmanji problem u svemu tome jer nju za razliku od vlastitog stadiona zadnjih nekoliko puta pohodimo u velikom broju te ce tako biti i narednu utakmicu
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sjetite se da 16.9 igramo na stadiončiću koji se nalazi nekoliko stotina metara od centra grada.Blue 67

    16.9. igramo doma protiv Slaven Belupa? Pa onda Astana doma pa Rudes u "gostima" na Kranjci (24.9. nedjelja) .
  • Blue 67
    212
    Da falio sam. Poanta je bitna...
  • Captain America
    14k
    Kakav odron Istre u par mjeseci, od nadigravanja s ovima do formacije koja vrišti "da je samo 1 primit".
  • NitkoBitan
    12.3k
    Stream za tovare?
  • dzggzd
    144
    https://youtube.com/live/ZA5Zh0YWmCQ?feature=share ukucas na yt hajduk vs istra stavis uzivo i mozes nac sam
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ovaj Rudes je isto odron od ekipe, bas nekvalitetna ekipa osim mozda onog vrnje u napadu kojem je realno plafon neki Varaždin,Osijek.

    Al me baš ne bi čudilo kako nas sreca ne mazi ovu sezonu da bas uzmu bod protiv nas, et.
  • Ivdzo11
    3k
    Prosinecki vjerojatno bye bye
  • Rex Ramae
    2.5k
    Ma mogu dovesti Guardiolu opet će biti zadnji jer imaju odron od ekipe.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Kako se Zizi dodvorava navijačima Hajduka...ljigavo.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ja sam reka prošle govorim i ove sezone. Nisu tovari toliko dobri koliko smo mi u padu i tocka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.