• sport
    2.3k
    Jeli istina da Stojković zadnjih mjesec dana igrao sa napuknutim kolateralnim ligamentom i zašto je nakon mjesec dana natezanja Peras presjekla i potpisala dovođenje oba igrača Lokomotive iako je znala za njihovo zdravstveno stanje,ili je spašavala blagajnu Lokomotive (čitaj Šikića) i po čijem nalogu jer i dalje ne vjerujem da je ona samostalna u radu iu stanju lupiti šakom stol.Neka demantira ovo što sam napisao i potkrijepi dokazima.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Dalje od ovoga ja mislim da nema, bravo
  • Ružma
    3
    Dečki čemu čuđenje htjeli ste loš Dinamo, pa dobili ste ga
  • Rex Ramae
    2.5k
    htjeli ste loš DinamoRužma

    Tko i kad je izjavio da želi loš Dinamo?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Cemu mjere stednje u najbitnijoj sezoni ikada?

    Zadrzali su kostur ekipe kako bi usli u CL/EL i uzeli novce, pa ste valjda tim novcima na kraju prijelaznog roka mislili dovesti zamjene.

    Bolje da su prodali odmah sve sto su mislili pa doveli zamjene da se uigraju.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Dečki čemu čuđenje htjeli ste loš Dinamo, pa dobili ste gaRužma

    Evo još jednog.
  • Mališan
    1.7k


    Padobranac, ajde lijepo obrazloži ovaj svoj ingeniozni upis
  • Mali Zeus
    9.8k
    Tko je imao umobolnu ideju da se Ivanušeca proda, nakon što su prodani Liva i Šutalo i još ktome između 2 tekme sa Spartom?
  • sport
    2.3k
    Željeli smo pošten,transparentan i otvoren Dinamo ali ga još nismo dobili jer je u njemu ostalo previše onih koji su tikve sadili sa Mamićem.
  • Droljo
    5.1k
    iu stanju lupiti šakom stolsport

    Pa da joj pukne nokat
  • MM17
    221

    Ti želiš kakav točno?
  • BBB Mataa998
    1.3k

    U svakom slucaju treba i ma e mail poslati,zatrpati e mail,htjeli ili ne otvoriti ce ga i procitati
  • IstokKa96
    557
    1. Tko je zaslužan, a tko odgovoran i kome za trenutno stanje u klubu?
    2. Zašto članovi kluba i javnost nemaju uvid u prijedlog statuta?
    3. Kad je planirana skupština kluba?
    4. U kojoj su fazi razgovori oko projekta stadion?
    5. Tko je kreator sportske politike, tko donosi odluke oko (ne)potpisivanja ulaznih/izlaznih transfera?
  • Gubec 1986
    2
    Sad ne znam dal je to dobro pitanje ali me zanima. Zna se da za svaku sjednicu se vodi protokol, i sad mene zanima dali to nasa uprava vodi i ako vodi ja bi htio uvid ( posto sam clan ). Jer u tom protokolu bi trebalo bit sve crno na bijelo tko je za kaj glasal.

    Onda bumo vidli tko je kaj blokiral i tko je kaj predlagal.
  • masacusec
    3.1k
    Kratko i jasno!
    Nije nikakva tragedija popušiti jednu sezonu u hnl-u. Jednom mora prestati taj kontinuitet dominacije… nek ova govna dolje slave, nek glođu tu kost, nisu dugo, ko ih jebe!

    No, ono što je meritorno i isključivi zalog za budućnost jest sljedeće. Konačno oformiti novi statut koji je legalan i legitiman. Konačno provesti „demamićizaciju“, tj. odstraniti svaku poru mamićeve ostavštine. Upravo će novi statut to omogućiti. Konačno provesti izbore u klubu koji će osigurati novu upravu i skupštinu (izabranu od strane članova kluba) koja će napokon (nakon 20 i više godina) imati toliko željeni legitimitet.
    Naravno, sve navedeno nije jamstvo velikog uspjeha i rezultata, ali je nužan uvjet za navedeno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.