• vjeko1701
    5.9k
    Da je u pitanju samo muško šakanje, ne bi riječi rekao. Al jbt, letve, noževi, u mnogim državama i pištolji. Razbijanje dućana, birceva, bacanje baklji po ulicama, po ljudima. Paljenje. Ovdje ne pišem o BBB-u koje smatram razumnijima od većine nego općenito o toj subkulturi. Pa ljudi moji, jel to normalno? Radi jebenog nogometa? Mogu samo reći odrastite svi koji to idoliziraju.

    Da ti još jednom napišem - ne seri s tim forama.
  • NitkoBitan
    13k
    Bio sam glup i mislio da je taj ultras đir super.Ludovic IX

    Ne, bio si samo glup. Ljudi grade zivote i mimo ultras tribine. Pretpostavljam da si u tom periodu zanemario neke ostale zivotne segmente pa si eto nasao problem u ultras prici, roki ti si odlaskom u ultras pricu bjezao od problema.

    Ima nas koji studiramo, idemo na tekme, zaradujemo normalno, u normalnim smo vezama i da ne nabrajam dalje, zapravo takva i je vecina. Meni je to puno "bolje i super" neg bit nadrkani tastatura ratnik koji sere po svemu kaj se njemu ne poima normalno. Nije ni meni normalno da eto neki muskarac u tajicama skace i vrti se u zraku pa eto nemam potrebu kritizirat to niti omalovazavat ga jer je izabrao takav zivotni put.
  • Panker1312
    130
    Da je u pitanju samo muško šakanje, ne bi riječi rekao. Al jbt, letve, noževi, u mnogim državama i pištolji.vjeko1701

    zato sam i reko da za mene tu vise nema mjesta, al opet kazem prihvacam da su se vremena promjenila.

    podrzavam li ja sve navedeno? apsolutno ne, al isto tak ne filozofiram oko toga jel onima koji su tamo to ok il ne..generalno sve se svodi na osobnu odgovornost, ak si spreman preuzet taj rizik, siroko ti polje

    nereda je bilo i uvijek ce bit, prihvatis il ne
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbt, bilo je uvijek i lopova...i uvijek će biti, pa se ne sjate svi oko tebe kad nekaj veliš protiv njih.

    Samo je pitanje dana kad će se dogoditi dovoljno veliko sranje negdje (tipa da umre dijete) pa da se krene u veliko gušenje svega toga po cijeloj europi. Onda će biti šok i nevjerica i "sloboda navijačima".

    Kažem, naša scena mi još prihvatljiva za razliku od mnogih u regiji (i šire). Al da su me jebeno raspizdili ovim i to baš u ovakvom trenutku za klub, jesu.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    gle, tebi to nije jasno, kao i mnogima, ljudi koji jesu u tome svijetu, ne samo kod nas, nego bilo gdje drugdje, jest. To je priča nazovimo je tako o nekim navijackim idealima, onog ko zivi to 24/7/365 i za nekog tko to fura i brije na to cijeli život.

    Ja počevši od sebe, nisam 100% u toj nekoj navijački-đir priči, ali ovo razumijem, i pomot ću makar ako nista financisjki, necu biti jedini sigurno, no tako i sam za sebe stojim ako se treba popičkarat za ekipu, nek bude sve po kodexu i po psu, nisam zagovornik teleskopa, letvi, signalnih i svega slicnog jer tu uvijek ide neki rizik da ce neko ozbiljnije nastradat ko ovaj scenario sto se tamo desio.

    A to da se "negdje" u navijackom svijetu nose pištolji i razno razne mafijske stvari poput bacanja bombi,
    paljenja tuđih auta i upadanja po kuca u obliku navijača, imali smo slučaja i u HR takvih slučajeva, samo nije sve za forum kao i za internet...

    Ono sto mi nije jasno, ta količinska hajka medija, i svih novinarskih jazavaca( sad mi bude zao jer idem taj fakultet, al eto valjda ima nesto u tome da završim da dobijem negdje posao, samo da ne bude jedini izbor u toj usranoj struci kao crv)
    jel moguće da neki dan u Poljskoj čovjek umre u navijačkom sukobu jer je pogođen signalnom u glavu i ništa, mediji nista niti jedan niti ove kvazi navijacke stranice i ostale pm.. covjeka rasjecu mačetom, naprave mu tunel sveti rok ispod pazuha a ne posjekotinu i tjt, samo se spomenilo cisto da jest, a zato vamo lovi naši debili lešinare, truju, udaraju ko maksim po diviziji, izmišljaju se priče o nekoj 13.godišnjoj djevojčiji, momku koji je kvazi pio kavu, zasto bi bio u kavu 23h ispred stadiona u baš to usrano vrijeme kad znaš što može biti, i mnogo drugih..

    I hoćel reagirat drzava, ipak su ti momci em neki ozljeđeni em ko zna u kakvim tamo uvjetima, ili drzava reagira kada drugari od anemičnog idu crnce posvajat po Zambiji? Hrvatska drzavna dvoličnost na nivou, zbog iste te dvoličnosti i nismo zaslužili više od jebenog Pupovca, Grlić Radmana, TT, i šaronelikog-pedersko obojanog glavnog grada.
  • BBB Baranja
    234
    Hoce drzava poduzet nesto i pruzit svu potrebnu zastitu nasim drzavljanima u Grckoj ili je to rezervirano samo za svercere djece s blagoslovom suda u Zlataru?
  • Infinity
    15.3k
    Ne treba mu Vjeko sredjivati, sredjuje ga sam sebi. Ponovit cu i ovdje. Prestanite s vrijedjanjem!
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Pretjerujete momci. Ne slažete se oko ovoga (što mi nije čudno), ali se da civilizirano raspravljati
  • purger1911
    15
    Ajme meni, sad je ispalo da imamo 7 IZBODENIH ZAGREPCANA (zanima me kolko njih su turisti a kolko huligani ) te NEMAJU POMOC DOKTORA i HRVATSKI KONZULAT IM ODBIJA POMOCI !!! Pa kaj je sad to ??? Nadam se da piskarala grese.

    Pitam te HDZ-ovce na vlasti tko je izbol tolke Zagrepcane, jer oni i dalje lupetaju da su boysi napadali zene, starce i obicne navijace. Sad vise nije ni tekma vazna, jer ovo vec prerasta u rat ....

    https://www.index.hr/sport/clanak/doznajemo-7-boysa-izbodeno-nemaju-lijecnicku-pomoc-konzulat-im-se-ne-javlja/2486367.aspx

    Ak je ovo sve istina, treba im na Maksimiru prirediti pakao (popevkama/navijanjem/galamom , NE NEREDIMA).
  • dzg717
    960
    Svi na sjever.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bilo je za ockivati da ce se desiti ovakva rasprava na zoni. I meni je to ok. Jedino sto mi nije ok su komentari na fb i portalima, a to je da ljudi zele zlo svojima (Hrvatima). Zatvori,utamnici,na stup srama itd.

    Kakvi god da jesmo a ima nas manje od 4M, svi sa svojim vrlinama i manama trebamo se drzati skupa.

    Kada pogledamo npr. muslimane (arape) ili albance, kod njih kada dirnes u vjeru ili nekoga njihovog svi su kao jedan. Bez obzira sto imaju medju sobom razmirica i nesuglasnosti.

    Ovdje su grci i novinari uspjeli razjediniti ne samo Hrvate nego i samo navijace dinama. Zalosno je i svi smo tuzni jer je ubijen navijac ( ovim ili onim okolnostoma ) ali nasih je isto dosta izbodeno, i sada su prepusteni na milost i nemilost.

    Kakvi god da jesu, nasi su jebemu mater. Posljedice ce snositi sami, i svatko tko je otisao dolje je racunao na to, ali ne treba likovati nad tudjom nesrecom. Tko hoce neka pomogne, tko nece ne mora.

    Svima ugodan dan zelim

    GM
  • Logistika
    1.1k
    Koja pička materina se dogada sa konzulatom ? Koja je njigova svrha uopce...stroat ce nam decke tamo na dugogodisnje robije ljudi...ne treba se zajebavati. I AEK i rija grčka su usrali,sve ce napraviti da sve prebace na nase. Odvjetnik po sluzbenij duznosti jucer govori ovo nisu navijaci ovo je kriminalna organizacija...koji kurac se dolje dogada nasi su na milost i nemilost grcima...rade s njima parade pred sudovima. Horor. Sretno dečkima dolje molim za njih evo
  • Schpatz
    378
    Ultras kultura je jedna od najpodcjenjenijih kultura u svijetu. I nacin zivota koji velika vecina ne shvaca. Ja se divim i respektiram sve do jednog koji zive pravim ultras vrijednostima. Tako i ove decke koji su u Grckoj. Celicna muda otic dolje, ostat pri svojim idealima, uvjerenjima i otic tamo gdje ti klub igra. Bez obzira na zabrane, bez obzira na sranje koje ce se dogodit i za koje znas i za koje si spreman.
    Za sve one dodatne stvari koje zivot jednog covjeka cini- ultrasom.Da ti ime kluba, ime navijacke skupine i respekt koji zelis da ti grupa i klub ima i da su to tvoji ideali i uvjerenja i da ces to branit i zivotom ak treba. I da ti to znaci vise od samog tebe. To je ljubav. To je nesto sto se rijecima opisat ne moze. Niti docarat na bilo kakav nacin. Ali to je jednostavno- ljubav. I tu se ne radi o tome da su htjeli osramotit ime Dinamo, nas ili Hrvatsku. Bas suprotno. Radi se o tome da su htjeli dokazat da ih nista ali nista sprijecit nece da budu uz- DINAMO. I da ga vole vise od samog sebe. Tko hoce ce shvatit a tko nece, za njega sam i ja sad napisao glupost na koju ce se pjenit.

    Kaj god tko mislio, to treba respektirat vise od svega. Respekt, ljudi, respekt.

    Oni su pokazali, tih 100-200 BBB da ce uz klub bit pa taman to platili i zatvorima i cak i zivotima ak treba. Ali oni ce bit uz klub. Bez obzira na sve.

    Za ovaj sukob koji se dogodio i onaj tko malo zivi navijacki zivot ili ga je zivio, shvaca da opet drugi ultrasi iz drugog grada nece dozvolit kurcenje druge ultras skupine po gradu. Kao sto niti BBB u ZG ne dozvoljavaju. I uz povijest nas i Grka… Dogodilo se neizbjezno.

    Moj respekt, moju pomoc imaju. Nadam se da su uskoro nazad na svome Sjeveru.

    Samo Dinamo! Samo Bad Blue Boys!
  • Svi na Sjever
    2k
    Ovi kaj se mlate u grckoj sigurno pjevaju da su cuvari katolicke crkve, tolko o tomeMalesnica

    Jesi ovo sam smislio? Da pogodim, na Maksimiru si bio puna dva puta a jednom si došao do Kvatrića al te cura zvala.

    Ako nemate šta pametno napisati nemojte raditi upis, nitko vas ne traži da branite nekoga tko je tamo otišao na vlastitu odgovornost al nemojte ni srat o nečemu o čemu nemate pojma, suzdržite se bar iz poštovanja što s tim dečkima navijate za isti klub.

    Svi smo mi dobro svjesni situacije, al ako neces pomoc nemoj ni odmoc.
  • og1986
    2.9k
    Jedan grčki novinar je rekao da je nemoguće da im se sudi kao kriminalnoj organizaciji jer je to nemoguće dokazati.

    Digli su sedam optužnica protiv njih. Naravno više iz nekog kazališnog afekta. Sada se moraju izvlačiti jer su zajebali jako.

    Iz vanjskih poslova su rekli da su htjeli pružiti pomoć, ali su ih boysi odbili i odlučili platiti odvjetnika o svom trošku.

    Sada koliko je sve to istinito neznam. No stoji činjenica da se konzulat mora više uključiti, ako već ne brinu za navijače već zbog ugleda države.
    Ne da se ponašamo ko Grci ko u kokošinjcu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.