• M77
    456
    nijedan od njih nikad više blizu kluba ni tribinevjeko1701

    Bit će, a i treba biti, baš suprotno...
  • vjeko1701
    5.9k
    I zato stvari ne budu bolje.
  • NitkoBitan
    13k
    Kaj se mene tiče, nijedan od njih nikad više blizu kluba ni tribine.vjeko1701

    Bit ce vec u utorak, ne brini :wink:
  • vjeko1701
    5.9k
    Onda ispada da ovi iz AEKa nisu bili toliko u krivu.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Nadam se da su u klubu pametniji, da će imat sva imena i ne prodavt im ulaznice tj da će im policija dat zabranu ulaska na sportske terene jer klub sam po sebi ne može i ne smije zabranjivati prodaju
  • Riot
    1.8k
    Što bi Vukovarci rekli, u utorak na prvoj crti za braću u čeličani!
  • NitkoBitan
    13k
    Ne znam jel pratis vijesti u zadnje vrijeme, vrlo vjerojatno je Grk iz Gate 13 potegnuo noz i ne vjerujem da je bilo ikakve namjere za ubojstvom.

    BBB sigurno ne bodu, a navijaci iz tih zemalja (Turska, Grcka, Italija) bodu u dijelove tijela gdje nisu vitalni organi. Jbg, ocito je noz zakacio arteriju u ruci, losa sreca.

    Boysi su odnijeli cistu navijacku pobjedu i ne drame zbog par ubodenih Hrvata. Grci tesko podnose poraz pa sada prozivljavaju "katarzu" i eto pokazuju silu preko pravosuda. Pokusavaju navijace svrstat uz kriminalce koji se bave ubojstvima, trgovinom organima, drogom itd., lol.

    Grci (policija) su znali da BBB dolaze ali su ih pustili jer su se nadali da ce izvuci deblji kraj. U redovima grcke policije ima dosta ultrasa... mislim da dalje ne trebam pricat.

    I da jos nadodam, apsolutno je smijesno da niti jedan "navijac" AEKa nije zavrsio u zatvoru a pola ih je tamo bilo sa nozevima.
  • vjeko1701
    5.9k
    Isus dragi bog. Ovo nema veze s ubijenim Grkom. Nitko od njih nije imao kaj raditi dolje a kamoli ići s namjerom raditi kaos po ulicama Atene. Takva adolescentska sranja nemaju mjesto u civiliziranom društvu. Kao što sam pisal, na kurac mi ide razbijanje po europi u ime "časti" a ovo je daleko od prvog puta. Ako netko tebi u grad dođe tražit sranja, nabiješ ga po njuški i tu će od mene dobiti punu podršku a ako se nađem blizu i pomoć. Sve osim toga je na sramotu kluba i svih nas kolektivno.
  • Sljeme
    1.9k
    ne prodavt im ulaznice tj da će im policija dat zabranu ulaska na sportske tereneLudovic IX

    Kaj strah je tebe i ovih par debila da će vas neko spljuskat na zapadu u te dvije tekme u sezoni na koje odete?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ajd ne seri, dragi bog. Nemoj mi prodavat te idiotske fore.
  • Riot
    1.8k
    a ovo je daleko od prvog puta.vjeko1701

    I daleko od zadnjeg, realna priča
  • NitkoBitan
    13k
    Ovo nema veze s ubijenim Grkom. Nitko od njih nije imao kaj raditi dolje a kamoli ići s namjerom raditi sranja po ulicama Atene.vjeko1701

    Itekako ima veze jer da ovaj nije ubijen ne bi se pisalo o tome koliko se pise. U svakom tjednu u kojem se igraju europske utakmice ima ovakvih "medunarodnih" incidenata, a da ne govorim koliko navijackih sranja ima unutar samih liga. To je cista navijacka prica koju ocito ne shvacas, ja koliko toliko shvacam iako nisam bas u tome, a ljudi koji su u tome (bilo gdje u Europi/svijetu) to shvacaju i uopce ne osuduju boyse.
  • K3p
    131


    Nije uredu zazivati nekom drugom zabrane, jer ti osjećaš sram. Isto tak mogu ljudi reci da ih je sram sisa sa zapada koje sjede cijelu utakmicu. Puste glas 2 put na utakmici, treba im zabraniti ulaz, jer nas sramote? :vomit:
  • gio
    111


    Upravo to, i da ovaj decko nije preminuo ta ista ekipa koja to na veliko sad osuduje se divila pobjedi u Ateni
  • Sljeme
    1.9k
    Aj ti ne seri više sa civilizacijama, moralom i ostalim plačipičkastim forama. Navijači rade kaj navijači rade, po cijelom svijetu. Niste u toj priči i ne pravite se pametni tu po cijele dane. Ak je ovo previše za vas odite pratit tenis.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.