• Keyser Soze
    8.2k
    Oliver Zelenika u Herthi
  • NitkoBitan
    12.3k
    Izvor? Detalji transfera?

    Koliko vidim Varazdin ima samo jednog rezervnog golmana...
  • superhik
    10.4k
    Zbog masovne kupnje godišnjih ulaznica od strane tovara koji vjeruju da će u zadnjem kolu na Kranjči slaviti naslov prvaka, Lokomotiva je maknula mogućnost online kupnje godišnjih.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ižak javio za Germanijak
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Zbog masovne kupnje godišnjih ulaznica od strane tovara koji vjeruju da će u zadnjem kolu na Kranjči slaviti naslov prvakasuperhik

    Postoje li gluplji ljudi na svijetu?
  • San Lorenzo
    11.7k
    A čuj, 3 boda prednosti, 35 kola i 10 mjeseci prije kraja prvenstva je velik kapital.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Godinama trubiš kako je Lokomotiva filijala omraženog ti rivala i želiš im sve najgore da bi na kraju tu istu filijualu kupnjom godišnje financirao. .Postoji jedna izreka..danas je teško biti glup jer je konkurencija prevelika...To se taman na njih odnosi :D
  • marcio amoroso
    32.4k
    Godinama trubiš kako je Lokomotiva filijala omraženog ti rivala i želiš im sve najgore da bi na kraju tu istu filijualu kupnjom godišnje financirao. .Postoji jedna izreka..danas je teško biti glup jer je konkurencija prevelika...To se taman na njih odnosZagreb1992

    To su pravednici dok se ne odnosi na njih. Tužno je samo što su neki naši bili pali na njihove jeftine fore. Sreća pa su sada bar skoro svi progledali i vide tko su i šta su.
  • doubletrouble
    1k
    Kažeš učlanjivanja u Lokomotivu...
    v3wcvd7w9uxgb0cp.jpeg
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja zbilja ne znam da je netko baš padao na...ovako s interneta a i ljudi uživo koje sam znao, ni u doba najveće dominacije Mamića u našem nogometu, nitko nije gajio nikakve osjećaje prema njima kao nekoj boljoj opciji, uključujući navijače drugih klubova.

    Jednostavno su klub koji nije sposoban imati dobar odnos sa drugima. Pa kolko mi je sad bilo smiješno ići na snetu na temu istre i vidjeti koliko brzo su se posvađali s istranima.

    Od najava 3. mjesta i uzdizanja svojih trenera i igrača do smiješnih razina, bio je dosta jedan remi s Lokomotivom da ih počnu "stavljati na njihovo mjesto", govoriti koja im je "realna razina", kako prošle sezone nisu bili "tako dobri koliko misle" niti je Garcia bio tolko dobar...itd...samo zato jer je jedan nazvao trenera tipičnim HNLovcem a drugi napisao za Čuića da je igrač manje na terenu i ni blizu razine prve lige.
  • marcio amoroso
    32.4k

    A gle, duboka je tema i nepotrebna sada, ali znaš i sam da sam bio na snetu i prije deset godina i vjerojatno ima arhiva svega. Zanimljivo bi bilo pročitati neke upise.

    Uglavnom je bilo da oni žele očistiti hrvatski nogomet od zla, a da ih mi podržavamo u tome i obratno.

    Samo što smo ga mi željeli očistiti od zla jer nećemo zlo, a oni jer su mislili da će lakše do titule.

    A jedino, a ovo dobro zapamtite, jedino što oni žele su njihovi uspjesi. Klinac njih boli i za pravednost, i za suđenje, i za poštenje. Oni bi za titulu sve dali, doslovno sve.
  • vjeko1701
    5.9k
    Bio sam i ja tamo prije desetak godina i stvari jesu bile drugačije, ali zbilja se ne sjećam da je bilo puno onih koji su njih podržavali jer žele očistiti nogomet. Već i onda bi presjek nekog mišljenja bio da su protiv svega toga samo zato jer su loši i da bi radili isto da su mogli...naravno, uvijek je bilo padobranaca.

    A jedino, a ovo dobro zapamtite, jedino što oni žele su njihovi uspjesi. Klinac njih boli i za pravednost, i za suđenje, i za poštenje. Oni bi za titulu sve dali, doslovno sve.marcio amoroso

    Ovo je apsolutno svima jasno. Pa kažem, posebno među navijačima preostala top 4 kluba, ljudi i dalje njih puno manje trpe nego nas i nebrojeno puta su im napisali "sreća da vi niste na njihovom mjestu jer bi bili 100 puta gori", posebno osjećani kad su im se ovi počeli ulizivati.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Bio sam i ja tamo prije desetak godina i stvari jesu bile drugačije, ali zbilja se ne sjećam da je bilo puno onih koji su njih podržavali jer žele očistiti nogomet. Već i onda bi presjek nekog mišljenja bio da su protiv svega toga samo zato jer su loši i da bi radili isto da su mogli...naravno, uvijek je bilo padobranacavjeko1701

    Bio je popriličan broj ljudi tamo koji su njih poistovjećivali sa borbom za boljitak hr nogometa...kao što je i narativ bio da su oni koji su protiv njih jednostavno mamićevci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.