• Droljo
    5.1k
    Na koji ulog to dereš?
  • Mališan
    1.7k
    Danas more parova, kaj se igra?
  • Rex Ramae
    2.5k
    moj od danas, zdravoseljacki
    yrmg53a5ceak1nbp.jpg
  • Droljo
    5.1k
    Evo belupo - rudeš prošlo. Mi nismo dugo primili gol pa se uzdam u zakon velikih brojeva :lol:

    Nemrem sliku uploadat. Kaže upload failed because...

    Uglavnom, slaven - rudeš oba daju +3 za 2.20 i dinamo pobjeda i oba daju i više od 3.5 kornera dinamo za 3.49.
  • ksapi
    2.2k
    Svi koji ste i dalje jako uvjereni u naslov Dinama imate dobrih 1.80 na PSK i SS za to. Ne sjećam se da je ikad u zadnjih 10ak godina bilo toliko (Hajduk na 2.10 samo).
  • Eduardo
    17.6k
    U najkraćim crtama - procjenjuje se vjerojatnost za ishod svake pojedine utakmice do kraja prvenstva na temelju razlika u Elo bodovima između 2 kluba koji igraju tu utakmicu. Sezona se potom simulira 10.000 puta na način da softver izbaci random ishod svake utakmice poštujući te vjerojatnosti, i potom zbrojimo tko je koliko puta u tih 10.000 simuliranih sezona bio prvak.c

  • Zagreb1992
    1.3k
    Burnley - City ...City gol u svakom poluvremenu... 2 koef

    City u novu sezonu kreće kao i svaki put s velikim ambicijama...Osvojili su sve prošle sezone i definitivno će pokušati napraviti da to i ove sezone ostvare....Uzimam ovaj par dok je kvota 2 ..Nakon kiksa Pep i njegove trupe idu u goste ekipi koja se vratila u Premijership...Uzimam da će dat gosti gol u oba i bez obzira na 1- kolo po meni prolazan par i po dobroj kvoti :)
  • Droljo
    5.1k
    Screenshot-20230808-180127-2.png
    Pokušaj danas. Valjda su farani ispucali sreću a slovenska liga bi trebala bit loša :rofl:
  • Rex Ramae
    2.5k
    Pazi se Turaka, ja sam ih igrao 1.tekmu protiv Žalgirisa f+2 i pao
  • Droljo
    5.1k
    Ma znam. Valjda se sad pokrenu.
    Imam još jedan normalniji di su dvojke čiste :snicker:
  • Droljo
    5.1k

    Na kraju turci s pol snage ali ki sjebe. Dobili molde 2:1 :worry:
  • Droljo
    5.1k
    Screenshot-20230809-090145-2.png
    Nakon jučerašnjeg faila danas probam ovak. Opet ne rezonski ali ne znam drugačije :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.