• bbb medimurje
    2.9k
    Može li netko upućeniji objasniti zašto Ferencvaroš igra kvalifikacije za Konferencijsku, ako su prošli tjedan ispali iz Lige prvaka? Zar ne bi trebali igrati kvalifikacije za Europsku pa tek u slučaju ispadanja slijede kvalifikacije za Konferencijsku?blackbully

    Mislim da zato kaj su ispali u 1. pretkolu
  • Crusades1986
    9.5k
    Prije se iz prvog pretkola UCL ispadalo skroz iz Europe, ovo su uveli tek kad se uvelo novo natjecanje - Konferencijska liga
  • Slavonski Plavi
    7
    Jučer Zvezda dobija Fiorentinu rezultatom 5-0 na glavnoj probi za novu sezonu. S obzirom kako imam dosta kolega i prijatelja s druge strane Dunava, govore mi kako bolji nogomet nisu gledali i kako je ovo najbolja Zvezda u zadnjih 20 godina.
  • Neki tip
    19k
    Jesu li se pohvalili i veličanstvenom koreografijom?

    63j6p9w7wlwwk7xt.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    Samo nek si veličaju tenkove...
  • dZg1986
    384
    Nekako nije prirodno ako poslije toga nije bio traktor
  • DrawTube
    2.8k
    sjećam se da je netko na zoni napisao da bi kad bi oni igrali protiv Hajduka bio nepristran ili čak za njih navijao, pa kako možeš navijati za klub četnika i ratnih kriminalaca protiv koga god da je na drugoj strani
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ko se tenka laća traktorom se vraća!
    Ne razumijem kako se teški luzeri uvijek hvataju nekih tenkova. Od velike Srbije im ostao beogradski pašaluk.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nek samo prođu u LP ko ti tenkovi...napuhano došli pa razvaljeni....
  • Slavonski Plavi
    7
    Smiješno je to kako su pisali po medijima da se Borjana vrijeđalo u Mostaru a on je samo izviždan. Pa zviždi se na svakoj utakmici, protiv svakoga nebitno tko je i odakle je.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Cek sta si ti tu napisao? Nije mi jasno skroz. Pises kao da nikad nebi navijao za Hajduk, a odgovaras na Srpsku koreografiju tenka
  • DrawTube
    2.8k
    pišem da je netko ili na zoni oli negdje drugdje rekao da bi i za Zvezdu navijao da je Hajduk s druge strane

    A koreografija tenka je samo jedna od koreografija i provokacija četničke skupine Delija
  • Oluja
    3.6k
    ja sam bio taj na kojega misliš ali nisam napisao da bih navijao za četnike jer za njih nikada ne bih mogao navijati. napisao sam nešto u smislu da bi mi bilo potpuno svejedno tko bi pobjedio i da me ta utakmica ne bi niti zanimala jer ne podnosim niti jedne niti druge.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jedni su takvi kakvi jesu dok drugi veličaju ratne zločine i njeguju ideologiju iskrebljenja Hrvata...da igraju protiv Hajduka, skakao bi na svaki gol koji Livaja uvali u četničku mrežu.
  • miro
    3.1k
    Teška srca priznajem da bih zdušno navijao za tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.