• Eduardo
    17.5k
    pojma nemam. Ovo je nešto sasvim novo tako da ne znam kako funkcionira. Još uvijek nisam isprobao.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Počela je Hns-ova sanacija štete:

    Bruno Marić: Leko je možda pogriješio zbog umora, vrućine i odvojenosti od obitelji
    NORTE

    Sad sam tako prasnuo od smijeha da su se svi stresli na poslu,ovo je sve,izjava godine.
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam razumio da ih Bruno trola...
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ja mislim da se plaćaju zamjene bodovima. Kad sam slagao momčad bilo mi je gore koliko imam free transfera (naravno svi su tada bili free jer je prvi put)
  • Eduardo
    17.5k
    Švicarski mediji pišu da je Petar Pušić pred realizacijom prelaska iz GC-a u Osijek.blue heart 72

    Potpisao.
    t6iyuf29bquff7vc.jpeg
  • Eduardo
    17.5k
    Istra dovela nekog Šveđanina koji je zadnje dvije sezone proveo igrajući za turski klub ALTAY SK.
  • Patak
    2.2k
    Rijeka dovela Pašalića, Osijek Pušića. Kuže ti naši igrači rođeni u inozemstvu da im HNL može pružiti povratak na scenu i oživljavanje karijere, za razliku od onog Urugvajca koji to ne kuži, ili onog tunižanina koji su bili u kombinacijama za Dinamo.
  • Zagi
    5k
    Od kad su to oni opet u igri za bilo šta?Droljo

    Svake sezone su bar jedno kolo bodovno izjednačeni s nama. Njima dovoljno za euforiju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja osobno jedva čekam novu tablicu izgubljenih bodova...
  • LovroZG
    1.3k
    Cijelu ekipu si mogo mijenjat na Supersportovom fantasyju. Njega su ukinuli ove godine i sad imaju sam tjedno pogađanje rezultata za razne lige...
  • deda
    27.7k
    Osijek je rasprodao skoro cijelu istočnu tribinu, jedino ljudi ne žele sektor do gostujućih navijača. Jug i zapad su dosta rijetko popunjeni. Navodno su do sada prodali preko 4200 godišnjih.
  • M77
    449
    Uz kohortu, lože i skyboxeve smatra se da je prodano 5400+ godisnjih do sada.
    g8oo19lmjlsfweht.jpg
  • Neki tip
    19.2k
    Lijepo će vizualno izgledati na tv prijenosu.

    Istok praktički kompletno prodan godišnjacima, a s obzirom na to da njima eventualne skupine KL (male šanse za to ionako) nisu uključene, ljudi su očito kupovali za HNL.

    S guštom ću od "ostalih" u HNLu birat pogledati njihove tekme.
  • Neki tip
    19.2k
    Prvo kolo se bliži..

    Kako vam se čine rosteri ekipa? I to prvenstveno mislim na "malu šestorku".

    O Dinamu, Hajduku, pa i Rijeci i Osijeku dosta pišemo, a i vijesti su nekako vidljivije i češće, razumljivo.

    Dosta sam pratio odlaske/dolaske ostalih ekipa, ali znam da to ništa još nije gotovo do kraja prijelaznog. Mislim, pa mi čekamo kraj prijelaznog da vidimo što još ima na tržištu, di neće HNL mališani koji odštete ionako nikad ne plaćaju, a ponekog igrača će još i izgubiti.

    Dakle, posve sam svjestan da im rosteri ni izbliza još nisu definirani za sezonu, ali prvenstvo počinje pa komentirati već imamo što.

    Meni se Slaven čini očajnom ekipom. Gorom nego prošle sezone, a prošle sezone po imenima su isto bili među najgorima. Piše se da ih Nizozemac gadno nagazio, da ih je dobro spremio, da će se sve to kasnije vratiti, jer mnogi nisu navikli na takav ritam.

    Možda je i tako, ali uzimam s rezervom, jer nema tog kluba i tih priprema nakon kojih se ne kaže da se "nikad bolje nije radilo i spremni dočekujemo sezonu".

    Varaždin slabiji, Rudeš slab ušao, a nije se nešto pojačao, Gorici ne znam jel itko ostao.

    Istra i Loksa mi se čine u boljoj situaciji, a i rezultati na pripremama tome u prilog govore.

    Čini mi se da će se ove sezone velika četvorka lakše otresati donjeg doma nego prošle, griješim li?
  • Neki tip
    19.2k
    Ostavit ću svoje prognoze za prvo kolo (ne što želim, već što mislim da će biti), čisto da vidim koliko sam daleko bio:

    Dinamo Hajduk; X, 1-1

    Rijeka Rudeš; 1, 2-0

    Osijek - Slaven; 1, 3-0

    Gorica - Varaždin; 2, 0-1

    Lokomotiva - Istra; X, 2-2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.