• Keyser Soze
    8k
    oni ga stalno napadaju i traže razloge zašto je ionako bolje kaj je kod nas.vjeko1701

    Da je dolje vjerojatno bi mu mjesto zauzimao neki Ođiđa Ođiđe pa ne bi ni upola bio ovakav igrač...
  • vjeko1701
    5.9k
    To je njihov problem. Ja samo kažem da mi je drago kaj oni ne gledaju kako da to isprave nego traže izlike zašto nisu promašili s njegovim odlaskom. Mada meni Baturina jednostavno ne izgleda kao osoba koja bi mogla igrati dole. Jenostavno izgleda previše pristojno...kad se sjetim onog njihovog klinca koji je izgleda o iponašao se ko huligan s tribine i onda još sada vidim 90% njihovih igrača...Baturina je ipak za gospodskiji klub.
  • Neki tip
    19k
    mr8hh49plie8wufi.jpg

    Pa ja ne mogu vjerovati da je ovo propalo! Valjda nisu htjeli Kaliniću uništiti oproštajnu sezonu kao prezimenjaku mu iz napadačkih redova pa su odustali od De Gee korak do potpisa.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Lučićeva bolja igra nogom je razlog odustajanja, nikakav Kalinić.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Neki tip Lučićeva bolja igra nogom je razlog odustajanja, nikakav Kalinić.Rex Ramae

    Tako je, da su uzeli De Geu pala bi im kvaliteta na golu.
  • Neki tip
    19k
    Lučićeva bolja igra nogom je razlog odustajanja, nikakav Kalinić.Rex Ramae

    U pravu si, nisam o tome razmišljao, ali budimo realni De Gea je golman crte i ne uklapa se u Lekinu želju za izgradnjom igre od golmana.
  • deda
    27.5k
    Ha svakoj momčadi je cilj osnaživanje. Stvarno ne vidim što bi dobili da uzmu De Geu, a Lučića stave na klupu. :blush:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    S obzirom da je i Neuer blizu stvarno ne vidim smisao ovog transfera.
  • Infinity
    15.2k
    Imaju oni golmana Bayerna, sta ce im dva :cool:

    Mene zanima u koji turski klub ce De Gea sad :lol:
  • Eduardo
    17.2k

    Ova tema postala je mjesto besplatnog oglašavanja za portale i novinare koji to nisu. Reklamu dobiva svakakvo no name smeće koje pljuje po našem gradu, klubu, igračima i navijačima. Prilično sam siguran da ću se založiti u moderaciji za to da ovaj topic ide pod ključ.
  • Soka
    26
    Ne znam je li itko komentirao ovaj naslov u Slobodnoj Dalmaciji. Evidentni govor mržnje iz medija. Ostalo je bez reakcije i od strane kluba pa i od strane navijača.
    2b0qnecazqbodcxb.jpg
  • vjeko1701
    5.9k
    Prilično sam siguran da ću se založiti u moderaciji za to da ovaj gopic ide pod ključ.Eduardo

    Možda samo pravilo da je zabranjeno linkati članke? Moglo bi se isključivo samo kopirati tekst ili stavljati screenshotove.
  • NORTE
    8.9k
    Ova tema postala je mjesto besplatnog oglašavanja za portale i novinare koji to nisu. Reklamu dobiva svakakvo no name smeće koje pljuje po našem gradu, klubu, igračima i navijačima.Eduardo
    Zašto se ti linkove jednostavno ne uklone i onima koji ih stavljaju da opomena?

    Činjenica je da od njihovih kompleksa ne možeš pobjeći, bilo da je riječ o fetivima ili nekakvim Litavcima.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Kolega je pitao od kud je članak, ja sam samo stavio :sweat:
  • Infinity
    15.2k
    Zašto se ti linkove jednostavno ne uklone i onima koji ih stavljaju da opomena?NORTE

    Zasto bi im uopce davali ikakav prostor? I tim kvaziportalima, a i tovarima?

    S kolegom se slazem, moj glas za kljuc, ali uz uslov da sve sto zavrsi na drugim temama, a do sad bi zavrsilo na ovoj ide upozorenje pred ban. To je kao da maknem kontejner koji mi je pod prozorom, pa susjedi pocnu bacati smece duz cijele ulice. I dalje smrdi i zagadjuje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.