• NitkoBitan
    11.8k
    Gdje su ona lijepa vremena kad su nas plasili UV zracenjima i ozonskom rupom :fear:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Sezona kiselih krastavaca.Mali Zeus

    Nije to sezona kiselih krastavaca, to je čista propaganda i pranje mozga, puhanje u jedro očitoj agendi koja kod nas još nije uzela maha.

    Sezona kiselih krastavaca je stajanje na naplatnim kućicama i pitanja za obitelji iz debrecena i brna o čekanju u kolonama.

    Oni pokušavaju temperaturu od 35 stupnjeva, polovicom srpnja, prikazati kao nešto nečuveno i nezamislivo, čak i opasno, praktički smrtonosnu opasnost. Mislim, vani je trenutno 28 stupnjeva...strašno, neizdrživo :meh:

    Novije generacije su sve gluplje i gluplje, mi ćemo se sprdati s tim, ali oni će povjerovati u to.
    Za par godina imaš debile koji zaustavljaju promet na autocesti, špricaju ljude, aute i zgrade bojom, vežu se lisičinama za benzinske postaje i slicno...
  • marcio amoroso
    32k
    Za par godina imaš debile koji zaustavljaju promet na autocesti, špricaju ljude, aute i zgrade bojom, vežu se lisičinama za benzinske postaje i slicno...db-izbjeglica

    Ti debili su već u Njemačkoj. Lijepe se za glavne prometnice, uništavaju umjetnička djela, teroriziraju narod. Guglaj malo šta radi letzte Generation.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Znam, zato i kažem...
    To postaje zamjena za religiju i to baš fanatična verzija.
  • Tom Hanks
    2.5k
    vani je trenutno 28 stupnjeva.db-izbjeglica

    U cijeloj državi je 28?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    U cijeloj državi je 28?Tom Hanks

    kaxmcwav1wu6jl9n.jpg


    Pocrkat ćemo svi...
  • Mali Zeus
    9.3k
    Nije to sezona kiselih krastavaca, to je čista propaganda i pranje mozga, puhanje u jedro očitoj agendi koja kod nas još nije uzela maha.db-izbjeglica

    Malo te paranoja pere?

    Svake godine idu 'vijesti' da je vruće i što raditi kad je vruće.
  • Tom Hanks
    2.5k
    6 gradova navedeno,gdje sam ja je u 9,10 ujutro već iznad 30,kamo sreće da je 28 kako kažeš

    Ne vidim čemu stalna drama oko ovih vremenskih izvještaja.To se ponajviše odnosi na stariju populaciju koja se izlaže opasnosti ili raznim pametnim osobama koje po ovim vrucinama iznova i iznova ostavljaju vlastitu djecu(ili kućne ljubimce) zaključane u autima pa dođe do tragedije.Nije problem meteorologa što ljudi ne slušaju i misle da znaju najbolje sve
  • Patak
    2.2k
    “1970’s – Novo ledeno doba. 1980’ – Kisele kiše. 1990' – Ozonske rupe. 2000’ Globalno zagrijavanje. 2010' na dalje klimacke promjene kad su im sve prethodne katastrofične prognoze pale u vodu. S "klimackim promjenama" ne mogu pogriješiti, tu sve prolazi.
  • deda
    27.6k
    Mi smo u školi učili da će nafte nestati do 2020e
  • Patak
    2.2k
    E da, to sam zaboravio, to se zvalo "Oil peak" teorija.
  • Nolifer
    6.5k


    Taj je bio živući svjedok seljačke bune :lol:
  • Mali Zeus
    9.3k
    xFire

    Taj je bio živući svjedok seljačke bune :lol:xFire

    Bio ocu na krštenju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.