• Patak
    2.2k
    U normalnim društvima već bi bile neke prijave za poticanja panike i straha kod građana. Ne samo sad nego i zadnje tri godine korone.
  • Mali Zeus
    9.3k
    U normalnim društvima već bi bile neke prijave za poticanja panike i straha kod građana. Ne samo sad nego i zadnje tri godine korone.Patak

    Hebomepas ako ti u svakom drugom postu ne spomeneš koronu. :grin: :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Čovjek voli pivu, kaj sad...
  • Patak
    2.2k
    Maltretirali su nas tri pune godine sa tri presice dnevno, pa sad valjda imam PTSP :-).
  • db-izbjeglica
    12.6k
    19ef4mni796xm8pv.jpg


    Ni slučajno ne izlazite!
    Svi ćemo umrijeti :fear:

    Jbt koja komedija :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • deda
    27.6k
    To sve treba poslat da od jutra do mraka prekreću sjeno kao što su moji djed i baba cijeli život radili.
  • Droljo
    4.8k
    Pa zašto su pobogu prekretali sjeno cijeli dan?
    :lol:
  • deda
    27.6k
    Bili su bogati seljaci i imali puno zemlje pa i livada. :cool:
  • Krizy
    35.5k
    Evo ja živ iako nas je troje pokupilo 900 bala neki dan :rofl:
  • Fanboy
    2.1k
    Ja se sjećam dobro 2003(ajde u magli, no onda je sve pržilo i gorilo) i 2011 kada je u rujnu bilo 40 stupnjeva u Bjelovaru i Kninu, na moru su se žalili da im je vruće, pa su i odgađali nastavu, a mi kontinentalni smo bili magarci koji smo išli jer imamo "more" i gradski asfalt. Znam da su satovi bili pola sata, a i to je bilo gadno.

    Poslije toga se ne sjećam tako velikih vrućina. Znači jednom u cc10 godina.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da budemo pošteni, stvari poput UV indeksa jesu imale značajan rast sve tamo do kraja 90ih, početka 2000ih nakon čega se to sve jako smanjilo. Nije baš ista situacija kao sa našim roditeljima.

    Ne znači da branim ovakva click-bait zastrašivanja preko medija jer je prije znalo biti puno gorih godina po pitanju vrućina kaj oni primarno ističu. S druge strane, stariji bi se trebali više paziti jer za njih su vrućina opasne (uvijek su bile).
  • deda
    27.6k
    Ma te vijesti su ti ozbiljne kao što je pušaču ozbiljno reći da pušenje nije zdravo, pijancu da alkohol nije zdrav, a vojniku da nije zdravo igrati ruski rulet. Jer oni tog nisu svjesni jel?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Sezona kiselih krastavaca.

    O čem će pisati nego o vrućinama, cijenama i kaj je mali Bloom pokakao danas.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa nisu ozbiljne, nisu ni vijesti realno. Profesionalno bi bilo nešto tipa: "Očekuju se vrućine do X stupnjeva te visok UV index. Ugroženim skupinama se preporučuje oprez i izbjegavanje izlaganja u najgorim dnevnim satima". Al to ti neće kliknut svaka šuša.

    Mada, s druge strane, znajući neke starije ljude, ponekad ih se treba malo zastrašiti jer im njihova tvrdoglavost, posebno u slučajevima kada im kažeš da nešto ne bi smjeli, zna biti jača od razuma.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Mada, s druge strane, znajući neke starije ljude, ponekad ih se treba malo zastrašiti jer im njihova tvrdoglavost, posebno u slučajevima kada im kažeš da nešto ne bi smjeli, zna biti jača od razuma.vjeko1701

    Ili tvrdoglavost u prelaženju ceste preko crvenog ili Ljubljanske avenije sa štapom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.