• Orc123
    5.1k

    Tko ljubu pljuje...pa on je i danas dobar na beku ali nikad nece postic na beku ono sto moze u sredini....i danas je neozbiljno opce ocjenjivat ga na beku posto ovi uppce ne pritiscu obranu.....on mora igrat veznog jer je tu odlican i na zoj poziciji bio jedan od najboljih igraca Rapida, a Rapid nije loxa, Istra ili Osijek cak....
  • San Lorenzo
    11.7k
    Imam nekad osjećaj da se po Ljubi na beku pljuje i kad je dobar, samo zato kaj nije bek pa onda udriMlađi referent

    Ljubiša je defenzivno dobar bek, dobro se postavlja, agresivan je, ali ofenzivno je baš loš, nezna kombinirat sa suigračima, nezna centrirat...koliko god se ja trudio prihvatiti ga kao beka, neide i gotovo.
  • Ivanmtk
    678
    razmišljam.. Možda je teško nać kvalitetnog lijevog beka. Najdeficitarnija pozicija u modernom nogometu. Šta god valja i koji god igrač iskoči na radaru je bogatijih klubova...
  • NitkoBitan
    12.3k
    kaj najbitnije veznih za prvih 11 ni nemamoOrc123

    Tocno to. Mnogi zanemaruju vezni red pored lijevog beka i desnog krila. Da je Khaoui dosao ajde prolazilo bi nekak. Ali ovako imamo Baturinu, Misica i Ljubicica (upitno jer zna igrat ljevog beka) i samo Bulata na klupi. Bernauer izgleda da moze odigrat i vezu ali sve u svemu tanko. Igraci u vezi se najvise umaraju tijekom utakmice i svi bi trebali biti zamjenjeni tijekom drugog poluvremena da se odrzi ritam, barem je tak u vecini klubova.
  • maddaddam
    2.9k
    Pero ulazi u drugom, da vidimo fizicku spremu.
    Mahira mozda probati lijevo umjesto nezamjetnog Marina.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ja se slažem da Ljubo nikako nije bek, ali uvijek se ista priča oko njega vrti neovisno kako on izgledao na terenu.

    Potencira se taj centaršut, a on je doslovno najmanje bitan u tome kaj Ljubo nije pravi bek. Pa turbo ofenzivni Balde, Davies, koliko oni imaju centaršuta? Koliko ima Walker? Pogotovo kod Bišćana mislim da taj centaršut ne igra apsolutno nikakvu ulogu
  • Ivanmtk
    678
    Marin će ostat zapamćen kao igrač sa najviše propuštenih prilika u povijesti kluba... Nema trenera koji ga nije vodio na pripreme, a u nikoga se nije profilirao
  • Orc123
    5.1k
    Maxim me bas iznenadio tehnikom i samom igrom, tako ga lijepo gledati s loptom, lagan je....ne znamo kakav je defenzivno ali ne moze ni tu biti pre los kad je igrao na standardno u Parisu....
  • Orc123
    5.1k

    Nego sta mu treba nego centarsut posto trazi napadaca koji je agresivan i trazi dubinu? U europi cemo igrat tiki taku da mu treba da vrti loptu oko zone? Ne! Trebat ce nam centarsuti jer sjetit cemo se koliko je Risto ubacivao i probijao.....zato beka ide Ljubićo u sredinu gdje se najbolje osjeca i gdje ce biti u prvih 11. Pogotovo ako ne dovedemo veznog.....
  • Mlađi referent
    10.7k


    Nećemo se sjetit već ćeš ti izmislit da ti se uklopi u narativ s obzirom da je Rile centrirao vrlo malo u Europi.

    Ovo dalje o kupnji beka, sve sam rekao
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tko je Ivan Zagorac?
  • San Lorenzo
    11.7k
    Daj Francuzu da puca.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    2-0, Marin :lol: :grin:
  • jp23
    2.2k
    Zašto se ponovio penal?
  • maddaddam
    2.9k
    Prekrsaj je bio debelo izvan 16
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.