• maddaddam
    2.9k
    Spika mi je puno bolji nego na dosta prvenstvenih, kao da je malo "ubrzao" sa odlukama.
    Bernauer vezni za kojim vapimo :cool:
  • NitkoBitan
    13.3k
    Bernauer vezni za kojim vapimo :cool:maddaddam

    Mislim da je izjavio nešto u smislu da više voli igrat defanzivnog veznog nego stopera.
  • Nino Bule
    11.9k
    Nemam nista protiv da ga se proba i u vezi, bas zanimljiv igrac za sada
  • Mr Anderson
    5.8k
    Špikić je dobar danas, ali bi morao biti konkretniji kad se nađe u 16.
  • San Lorenzo
    12.3k
    Meni Špika u svakoj utakmici izgleda kao da je na prijateljskoj...zato danas kad zapravo i jest na prijateljskoj gdje je intenzitet puno manji i izgleda sasvim solidno.
    Bernauera milina za gledat, nadam se da ga nećemo častiti psovkama kad nešto zakuha u nekoj bitnoj utakmici.

    Špika kao Cro Cop. :cool:
  • miro
    3.4k
    nadam se da ga nećemo častiti psovkama kad nešto zakuha u nekoj bitnoj utakmici.San Lorenzo

    Ovo je prvo što je i meni palo na pamet, jer ako ovako bude igrao i još k tome bio dobar/ozbiljan u obrani, plafon mu je vrlo vrlo visok
  • Ivanmtk
    761
    Prvo poluvrijeme Bernauer i Sučić, uz naravno već standardne Mišića, Špiku i Ljubičić, najbolji.
    Marin i Soldo najlošiji.
  • Nino Bule
    11.9k
    Marin kriminalan
  • Orc123
    5.7k
    Bilo bi neozbiljno od svih u klubu da na beku silujemo Ljubu i da bude korektan bek ako moze biti odlican vezni. Tko ni nama igra o sredini. Bulat jedva da je hnl razina a kamoli za europu. Moramo kupiti beka. Maxim odlican s loptom u nogama i cak mislim da bi bio odlican vezni, u paru si Miskeom s dvije sestice. Milina ga gledati s loptom u nogama.
  • Ivanmtk
    761
    Soldi bi dao kredita jer igra beka ipak.
  • San Lorenzo
    12.3k
    Nisam ni znao da Marin igra, a uključio sam se u 15. minuti. :lol:
  • Ivanmtk
    761
    ja sam reko svetogrđe je vidit Ljubičića ne beku kad ima sve predispozicije da bude top vezni. Prava zamjena za Ademija. Agresivan, odličan pregled igre, pas, lijeva noga, šut iz vana solidan..
  • Orc123
    5.7k
    Puno je tu kvantitete ali realno nema previse iznenađenja. soldo nije bio standardan ninu Sibeniku...Sucic solidan ali ako ostane skupljat ce mrvice...za godinu-dvije moze participirati...sad cemo vidjeti Krdzalica sta on moze. Marin, bez iznenađenja, razina koja nije za Dinamo.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Imam nekad osjećaj da se po Ljubi na beku pljuje i kad je dobar, samo zato kaj nije bek pa onda udri.
  • Orc123
    5.7k

    Tocno to, od trke, do ubacivanja, cak i jako dobar udarac, ima dobru promjenu strana, dugu loptu ali nema onaj ostar centarsut da bi bio kvalitetan bek i onda cemu forsanje i silovanje njega na beku ako moze biti stvarno top vezni igrac....kaj najbitnije veznih za prvih 11 ni nemamo....ovi mladci mozda koji ostane da dobimo na sirini ali nikako da ce biti neki bitan faktor za europu ili jace hnl utakmice....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.