• deda
    28k
    Ja sam cilj ispunio pa sad mogu tu i tamo izostat :cool:
  • miro
    3.2k
    Pitam ja vas, koliko bi ljudi dolazilo na Dinamo u 3. Ligi uz ulaznicu od ca 7-8€?Schpatz

    ja čak mislim da ne bi bilo puno manje nego sad
  • Bosna86
    11.6k
    ne domaćoj, nego bas svakoj… Od sela do metropola
  • SAS1987
    13.5k
    A za to treba truda, vremena, energije, motivacije. I kvalitetnih ljudi u upravi, marketingu.deda

    Najgora stvar je da to i nije tako strašno težko napraviti jer postoji milijun načina. Samo treba inteligencije i vizije.
  • Neki tip
    19.3k
    ja čak mislim da ne bi bilo puno manje nego sadmiro

    Slažem se.

    Da Dinamo, hipotetski, ispadne rang ili 2 niže, imao bi više manje isto gledatelja koliko ih ima i sad (ili do prije sezonu, dvije), kao i da karta košta 7-8 eura tamo, kako je u hipotezi postavljeno.

    Ne možemo "znati" bez provjere, ali ovo je zapravo baš zanimljivo za promisliti.

    Mislim da je Dinamo do prije par sezona zapravo dosegnuo dno kad je u pitanju privrženost navijača i da za 2500 do 3000 navijača koji su na Belupu i Istri, ili Rudešu dolazeće sezone, apsolutno nikakav utjecaj na odluku o dolasku ne bi utjecalo to da je umjesto Belupa na drugoj strani Dugopolje ili, rang niže, da je umjesto Rudeša s druge strane Bjelovar ili Kustošija.

    3000 dinamovih navijača, a ja tu ne mislim samo na sjever i ultrase, već ubrajam svakako i ekipu sa zapada i istoka koja se na zapadu skupila i koji čame na kiši u prosincu kao i mi (hm, zanimljivo mi kako se brzo i lako naviknuh da smo na sjeveru "mi") na sjeveru, jezgra su bez koje Dinamo sigurno neće ostati nigdje pa ni da ispadne iz lige.

    Ono na čemu treba(mo) raditi, ali ovaj put lakše jer je s klubom, je da jezgra bude sutra 5, a prekosutra 7 tisuća navijača.
  • The Undertaker
    4.1k
    Kao prvo, bez europskih utakmica bi bilo puno manje nego sad, bez derbija još manje. Ako se misli na ''male'' utakmice, onda nema velike razlike.
    Ili ja ne kontam matematiku...
  • Neki tip
    19.3k
    Pa valjda ne govori o prosjeku, nego o usporedbi liga - liga. HNL vs 1. NL ili 2. NL. Usporedba je, naravno, hipotetska, neprovjerljiva.
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa opet imaš derbije koje ne bi imao a koji ti donesu gro publike. Jedino ako bi ljudi pohrlili na ''derbi'' sa Solinom.
    Već sam pisao, mi ovdje (barem većina) NISMO ciljana skupina kojoj Dinamo treba nešto prodavati jer ćemo mi kupiti što god nam se ponudi (uvjetno rečeno). Ciljana skupina su ''obični'' navijači koji ne prate klub redovito, koji ne pišu na sportskim portalima a koji bi mogli potrošiti neki novac na stadionu.
  • Neki tip
    19.3k


    Moj naglasak je išao u drugom smjeru - da ispod ovog što imamo na manjim utakmicama HNL-a ne ide. Ni u drugoj ni u trećoj ligi. Pa ne treba valjda naglašavati da bi prosjek pao jer nema tekmi s Hajdukom, a ni Rijekom. Naravno da bi, govorim o tome kolika je ta jezgra koja će kupiti što god da nam se ponudi. Ona je na, po meni, najmanjoj mogućoj razini i ne bi se smanjila ni da rezultatski odemo u 3pm.

    Slažem se s tvojim zaključkom generalno, nije mi upitno da klub ponudom, marketingom, treba biti okrenut zahvaćanju "običnih".
  • Ludovic IX
    5.5k
    sa SNETA

    "Vidim da se povela rasprava oko godišnjih. Istina, komuniciralo se s grupom i ista se složila oko cijene godišnjih za sjever.

    Cijene karata za zapad su prenapuhane i po nekim informacijama doći će do korekcije prije početka prodaje. Također, sugerirano im je da djeca i umirovljenici imaju poseban popust. Vidjet ćemo vrlo brzo hoće li išta od toga prihvatiti."
  • NitkoBitan
    12.2k
    A nas studente ko jebe jel :lol:
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad pališ žito okolo
  • Neki tip
    19.3k
    A nas studente ko jebe jel :lol:NitkoBitan

    Pa sam si odabrao nick. :snicker:
  • Draž
    1.1k
    nikad nitko nije bio na svim domaćim utakmicama u sezoni.Neki tip
    Ja bio dvije sezone zaredom. :cool:
    P.S.
    Jednom sam krajem sezone pobjegao sa kumom sa pričesti njegovog klinca na tekmu jer bi nam to bila jedina koju bi propustili u toj sezoni. Zajedno sa mojim i njegovim klincem naravno. Supruge su bile presretne.
  • superhik
    10.3k
    Cijene karata za zapad su prenapuhane i po nekim informacijama doći će do korekcije prije početka prodaje.Ludovic IX

    Ovo je još jedna blamaža ljudi iz marketinga kluba. Prvo ne razumiješ svoju publiku i činjenicu da nema više Istoka i da je Zapad postao nova tribina ljudi s te tribine, ali ti u glavi imaš imaginarnog Juru koji je zapravo lik kojem si do sad uvaljivao sponzorske ulaznice i za kojeg misliš da će izdvojiti 300€ za godišnju i sad se moraš poklopiti po ušima i napraviti rikverc.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.