• ZGBhoy
    1.7k
    Velebitsko, nazalost nema u Njemackoj
  • Infinity
    15.2k
    Ovo sam nedavno probao. Pitka je toliko da nisam znao da imam takve kapacitete za popiti :lol: :lol:

    Nikad nista pitkije nisam pio, barem mi nije sjela takva kolicina. Tuborg ima Tuborg Ice na istu foru. Smece.
  • blackbully
    4.4k
    da li idete u vodu ili moreserbus

    More nikada neće biti voda.

    xg2ht22yuumlzr3f.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    es ja sam se oduševio antiguem i sad nosim za ovamo ma 5 boca, nebi trebalo biti problema hehe, a u Bosni kad sam bio ono nektar mi se svidjelo. A kaže mi frend da sarajevsko može da varira sve kako se potrefilo, meni jednostavno taj dan nije sjelo, a bit će da sam miješao sve šta je bilo u igri
  • Sajla
    3.2k
    More nikada neće biti voda.blackbully

    Izrael, Arapi i njihove tvornice za desalinizaciju se ne slažu ;)

    a što se pive tiče, uz klopu najčešće Tomislav ili Paulaner. za cuganje u hladu bitno da je hladna ali radije sam na gemištu nego na pivi.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    definitivno preporuka
  • Neki tip
    19k
    definitivno preporukapuxigadjurdja

    Čega, kolega, desalinizirane vode? :lol:

    Mislim, na kaj se nadovezuješ?

    Nego, baš se lijepo vratiti kad se o pivama raspravlja.

    Preporuka za Istru - San servolo. Napisao netko već, potvrđujem.

    Najdraže strano pivo - vrlo klasično i dosta prvoloptaški - Guinness. Domaće - Vukovarsko, Velebitsko, Kasačko.

    Najgore - Lowenbrau bez usporedbe.
  • Nolifer
    6.5k
    Konačno ova tema ima smisao. :cheer:

    Favoriti su mi, Staropramen, Pilsner, Paulaner, Guinness, Velebitsko, Levać i Žuja...
  • Brotnjo
    470
    U zadnje vrijeme Jelen pivo mi je najdraža, mada ni Mostarsko nije loše ali u boci.
    Kako kolega Infinity kaže: od svake točene se raspadam po dva dana...
  • puxigadjurdja
    1.4k

    joj moja greška, vruć je dan a piva na pameti pa sam na mikićevo zaleđe očigledno zaboravio staviti reply. Uglavnom trojansko ubija. kvalitetom i okusom, a ne glavoboljom dan kasnije. :)
  • Draž
    1.1k
    mada ni Mostarsko nije loše ali u bociBrotnjo
    Pio sam prije koju godinu Džudžan pivo...šteta što ga već dugo nema tj.vjerojatno dečki više ne kuhaju
  • Brotnjo
    470
    eyupl4u2k6a33jsd.jpg
    naša firma radila etikete :smile:
    @Draž čuo jesam za tu pivu ali nisam probao
    Mislim da je se baš pivovara zvala "džudžan pivovara"
  • Tercel
    369
    Ako uhvatiš negdje, nema ga baš na puno mjesta, ali zna se naći - Velebitsko nefiltrirano svijetlo.

    81eih94rw42rp9dx.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Da ne bude da Karlovacko samo pljujem. Imali su ono Retro pivo. Ne znam zasto ga vise nema, al to su ljudi pili u potocima. Meni je isto bilo dobro.
  • Tundra
    511
    Od domaćih pivovara najbolja piva mi imaju Nova runda i Pulfer, a od industrijskih po novome Žuja. Ne znam ima li itko takav dojam, ali Žuja mi se jako popravila u zadnjih pola godine otprilike i rekao bi da je trenutno naše najbolje industrijsko pivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.