• Ali
    1.9k

    Ha ha pravo pandursko razmišljanje.
    Mislim da je i poljud tako projektiran (kao i svaka školjka mora imati onaj "žljijeb") ali su preinakama omogućili sa ciljem naslova u SD "najludji, bajbolji, jedinstveni..." i slične laži
  • deda
    27.2k
    Svakako moram spomenuti prosjek HNL ove sezone. Mislim da je ovo tek drugi ili treći put da je prosjek cijele lige iznad 4.000. Čini mi se da je sezona 92/93 i sezona 94/95 samo bila iznad, ali ne mogu više pronaći te brojke. Također, ovo je prvi put od lige 10 da niti jedna momčad nema prosjek ispod 1.000. Velik pomak, a iduće očekujemo još veći s novim stadionom u Osijeku.
  • maddaddam
    2.9k
    Dobro, svojevremeno je naš bivši član uprave izjavio da je Maksimir "odličan po tom pitanju" iz razloga što je stadion "zbog tehničkih specifikacija siguran od ulaska gledatelja u teren" :rofl:xavier

    Kod nas kad netko uleti na teren znaš da će dati izjavu za službeni YT kanal

    I jučer je uletio netko sa zapada, zagrlio Livija i izašao.
  • Krizy
    34.8k
    Za kraj sezone Ljestvica izgubljenih bodova:

    1. Dinamo -27
    2. Hajduk -37
    3. Osijek -58
    4. Rijeka -59
    5. Istra -62
    6. Varaždin -62
    7. Lokomotiva -65
    8. Slaven B. -65
    9. Gorica -76
    10. Šibenik -81
  • dumitrumitu
    495
    Koliko vidim po transfermarktu HNL je 24. liga po prosječnoj posjećenosti utakmica u Europi. Nadam se da će se u budućnosti to popraviti.
    wel8baqraxf6vykh.jpg
  • lucky luciano
    259
    Treba napraviti tablicu gledanosti s obzirom na BDP i broj stanovnika u državi. Bilo bi zanimljivo vidjeti kako stojimo.
  • DrawTube
    2.7k
    jnun8x4t4s7fnznm.jpg

    Broj stanovnika na jednog gledatelja u ove 24 lige. Što manji broj to bolje

    Bugare sam izbacio jer broj gledatelja kriju kao zmija noge a na transfermarkti su čudne brojke gdje pola klubova ima 0 posjetu
  • Fanboy
    2.1k


    Škoti na svojih 5,5 mil stanovnika imaju 17 000 po tekmi što je nevjerojatno, treba reći da oni gube svoje stanovništvo(prirodnim putem), da su masovno gubili stanovništvo do 1990-ih(migracijama), a nadoknađuju migracijama van europskih najčešće zemalja koji nisu skloni nogometu, niti posjećuju. Tako da je podatak još nevjerojatniji....

    Danci isto sa sličnom populacijom imaju oko 10 000, još kada se uračunaju vremenski uvjeti za te dvije zemlje. Jedino ulažu dosta u infrastrukturu i marketing.
  • blue heart 72
    1.3k
    Netko je negdje naveo da smo najgledaniji gost ove sezone (sa i bez derbija). Može li netko staviti tablicu gledanosti nas i tovara sa i bez derbija, jer mi to neki ljudi ne vjeruju. Unaprijed hvala i ujedno sretan Dan državnost RH
  • db-izbjeglica
    12.4k
    dost dobar prikaz nadmoći...dinamova pozicija na tabici prije svakog HNL kola ove sezone.
    u prvenstvo (ako se ne varam) dinamo uđe tako što izabire poziciju 2 zbog pogodnog ždrijeba...i samo još jedno kolo dinamo nije bio na vrhu.

    #nitkoniblizu

    image.png
  • Infinity
    15.1k
    Ne, to je pozicija nakon odigranog kola. Nakon prvog kola Dinamo je imao losiju gol razliku od Hajduka, a u cetvrtom smo remizirali u Varazdinu, pa nas je to tad spustilo na drugu poziciju.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    da...al poanta stoji.
    34/36 kola dinamo je završio kao prvi na ljestvici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.