• vjeko1701
    5.9k
    Da se lopta nije znacajno odbila nebi ni toga bilo.Herñan Crespo

    pametnjakovicu, sta bi bilo kad bi biloHerñan Crespo
  • Maksim Maksimirski
    4.2k
    Je li moguće da neki misle da se Petković nije dokazao u Europi? Čovjek je oborio rekord lige prvaka u duelima, bio je među najboljim igračima protiv mnogih jakih ekipa kako u klubu tako i u reprezentaciji. I nešto važno što se možda ne govori iz poštovanja prema Oršiću ali mnogi Oršićevi golovi su bili posljedica postojanja Brune Petkovića. Oršić je zabijao ali Petko je često bio heroj iz pozadine koji je činio sve da Orša dođe u situacije za gol.
  • blackbully
    4.1k
    Nisam do sad nikad vidio toliko žena i djece na sjeveru dolje. Niti jednu lošu riječ im nitko nije rekao makar su se neke djevojke gurale u kop. Zanimljivo nijedna nije imala "napad panike".
    Tako da još manje vjerujem priču one nesretnice sa futsala.
  • Herñan Crespo
    72
    gdje piše da se nije dokazao? On je za Dinamo top, al nije za viši nivo. Pa nisu drugi skauti sportski direktori slijepi ili glupi .. on je odličan igrač al od njega mesiasa pravit isto ne treba.
  • Mlađi referent
    9.6k
    Sasvim mi je jasno da si je Petko sam najviše kriv za takav broj hejtera, sasvim mi je jasno da mu se mnogo toga može prigovorit, ja prvi sam često kritičan prema njemu. Ipak, ako se Petku ne može nešto osporit to je da je pokazao od kakvog je materijala onda kad je najvažnije i takve tekme igra u brzini više od ostalih.

    Čestitke svim dinamovcima, predivna večer :heart:
  • deda
    26.3k
    Ovi naši brojači su izgleda u teškoj banani. Ako ovo danas nije bilo 18-19 tisuća. 16/24 ispadne dvije trećine. Pa nema šanse da je trećina stadiona bilo nepopunjeno.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Na inicijativu kojeg velikog uma se radilo ono s bljeskalicama na jugu i zapadu?
  • Mlađi referent
    9.6k
    Još jedna dobra tekma Bulata, treba reći
  • Nino Bule
    10.7k

    Sta fali ? Nek se ljudi zabavljaju, meni cak izgledalo dobro
  • deda
    26.3k
    Ljudi sami od sebe. Znači više umova.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ko voli nek izvoli, al meni je to uzas, kao da sam na koncertu bio
  • deda
    26.3k
    Eto opet mi o ukusima
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Meni je bilo drago vidjet i da ostale tribine odrade nesto bez sjevera. Nek se ljudi zabavljaju i neka dodu opet!
    Izuzetno je bitno da su igraci shvatili utakmicu ozbiljno i da au time kupili bar par povremenih da dodu cesce. Puno djece je danas bilo, bas lijep dan :heart:
  • deda
    26.3k
    Puno djece i djevojaka. Upravo ono što nam fali za veće brojke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.