• marcio amoroso
    31.4k
    Pozdrav forumaši!

    U dogovoru nas nekoliko zonaša, odlučili smo organizirati zajedničko druženje forumaša uz naravno klopu i cugu.
    Druženje smo zakazali za početak srpnja, a vas bismo zamolili da se do 10.06.2023. jave svi koji bi se pridružili.
    Kad budemo imali taj neki okvirni broj ljudi onda bismo se bacili u potragu lokacije. U svakom slučaju to bi bio Zagreb ili uža okolica. Ovisno o broju ljudi, moguće lokacije su nečiji privatni posjed, neka imanja ili restoran. Naravno, svi bismo sudjelovali u troškovima konzumacije :smile:

    Moramo napomenuti da ćemo prilikom prijave morati odmah uzeti neki novac jer nam se prošli put desilo da je nekoliko forumaša otkazalo u zadnji momenat pa smo bili u nezgodnoj situaciji. Mislili smo na nekih 20 ili 30 eura koje bi dali unaprijed.

    Eto, slobodni ste se javit, možda nešto predložit. Što god.. tema je otvorena za sve.
    Dovoljno je da ovdje napišete da dolazite pa ćemo vas zabilježiti.
  • Droljo
    4.3k
    Trebalo bi nekakav datum opalit jel početak sedmog je dosta širok pojam. Mora, godišnji itd. A ideja je vrh. I naravno da majki bude prisutan.
  • Nolifer
    5.9k
    Ak budem u Zagrebu, da.. Svakako pohvale za ideju :clap:
  • superhik
    9.7k
    Znam da su sad neke druge teme aktualne, ali samo da vratim i ovu temu među njih.

    Mislim da vaš komentar u ovoj temi ne znači nužno i samu prijavu i da odmah morate davati novce za istu :smile:
  • serbus
    3.2k


    Mislim da vaš komentar u ovoj temi ne znači nužno i samu prijavu i da odmah morate davati novce za istusuperhik

    Misliš ili znaš ? :) Još jedan pokušaj SUPERHIKA da uzme lovu sirotinji i podjeli bogatima :) :) . Za mlađe koji nisu čitali Alana Forda ovo je zajebancija. :) .

    Što se mene tiče podržavam svaku aktivnost koja nije on line. Lokacija samo da naš čovjek radi... Idealno ako netko sa zone ima neki objekt negdje da ga se pogura malo.
  • superhik
    9.7k
    mislim da znam :smile:
  • Efes Pilsen
    6.4k
    Ja sam u nacelu za, ali ovisi puno o terminu. :grin:
  • Krizy
    33.6k
    Možda bi bilo dobro ciljati Superkup pa proslaviti i to usput :cool:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ovako, pošto se mali broj forumaša javio, a i razumljivo je s obzirom na početak ljeta moramo prebaciti ovo na početak rujna. Tema će ostati i dalje otvorena i molim vas da svi koji su za druženje to i napišu jasno ovdje da imamo neku listu.

    U kolovozu se bacamo na potražnju lokacije. Prošli put smo bili kod Polovaneca i bilo je top. Možda ovaj put nađemo nešto još bolje.

    Dakle još jednom molim one koji su za druženje da to i napišu tu.
  • Krizy
    33.6k
    Za.
  • Rex Ramae
    2.3k
    :victory:
  • Blaz
    350
    :victory:
  • superhik
    9.7k
    :strong:
  • Somport
    556
    + zasad, javim 2 tjedna prije ukoliko ništa. Ako treba i ranije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions