• Droljo
    4.7k
    Mislim da kiki baš i nebi bio zadovoljan ako krene ona stara uvijek smotan, uvijek smeten...
  • mali M
    3.3k
    jel on dobio onaj direktni crveni za onaj kunfu skok u europi?
  • Ludovic IX
    5.1k
    Pa nije bio kunfu baš. Zadnji igrac protiv fulhama.
  • Majki2111
    2.6k
    Drago mi je da sam upoznao neke zonaše. Nekog tipa sam skroz drugačije doživljavao prije nego kaj smo se upoznali. Više sam ga zamišljao kao stričeka nekog. Ali njegova pojava je da kao da je najjači na Sjeveru. :smile: :up: .
  • Patak
    2.2k
    Neki striček sa zapada, dobro zvuči, bolje od tipa.
  • blue heart 72
    1.3k
    Se zna kaj više za datum?
  • Neki tip
    19k
    Drago mi je da sam upoznao neke zonaše. Nekog tipa sam skroz drugačije doživljavao prije nego kaj smo se upoznali. Više sam ga zamišljao kao stričeka nekog. Ali njegova pojava je da kao da je najjači na Sjeveru. :smile: :up: .Majki2111

    Heheh, pa hvala Majki, i meni je drago što smo se upoznali.

    Iskreno, nisam ni pomišljao da bi me itko mogao "zamišljati" kao stričeka, kad imam osjećaj da sam "jučer" bio tvojih godina, ali svako zlo za neko dobro, barem sam te uspio pozitivno iznenaditi. :grin: :strong:

    Nadam se samo da se nitko sa Sjevera neće sad imati potrebu dokazivati nad "pojavom najjačeg na Sjeveru", jer sam onda najebao. :eyes: :halo:

    Pozdrav @crni1312, čini se kao sjajan tip, iduće pivo na mene.
  • crni1312
    299
    Bilo je super upoznati ekipu sa zone! Još da Majki nije baš tada nestao... Našla bi se valjda i jedna cedevita za njega
  • Majki2111
    2.6k
    Kada točno? Kod Pampasa? Išao sam frendu po piće. Nije se mogo strpit iako sam mu reko da pričam s ljudima... :groan:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kaj nije sam išao?
  • Majki2111
    2.6k
    Ma mogo je da....
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jedino ak je bio tvoj red da plaćaš rundu pa onda..
  • crni1312
    299
    da da, kod ulaza. Nema veze, bit će prilike.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Da se dotaknemo i ovoga. Kontaktirao sam izletište Polovanec, tamo smo bili i zadnji put i po meni je bilo skroz ok. Termina imaju, ali naravno ne odmah sljedeći tjedan. Kroz dva ili tri tjedna nije problem. Cijena menija je 35 eura, a u to je uključeno i piće 6 sati. Mislim da je cijena za ova vremena čak ok. Sad bi bilo vrijeme da usuglasimo točan datum i da svi koji mislite doći potvrdite.

    Navali narode!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions