• Džudžan86
    242

    slazem se za ovu listu, RTL ugodno iznenadenje, izgleda da je tamo najmanje frustrirane tovarije
  • bbb medimurje
    2.9k
    NOVA TV- peče vas jako,baš vas pečeSvi na Sjever

    Morali ubaciti poseban prilog i temu za biscanov komentar oko atmosfere na poljudu
  • Mali Zeus
    9.7k
    U pravu si. Kod njih ni nema vise splicana, sve so to dotepenci ili prva generacija rodjenih v splitu.
    Da su splicani bi govorili 'ca' a ne 'sta' kaj da su srbi,hercegovci,bosanci ili slavonci. Tak da nisu bas vezani za split, vec vise mrze nas Purgere i Zagrebcane.

    Jos jenput cestitke svim navijacima Dinama/Gradjanskog na tituli !!!
    staglisce1800

    Koliko je tvojih generacija iz Zagreba, po tati i mami?
  • Mali Zeus
    9.7k
    Morali ubaciti poseban prilog i temu za biscanov komentar oko atmosfere na poljudubbb medimurje

    A gle, Bišćan je rekao što je rekao i rekao je točno. Naravno on se nije referirao na atmosferu nego na stadion kao takav. A vidio sam i snimku di Mirta Šurjak ispituje Ristovskog o atmosferi. Dakle ta njihova patetika ide toliko daleko da i dinamove igrače pitaju o atmosferi na Poljudu, jadničci.
  • NORTE
    9.3k
    vidio sam i snimku di Mirta Šurjak ispituje Ristovskog o atmosferi. Dakle ta njihova patetika ide toliko daleko da i dinamove igrače pitaju o atmosferi na Poljudu, jadničci.Mali Zeus
    Uvijek to rade.
    Općenito novinari to pitaju trenere i igrače baš svaki put, a onda od toga stvaraju mitove.

    Prema novinarima i na repki je dolje atmosfera kakve nema nigdje na svitu.
  • Oluja
    3.7k
    To njihovo "ovog nema nigdi na svitu" mi opcenito ide na kiflu, ja ne znam jel oni ikad promole glave i vide sto se događa s druge strane ograde njihovog svita ili su bas toliko samodopadni da ih nista i nitko izvan njihove mentalne ograde ne zanima
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ovo drugo.
  • ZGBhoy
    1.7k
    "ovog nema nigdi na svitu"Oluja

    Kad se sjetim naprimjer ovih iz Casablance al ovi dolje ne gledaju dalje od Svetog Roka
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zna li se šta, jesu ugasili zvučnike na Poljudu?
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Jedna od meni jačih stvari je bila pri izlasku sa stadiona, sad kako stojiš u onom redu za izać kroz onaj tjesni izlaz pod policijskim špalirom malte ne, neka šutnja je zavladala, valjda je svima bilo pun k..Splita i da je kući.. i neko djete, klinac cca 3-5 godina u toj šutnoj masi na tati se prodere "J*bo vam tito majku" :lol:

    #TaSnagaJeuKlincima
  • bbb medimurje
    2.9k
    blc6aw38ni8kcpgd.jpg

    Kak su ovi na zapadu zavrsili tu pokraj kaveza? To jos klub dobi za sebe dodatne ulaznice ili?
  • dzg7
    267
    Mislim da prijatelji/obitelj igrača jer sam vidio batutinu da je išao do njih
  • plavi67
    920
    neće bit sa životinjama u kavezu i ulazit na stadion kako i mi ulazimo
  • blackbully
    4.4k
    neće bit sa životinjama u kavezu i ulazit na stadion kako i mi ulazimoplavi67

    Ali su zato pušteni s Poljuda skup s nama u onoj drugoj turi oko 22:20 :rofl:
  • dzg717
    943
    Zao mi je sto se na takvim tekmama ne pjeva: “igraci odlaze” bila bi dobra za ludnicu u kavezu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.