• NitkoBitan
    12.3k
    Vec mi u glavi zvoni pjesma "Jedna ce Torcida..." kako odjekuje Poljudom. Kakvo ce to gostovanje biti ako se kockice posloze :cool:
  • superhik
    10.4k
    Nije ni čudo da imaju tolike komplekse zbog Dinama kad ih i naše posudbe potope
  • maddaddam
    2.9k
    Frigan iz*ebao Beckenbauera baš poput Mandžukića jednog drugog švabu u našem dresu jednom prilikom, Nowotnyja. Sa razlikom što je Jens tada već bio rekreativac nakon što su ga poharale ozljede.
    Kupio me bez obzira na zicer, ali daleko je on od cifre koja se spominje trenutno.
  • Bruh
    901
    “Ja sam Dalmatino, bez srca i duše, ja sam od onih kako vitar puše”. Na kraju te poruke stajao je i “potpis” koji je stilizirano spojio splitsku navijačku grupu i - HNS

    -Armada 21 minuta
  • Nolifer
    6.7k
    Tovarija vikala "riječki Srbi", Armada uzvraćala: "Vi ste Titovi, Tito je vaš

    :lol:
  • Nino Bule
    11.5k
    Di je lekina izjava, sakrio se u neku šupu rujevice i ne pojavljuje se
  • vjeko1701
    5.9k
    :rofl: :rofl: :rofl:

    Ovo mora biti troll account
  • Captain America
    14k
    F20.1 dijagnoza hebefrena shizofrenija
  • Infinity
    15.3k
    Livaja je od svog dolaska u Hajduk propustio sest utakmica. Hajduk je u istima osvojio citava dva boda. Mozemo pricati sta hocemo, ali on je klasa, a za njih je igrac bez kojeg ne postoje.

    Ivan Leko je u HNL-u osvojio 1.73 boda po utakmici. To je manje i od Karlogana i od Valdasa.
  • Boysica
    458

    To im mi vicemo , tito partija hajdukova armija
  • Droljo
    5.1k
    Armija? Ili me pregazilo vrijeme :lol:
  • Boysica
    458
    popravila tenks
  • Nino Bule
    11.5k
    Popusi li leko od varazdina mogla bi mu se pocet trest stolica
  • Klenx
    4.1k
    Jebe se tovarima za Vuškovića.
    I po financijskom izvješću jasno je da oni ne mogu pokrpat budžet bez 10ak milja ojra prodaja.
    Nemaju ga vremena čekat i odgajat niti žele.

    Mali je guran u momčad samo kako bi zaigrao i privukao potencijalne kupce. U svakom slučaju on je na ljeto out, s tom lovom će Lukša pokušati financirati pojačanja kako bi u zadnjoj godini svog mandata pokušao uzeti titulu. Pitanje je samo hoće li ga prodati za 7-9-11 ili 13 milja

    Ako ne uspije, diži sidro i lapapa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.