• vjeko1701
    5.9k
    Nije čudo, realno, tko od vodećih ljudi u nogometu želi Slaven - Šibenik finale? Kaj im to donosi? Iduća sezona će biti rovovska, Bišćan i Šimić moraju odradit muški posao inače će bilo kakva ranjivost biti smrtonosna.
  • Boysica
    441
    Oni neznaju sta je far play meni se cini , a bome ni sudac nezna sudit ...
    Kolko ja ne volim taj klub strasno
  • maddaddam
    2.9k
    There will be no penalty if:

    the ball touches a player's hand/arm immediately from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player.


    Oli su kustinjo i luksa postenje prominili pravila priko noci?
    Bude neka anketica na indeksicu?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    baš me zanima analiza suđenja, hoće li nas (nakon mali milijun puta ponovljenog pravila oko odbijanca i igranja rukom) sad praviti budalama i reći, čujte...to je inače tako, al ovo je posebna situacija jer je jamborova ruka bila u posebnom položaju, opisanom u članku 8562, stavku 32558, nacionalnog dodatka za suđenje u hrvatskom kupu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Dugo lošiju utakmicu nisam gledao...Slaven bolji 1 poluvrijeme al nisu bili konkretni.

    Penal očekivan ,suci kad njima sude su pod strasnim pritiskom.
  • reziser
    6.2k
    6.3k
    baš me zanima analiza suđenja,
    db-izbjeglica

    To je bolje nemoj ni gledat, sve je po pravilima
    Ekspert strahonja.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    također, mene zanima kako je moguće nekoga pogoditi nogom u glavu, igrač je doslovno dobio posjekotinu i da to nije faul?
  • Boysica
    441
    Pojela bi se radi tog sto smo popu..i kup sam da oni nikad ga ne osvoje ...
    Sad ce bit pjevanja mjesec dana , vec sad mi se bljuje
  • Bosna86
    11.6k
    A ruka Vrsaljka prije 10 g, a Soudani, aaaaaaa aaaaBosna86

    z0s0vivmmnqaam4g.jpeg
  • Gelipter
    3.4k
    tuđi čovik nikad neće razumit... pitaj Kolarića i Lukšu.
  • maddaddam
    2.9k
    Opjevat ce bulic kolarica kao sto je i Soudanija eae

  • San Lorenzo
    11k
    Drago mi je jedino što su i neutralni progledali i što se raspršila ona mitomanija o hajduku kao borcu za pravdu i poštenje, nikad njih nije zanimala ni pravda ni poštenje nego vlastita guzica što se vidi po orgazmičnim proslavama ovakvih pobjeda već treću godinu zaredom.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zekic dao sve od sebe da ne dobije kaznu za komentiranje suđenja a da kaze da nije penal
  • Boysica
    441
    Igrac im u bolnici zavrsio , digla bi pol HNS -a zbog ovog sramota ...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ponovit ću opet - a smijali se ljudi Karogranu kad je ka čovik iznutra upozorija na ovo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.