Da Slažem se a cijelu tekmu su lopte li la na rubu da ih se presječe i tebi se ne da izaći iz zaleđa na vrijeme... Šteta.
    7.6k
    Iako mislim da službeno ima još 5 dana, a slavi se danas, sretan rođendan našoj braći Funcutima.
  • Ali
    2k
    Ljubo je zadnji put ovu poziciju igrao na ljetnim pripremama kad su ga doveli protiv onih slovaka i mene tada kupio za sva vremena. Lagan trk, brzo razmišljanje, jednostavni pasovi.
    A Drma, izgleda kao paraolimpijac, noge ponekad kao da nisu njegove a voljni moment 0, pa daj trči, izdajicom iz offside pozicije nakon završene akcije.
  • Boysica
    469
    Da Sretan 40 rodendan Funcuti
  • LovroZG
    1.3k
    Dobro poluvrijeme. Jedino brine to šta smo prestali dominirat nakon 15. minute. Ljubičić si je osiguro ovom predstavom mjesto u vezi, barem se nadam da je.
  • Captain America
    14.6k
    Samo će totalni idiot nastavit koristit Ljubu na beku nakon ovoga danas.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Odličnih prvih 25 minuta, usporavanje nakon toga...neozbiljno od Drmića da ne izađe iz zaleđa u onakvoj situaciji.
  • miro
    3.3k
    Gavro bi dao hattrick u prvih 20 minuta da igra umjesto Drme, ali ajde možda ga ovaj gol malo izvuče iz letargije.

I ako netko iz kluba čita, pa daj mu recite da ne maše toliko rukama na svaki potez suigrača
  • Efes Pilsen
    7k
    Zadnjih par utakmica imamo 3-4 sanse u poluvremenu i nikako ne uspjevamo pospremit vise od jedne situacije. I onda ti se lako zalomi "eurogol" i jebi se.. Nadam se furioznih 20 minuta nastavka i pospremit finale u dzep.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Perkovic je isto solidan za sada, par finih dodavanja, siguran u obrani :strong:

Nadam se brzom drugom golu i onda uvodjenju Vrbancica, Gurlice, Rukavine pa i Majica