• NitkoBitan
    12.4k
    Ne moraju se svi dogovoriti, dovoljno je da naša struja sa Gregurićem i Vedrišom pridobije recimo 10 mamićevih ljudi (žetončića) i mogu mirno vladati bez ikakvih izbora, demokracije i navijača.Dammir10

    Damire pobrkao si, na celu tvoje struje je Zoric i to se da iscitat iz tvojih upisa na ovom forumu. Profil si napravio u razdoblju skupstina i aktivan si samo u ovoj temi hmm. Na tvoju zalost ulaskom Simica se otvara novo poglavlje iz kojeg povratka nema.
  • Nino Bule
    11.6k

    Nas damir pise par scenarija, velika je dramaturska karijera pred njim ocekujem bar jednu netflix seriju temeljenu na njegovim idejama i zapletima
  • vjeko1701
    5.9k
    Slobodno dajte argumente i odgovorite na pitanje: zašto bi Perasica, Gregurić, Vedriš i ostatak "naše" struje išao kontra sebe i uveo izbore i demokraciju?Dammir10

    Dao sam te argumente...
  • Sunja86
    1k
    Tko bi mogao biti treći član uprave uz Šimića i Peras spominje li se itko?
  • Dammir10
    266
    Prihvaćam da možda neće naći kompromis sa niti jednim čovjekom iz Zorićeve struje. Možda su se uistinu toliko zakrvili da ne postoji baš nikakva mogućnost dogovora. Međutim u tom slučaju može vladajuća (naša) struja u skupštinu imenovati druge ljude i pritom ne mislim na ljude iz navijačkih redova. Mogu recimo teoretski Gregurić i Vedriš imenovati svoje stare prijatelje Jožu Manolića, Jadranku Kosor i Stjepana Mesića kao skupštinare. Što ih priječi u tome? Zašto bi radije imali u skupštini 50 Boysa kad mogu imat svojih 50 pajdaša i kućnih prijatelja?
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ko će imati u skupštini 50 boysa? Jel ti sebe čuješ kaj pišeš? Odkud ti takve ideje uopće?
  • Dammir10
    266
    OK, 50 ''neovisnih, poštenih, prekrasnih'' ljudi. Zna se na što mislim. Zašto bi imali neke random ljude kad mogu rukopoložiti svoje prijatelje?
  • marcio amoroso
    32.6k

    Daj ne turpijaj više. Tvoji su svoje odsvirali. Uzalud zamišljaš scenarije spašavanja. Gotovo je.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Daj odjebi do daljnjeg
  • Patak
    2.2k
    A koji su sad scenariji? Može li se išta napraviti bez Skupštine, novi statut, novi IO, nova uprava nakon subote, novi nadzorni odbor?

    Ako ne može onda treba pridobiti još neke skupštinare, ne vjerujem da su tako kompaktni na dulji rok.

    I što ako na zimu nova skupština isto završi kao ova, bez konačnog rezultata i njoj završi mandat?!?
  • Zagi
    5.2k
    Većina toga su pravna pitanja za koja, sada je jasno, niti današnji skupštinari nisu bili spremni.
    Ili jesu pa se sada čeka odrađivanje tih poslova.

    Osobno sam se nadao malo boljoj pripremljenosti "naše" struje za pad kvoruma koji je bio poprilično izvjestan . No dobro, ostaje nada da znaju kaj rade.
  • vjeko1701
    5.9k
    Napisao sam ti gore. To si preskočio? I ne, ne zna se kaj misliš kad pucaš glupe floskule o 50 boysa u skupštini.

    Da dodam. Tvoja teza da su se oboji rješili Antolića i da se sad mogu dogovoriti. Pa zašto onda nisu samo prihvatili odluku iz prosinca, maknuli Antolića i išli dalje?
  • Nino Bule
    11.6k

    Pa vidis po tekstu iz vecernjeg da "bolja pripremljenost" nije bas realna kad se ovih 36 ruku skupilo doslovno jucer pridobivajuci neke mamiceve glasace. Ne sjedimo u skupstini ti i ja da je nagovorit za dizanje ruke za "bolju opciju" potrebno samo objasnit svoje ideje i planove, sjedi u toj skupstini jako puno ljudi kojima je ideja transparentnog i otvorenog dinama zadnja stvar koju zele i manevarski prostor za 41 rukom danas je bio vrlo mali, ako je istina da se deveric predomislio jucer, a vjerovatno i jos neki nakon razgovora sa dariom onda je ovo danas zapravo velika pobjeda iz situacije di smo bili vrlo blizu tome da je danas zoric postao predsjednik a io ispunjen sa 13 mamicevaca
  • Zagi
    5.2k
    Iskreno , ne vjerujem u tu priču da je Dario nagovorio Štefa niti najmanje.
    Sve su to novinarske konstrukcije.
  • Dammir10
    266
    Odgovorio bih ti ali nakon ovog ''odhebi'' i ne turpijaj više'' jednostavno ne osjećam demokratsko ozračje i pozitivno okruženje za dijalog. Nisam uopće navikao na takav rječnik, ja u životu nisam opsovao i ne obraćam se nikad ljudima na taj način pa mi to teško pada i zato se povlačim iz rasprave. Rasprava mora imati neku razinu da bih sudjelovao u njoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.