• Nino Bule
    11.6k

    Prvo uopce ne znamo kakav ce model statuta bit, ono sto je trazeno je da se 50%+1 skupstinar bira na izborima sto ostavlja prostora i za vedrisa i gregurica da budu u skupstini, operativno vodit klub ne mogu jer su oba starci niti mislim da ih to zanima. Drugo klub i statut ce se mjenjat ili milom ili silom, mislim da je za sve involvirane bolje biti dio procesa nego se vuci po upravnim sudovima godinu-dvije dana pa bit metlom izbacen iz kluba, svi oni imaju sad priliku pokazat koliko vrijede i biti u buducnosti dio krizaljke u klubu.

    A argumentirano se s tobom ne moze, ovu recenicu sad vec 10ti put ponavljam, jer ti operiras u sferi fikcije tipa "doci ce plenkovic, tedeschi, soroš i milan popovic i ukrast nam klub pred nosom zato se ne smije nista dirat" i ja bi trebao nekako takvu maštariju demantirat.
  • Papastrumf
    10k
    1.) ALPEZA
    2.) BANDIĆ
    3.) BARIŠIĆ B.
    4.) BIŠKO
    5.) BOGDANIĆ
    6.) NIKO BOŠKOVIĆ
    7.) DODIĆ
    8.) DRAGIČEVIĆ
    9.) ĐUROVIĆ
    10.) FILIPOVIĆ
    11.) HOTKO
    12.) KEZERIĆ
    13.) KLARIĆ
    14.) KOŽUL
    15.) LJUŠTINA
    16.) MAMIĆ A.
    17.) MAMIĆ S.
    18.) MEZAK
    19.) NIKOLIĆ
    20.) PALIĆ
    21.) PERNAR
    22.) POLDRUGAČ
    23.) POPOVSKI
    24.) PRIMORAC MARIJAN
    25.) ROGALO
    26.) RUKAVINA
    27.) SVERIĆ
    28.) STEPINAC
    29.) ŠUŠAK
    30.) TRUSKALLER
    31.) VLAK
    32.) ZORIĆ
    33.) ZOVKO

    Popis četnika. Neka svi znaju tko su i što su.
  • Orc123
    5.2k
    Dinamo ide prema demokratizaciji i tu vise povratka nema, svijesni su to svi oni koji su se u zadnji cas priklonili Barisicu jer je veliki pritisak politike ali jos veci i os navijaca. Posto ce sada sigur o biri i javna imena koji su priklonili mamicevoj struji bit ce veliki pritisak i na njih i do sljedece skupstine ce ili se peikloniti ili ce izac ili nece prisustvovati. Navijaci wu i peijw trazili promjene ali u klubu nisu imali svoje ljude a sad imaju, velika je razlika. Sacekajmo jos i imenovanje 2 clana uprave, ako ce biti izabrani kvalitetni ljudi, neko jako ime odjek ce biti jos veci. Meni samo zalosno koliko su ljudi pricali da je problem samo Antolic, on je otisao i sad na kraju se vidi tko je tko....jednostavno moraju se dogoditi promjene, uvijek se dogode, peije ili kasnije....
  • Dammir10
    266


    Navijači bi ih se prije riješili nego Mamićeva ekipa.

    Razmislite malo: ko bi se bolje slagao zajedno, ko je bolji par, ko je kompaktibilniji - Perasica, Vedriš, Gregurić sa Zorićem, Vlakom, Stojanom Mamićem ili Perasica, Vedriš, Gregurić sa BBB-ima? Pa očito je da je kompaktibilniji ovaj gore prvi par i da bi ta struja našla lakši kompromis sa "mamićevcima" nego sa Boysima. A oni su upravo u toj situaciji, birat će između kompromisa sa BBB-ima i kompromisa sa Zorićem i ostalim "mamićevcima". Ja mislim da i oni znaju da su im puno veće šanse da ostanu u sedlu ako idu u kompromis sa "mamićevcima" jer ako odu sa Boysima šanse su im ravno 0 posto. Ja se uopće ne svrstavam na ničiju stranu nego hladno sa strane analiziram. Ako sam u krivu ispravite me, prihvaćam argumente.
  • Nino Bule
    11.6k


    I tak se oni nadjebavaju sad vec 3 puna mjeseca javno, prije toga preko godinu dana u tajnosti, prijavljivaju za zlostavljanja, kaznena djela, izbacuju iz IO-a i clanstva, propustaju 101 priliku da se pomire i dogovore oko fotelja prije nego situacija eskalira, ali dammir nas je skuzio da je bas sad cas da se ujedine.
  • Zagi
    5.2k
    Fala.
    Može i popis onih za Barišića i onih koji su izostali?
    Izostali su pogotovo jako bitni.
  • vjeko1701
    5.9k
    A kaj ako su neki pod određenim istragama za sudjelovanje u Mamićevim zločinima. Kaj ako su dobili mig da bi se te istrage mogle zagubiti ukoliko odrade ono kaj trenutno rade?

    Kaj ako su svjesni da bilo kakvo vraćanje Mamiću znači da se protiv kluba okreću navijači, grad, država a možda i UEFA pod utjecajem Bobana i da ulaze pod ogromno povećalo svima tako da će svaki euro koji će morati u torbicama nositi preko granice biti praćen?

    I ne, ne bi izborima u strukture kluba ušli BBB pa da s njima moraju raditi već bi članovi kluba imali pravo izglasti 50%+1 članova, kaj ako oni računaju ako će biti predvodnici izbacivanja Mamića uz sve ostale rezultate koje smatraju da su njihov plod zadnjih 5 godina i početak procesa izgradnje novog stadiona da imaju šanse barem biti u ovima van tih 50%+1 ili čak izabrani.

    Kaj ako se neki na kraju dana jednostavno žele oprati Mamića i nakon ovog nastaviti svoj život bez oka javnosti i jednostavno im je dosta mafijaša.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    "Ja sam prvi za kompromis i mislim da ću već sutra pokrenuti neke razgovore. Ovo nema smisla, ovo je danas bilo ružno, već sam rekao Damiru Zoriću da bismo svi trebali razgovarati, sjesti za stol i vidjeti što zajednički možemo napraviti. Ovako ne možemo funkcionirati.", rekao nam je Heinz Truskaller, jedan od skupštinara.

    dakle ovu ideju o kompromisu je spomenuo njihov igrac (prema @Papastrumf popisu gore), znaci da im je jasno kako im sanse nisu velike...
  • Mlađi referent
    10.8k


    Inače još prije 5 dana je sve bilo gotovo i politika je već odlučila da će očistit skupštinu, postavit svoje ljude, ali im je Dammir razbio tajni plan pa su se naglo povukli. Velik si Dammire :fire:
  • vjeko1701
    5.9k
    I on i Zorić su ti koji zazivaju kompromis. To mi je obećavajuće. (Ne jer želim kompromis nego mislim da je i njima jasno da su izgubili)
  • NitkoBitan
    12.4k
    Sa glavinim pijunima kompromis? Mislite da ce ga se samo tako odrec? Sve ce napravit da ne dode do novog statuta.
  • San Lorenzo
    11.8k
    Bilo bi krasno kad bi ovaj radni tjedan zaključili otkazom Vlaku i ostalima koji su na plaći u klubu, a danas su tom istom klubu hračnuli u facu...nema se šta čekati.
  • Dammir10
    266


    Oni su uradili što su željeli. Iskroristili su situaciju, Antolić koji je smetao svima i koji je skoro postao Mamić broj 2 je izbačen iz kluba. Sada čekamo sljedeću skupštinu do koje sam ja uvjeren da će se dvije struje dogovoriti i naći kompromis. Ne moraju se svi dogovoriti, dovoljno je da naša struja sa Gregurićem i Vedrišom pridobije recimo 10 mamićevih ljudi (žetončića) i mogu mirno vladati bez ikakvih izbora, demokracije i navijača. Tako nam i u državnom parlamentu funkcionira žetonska demokracija a kamoli neće u nogometnom klubu. Vidjet ćemo svakako na sljedećoj skupštini ko je bio u pravu. Agree to disagree. Pozdrav!
  • Zagi
    5.2k
    Slažem se.
    Rijetko slavim odlazne transfere ali ovih par....
  • vjeko1701
    5.9k
    Antolić je otišao jučer. Zašto se onda oni već danas ne bi lijepo skupili i sve to rješili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.