• Dammir10
    266
    Predsjednik je iz naše struje, uprava isto, u skupštini nas je više.Mlađi referent

    Naša struja su Vlatka Peras, Franjo Gregurić, Mladen Vedriš i ostali?

    Ajmo razmišljati realno: što će biti sa tim ljudima ako se stvarno uvede demokracija i ako budu izbori? Tko će glasati za izslužee HDZ-ovce Gregurića, Vedriša ili za Vlatku Peras? Nitko. Dakle izletit će iz kluba u roku godinu dana (na prvim izborima) uvede li se demokracija. Oni nisu glupi ljudi i toga su svjesni.

    Ja jedini izlaz za njih vidim u njihovom kompromisu sa Zorićevom strujom. Ne trebaju čak napraviti kompromis sa samim Zorićem, dovoljno im je prikupiti par ljudi (žetončića) sa te strane i mogu vladati vječno. Sada imaju par mjeseci u kojima će biti jako puno pregovora i popijenih kava. Čista demokracija ne paše ni Zorićevoj struji niti "našoj" struji (Peras, Vedriš, Gregurić, Đulić itd). Vidjet ćemo hoće li te struje ipak ići direktno protiv svojih interesa i uvesti demokraciju, ja u to čisto sumnjam. Puno sam bliži ovim novinarskim teorijama u kojima će ipak doći do nekakavog kompromisa.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Stvari idu na bolje, događaju se promjene, treba biti strpljiv, čekamo već 15 godina, možemo još malo, na kraju ćemo biti pobjednici a to je najbitnije. Bio je ovo dug dan, laku noć!
  • Nino Bule
    11.6k


    Jesmo se dogovorili da ces zadrzat svoje teorije za sebe dok se ne okonca situacija, zasto opet konstrukcije tko ce s kim i kako potpuno temeljene na tvojoj mašti ?
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Dammir detected opinion rejected
  • og1986
    2.9k
    Šimić će morati upregnuti puno ljudi iz UEFE (Boban) i politike da bi mu čuvali leđa i da mirno dovede klub do demokracije.

    Jer kada pirane mamicevske se uključe, pa počne pritisak na agente, menadžere, skupštinare i ostale zaposlenike.
    Neće mu biti lako.
  • Mlađi referent
    10.8k


    Sorry, ali ne pali ti to na meni, a očito ni generalno na forumu. Džabe krečiš sinko moj, bolje odi udaraj glavom u zid ili tako nešto
  • marcio amoroso
    32.6k
    Govno nema više nikakvog utjecaja u klubu, a to je najveća pobjeda. Nema pristupa lovi, a zbog toga će se pojesti.

    Bilo bi ljepše da smo ih pomeli, ali i ovo je ogroman korak.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nadam se da nećemo na kraju ispast izigrani.
    Puno još štrukli treba pojest do sljedeće(nadam se konačno odlučujuće skupštine)
  • flexXy
    1.9k
    Treba po kratkom postupku rjesit ove mamicevce iz zaposlenistva kluba kako bi mogli nastavit radit ostali sektori bez opstrukcija.
  • Zagi
    5.3k
    Za day-to-day sfere , a i za uvaženog Ojedu123, jako je bitno da je Bimbo glasao za mumiju.
  • xyz
    840
    Moram priznati da sam očekivao više. Nadao sam se da ćemo danas završiti jedno poglavlje u Dinamovoj povijesti i okrenuti novu čistu stranicu. Nažalost, nije se desilo, ali ovo je dugačak put i svakim korakom je cilj bliže.
  • Nino Bule
    11.6k

    Mislim u podjeli ljudi iz sportskog sektora, drago mi je da je bimbo na strani koja ostaje u klubu a marijan vlak leti
  • Dammir10
    266
    Jesmo se dogovorili da ces zadrzat svoje teorije za sebe dok se ne okonca situacija, zasto opet konstrukcije tko ce s kim i kako potpuno temeljene na tvojoj mašti ?Nino Bule

    Za to služi forum a to maštam li ja ili netko drugi ćemo vidjeti za par mjeseci na sljedećoj skupštini.

    Slobodno dajte argumente i odgovorite na pitanje: zašto bi Perasica, Gregurić, Vedriš i ostatak "naše" struje išao kontra sebe i uveo izbore i demokraciju? Svjesni su da bi svi zajedno dobili 20 glasova i da bi izletjeli iz kluba u roku godinu dana. Zašto bi onda to činili? Argumente gospon Bule i ostala družina. Nije argument: Dammir je klempav.
  • NitkoBitan
    12.4k
    A koja im je alternativa nakon kaj su krenuli ovim putem? Kompromis sa Mamicem znaci da ih se rjesava prvom prilikom i stavlja lojalnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.